تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

شرایط همکاری به عنوان تورلیدر در دالاهو

با توجه به گسترش روز‌افزون صنعت گردشگری در کشور، بزرگ‌تر شدن خانواده دالاهو و اضافه شدن محصولات متنوع داخلی و خارجی در برنامه‌های سفر، از راهنمایان تورهای فرهنگی و طبیعت‌گردی دعوت به همکاری می‌نماییم. در ادامه با شرایط تورلیدری در شرکت دالاهو، فرم استخدام و  همچنین مزایای آن بیشتر آشنا خواهید شد.

 

تور هرمز

 خلاصه ای از مجموعه دالاهو

دالاهو از سال ۱۳۸۵ با تمرکز بر اجرای تورهای طبیعت‌گردی شروع به کار کرد. حفظ محیط‌زیست و گونه‌های جانوری، کمک به جوامع محلی و معرفی بهتر از پتانسیل‌های گردشگری کشور، انگیزه شروع این مجموعه بوده است. رفته رفته با افزایش تقاضا برای اجرای سفرهای متفاوت٬ علاوه‌بر سفر‌های طبیعت‌گردی٬ مقاصد مختلفی از جمله تورهای شهرگردی و راه‌اندازی تورهای خارجی نیز به خدمات دالاهو اضافه شد. 

امروز بیش از «یکصد راهنمای تور (تورلیدر)» با شرکت دالاهو همکاری می‌کنند و در راستای تحقق اهداف اصلی شرکت تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند. با مناسب‌تر شدن بستر اجرای تور‌های گردشگری و توجه سفردوستان به این جنبه از سفر٬ ما را بر آن داشته است تا با افزایش کادر راهنمایان تور بتوانیم جوابگوی تقاضای گردشگران برای اجرای سفرهای بیشتر و متنوع‌تر باشیم.

گروهی از لیدرهای دالاهو در سفر آخر سال 97.

دستمزد تورلیدرهای دالاهو

دالاهو برای پرداخت دستمزد به همکاران خود در گروه «راهنمایان»، از سیستم رتبه‌بندی استفاده می‌کند. در دالاهو هر کدام از تورلیدرها با توجه به شاخصه‌هایی نظیر مدرک تحصیلی٬ دوره‌های آموزشی گذرانده شده مرتبط با تورلیدری، تعداد تورهای اجرای شده در دالاهو، سابقه کار پیشین٬ و نحوه عمکرد در تورهای دالاهو... امتیازی را دریافت کرده و در یک رتبه مشخص قرار می‌گیرند که هر کدام از رتبه‎ها دستمزد خاص خودش را دارد. در حال حاضر رتبه لیدرهای دالاهو از 1 تا 8 است.

تورلیدر‌های برتر

دالاهو در انتهای هر ماه تورلیدرهایی را که در طول فعالیت خود بهترین نتیجه را کسب نموده‌اند معرفی و از ایشان قدردانی به‌عمل می‌آورد. انتخاب برترین تورلیدرها با توجه به شاخصه‌های نظیر «سرعت پیشرفت بالا»، «رضایت مسافران»، «اجرای بی‌نقص تور»، «توانایی در مدیریت بحران» و... در «تیم عملیات دالاهو» انجام می‌گیرد.

کلاس‌های آموزشی دالاهو

رشد و تعالی روز‌افزون راهنمایان تور به عنوان سفیران فرهنگی کشور همواره مدنظر دالاهو بوده و هست٬ از این رو هر ساله واحد آموزش دالاهو٬ دوره‌های متنوعی را برای راهنمایان خود درنظر گرفته و تورلیدرها می‌توانند با شرکت در این کلاس‌ها، توانایی‌های خود را دایما ارتقاء دهند. برگزاری منظم کلاس‌های تئوری، کارگاه‌های عملی، سفرهای آموزشی و آزمون‌های آنلاین بازآموزی در این حوزه جای دارند. (گزارش کلاس‌های آموزشی دالاهو)


یکی از جلسات آموزشی دالاهو با حضور آقای کریم شادفر.

 

چگونه می‌توان در دالاهو به‌عنوان تورلیدر استخدام شد؟

پپیشنهاد می‌کنیم برای آشنایی با نحوه تورلیدر شدن در ابتدا «مطلب چگونه تورلیدر شویم» را مطالعه کنید. پس از آن شما می‌توانید ابتدا فرم استخدام تورلیدر را تکمیل نمایید. بعد از بررسی فرم شما٬ تیم منابع انسانی دالاهو با شما تماس گرفته و شما را برای یک مصاحبه دعوت می‌کند و در صورت موفقیت در آزمون مصاحبه، شما نیز به خانواده دالاهو اضافه خواهید شد.

آغاز همکاری تورلیدرهای جدید در دالاهو به عنوان دوره آزمایشی و آموزشی محسوب شده، بعد از مدتی که تورلیدر به عنوان سرپرست دوم در تورها شرکت نموده و عملکرد لیدر ازنظر دالاهو مورد تایید باشد و آمادگی اجرای تور داشته باشد به عنوان سرپرست اصلی، تورهای دالاهو را همراهی خواهد نمود.

این رویه، برای متقاضیانی که دارای سابقه اجرای تور باشند بسیار ساده‌تر و سریع‌تر خواهد بود.

روال همکاری با دالاهو در قالب تورلیدر

کلیه‌ی ارتباط دالاهو با تورلیدرهای خود از طیق سامانه‌‌ی اینترنتی سپهر انجام می‌گیرد. پس از تائید استخدام راهنمایان تور توسط واحد استخدام٬ نام کاربری و گذرواژه‌ی ورود به این سامانه از طریق «واحد عملیات» در اختیار همکاران قرار می‌گیرد. «اعلام امکان حضور در تور»، «ارائه اطلاعات سفر»، «لیست مسافران» و...

از جمله امکانات این سامانه است که سبب کاهش حضور فیزیکی لیدرها جهت دریافت اطلاعات سفر خود می باشد.

 نمایی از صفحه «تقویم» در سامانه سپهر

 

مزایای تورلیدری در شرکت دالاهو:

  • داشتن سیستم آنلاین ارائه تقویم، گزارش سفر، سوابق سفر و...  به‌منظور جلوگیری از اتلاف وقت راهنمایان
  • وجود شرایط پیشرفت و امکان برگزاری تورهای خروجی و ورودی (Incoming)
  • شفافیت مالی
  • تسویه حساب آنی دستمزد پس از ارائه مدارک سفر از سوی راهنمایان
  • امکان برگزاری تورهای متنوع در سال

 

تور دالامپر1398/01/25 | کد مطلب: 3432
برچسب‌ها: مجله دالاهو
حامد احمدی

کارشناس ادبیات، کارشناس ارشد گردشگری، علاقمند به سفر و طبیعت


تهیه و تدوین: تحریریه دالاهو
لطفا در نشر دانسته‌های خود کوشا باشید.
برداشت و استفاده غیرتجاری از مطالب این وب‌سایت، حتی بدون ذکر منبع آزاد است.


  • به اشتراک بگذارید:بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل
حسین منصوریان
1401/02/09 10:20
با سلام...بنده لیدر تیم کوهنوردی و ایران گرد هستم با سابقه چندین ساله...مسلط به زبان انگلیسی و همینطور زبان ترکی و زبان های محلی شمالی ...ساکن تهران...در صورت نیاز لطفا تماس بگیرید...                     
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1401/02/31 14:45
دوست عزیز
سلام

امکان پیگیری و بررسی درخواست‌های همکاری به این شکل وجود ندارد. لطفا درخواست همکاری خود را در لینک زیر ثبت کنید:
https://dalahoo.com/jobnew

با تشکر از پیام شما

محمد مجید حاجی بابایی.
1401/02/02 20:27
سلام .مجید حاجی بالایی هستم از همدان.لیسانس حقوق.ده سال سابقه کار در دادگستری.روابط عمومی بالا با سابقه کار در زمینه توریست.اشنا به زبان انگلیسی.در زمینه لیدر تورهای داخلی در خدمتم.
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1401/02/31 14:36
دوست عزیز
سلام

لطفا برای ارسال رزومه خود و درخواست همکاری به لینک زیر مراجعه کنید. امکان پیگیری و بررسی درخواست شما از طریق کامنت زیر مطالب وجود ندارد.
https://dalahoo.com/jobnew

با تشکر از پیام شما

Sam Harris
1401/01/24 19:09
راهنمای تور فرانسوی زبان اگر خواستید در خدمتم
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1401/02/31 14:33
دوست عزیز
سلام

لطفا برای ارسال درخواست همکاری به لینک زیر مراجعه کنید:
https://dalahoo.com/jobnew

با تشکر از پیام شما

حدیث مولائی
1401/01/24 01:39
من کارت راهنمای گردشگری بین المللی دارم زبان ترکی استانبولی و انگلیسی هم بلدم ساکن همدان هستم علاقه شدید به فعالیت در این حوزه دارم
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1401/02/31 15:39
دوست عزیز
سلام

لطفا برای بررسی درخواست استخدام از طریق لینک زیر فرم پر کرده و رزومه خود را ارسال بفرمایید.
https://dalahoo.com/jobnew/

با تشکر از پیام شما

حسن امیری نسب
1401/01/17 10:01
باسلام. راهنمای ایتالیایی زبان هستم. ساکن قزوین دارای کارت راهنمای فرهنگی ایرانگردی و جهانگردی. درصورت جذب نیرو ، لطفا اطلاع دهید.باتشکر
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1401/02/18 09:49
دوست عزیز
سلام

برای ارسال درخواست همکاری لطفا به بخش فرصت شغلی در وبسایت ما مراجعه کنید و فرم و رزومه خود را از آن طریق برای ما ارسال کنید بعد از بررسی واحد منابع انسانی در صورت نیاز با شما تماس گرفته خواهد شد.

با تشکر از پیام شما

ناشناس
1401/01/17 09:26
سلام - حسن امیری نسب هستم . ساکن قروین متولد سال 1346 . دوره راهنمای تور را در نیمه دوم سال 97 در موسسه آموزشی میراث جاویدان دیار پارسه گذراندم . دارای کارت تورلیدرفرهنگی ایران گردی و جهانگردی و ایتالیایی زبان هستم . در
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1401/02/31 14:20
دوست عزیز
سلام

لطفا برای ارسال درخواست همکاری به قسمت فرصت شغلی در وبسایت ما مراجعه کرده و فرم پر کنید. امکان رسیدگی به درخواست‌های ارسالی به صورت پیام زیر مطالب وبسایت وجود ندارد.

با تشکر از پیام شما

Hasan Bigdeli
1400/08/13 13:12
سلام وقت بخیرآیا هنوز تور لیدر استخدام می کنید؟ و داشتن مدرک و سابقه در این زمینه الزامی است؟؟
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1400/08/15 14:57
دوست عزیز
سلام

فعلا خیر.

با تشکر از پیام شما

كورش
1400/07/12 23:39
درود بر شما من تا قبل از كورونا به مدت پنج سال تور ليدر در كشور گرجستان بودم و الان هم مشغول گذراندن دوره تور ليدرى هستم در صورت تمايل جهت همكارى در تماس باشيمروز خوش
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1400/07/14 12:23
دوست عزیز
سلام

با تشکر از پیام شما

امیر رحمی
1400/04/17 03:11
سلام من علاقه ی زیادی به تورلیدری دارم و زبان کردی بلدم مسافرانی که لازم به راهنمایی با زبان کردی باشند
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1400/04/17 10:51
دوست عزیز
سلام

صرفا دانستن یک زبان کافی نیست. شما باید دوره های تورلیدری ر ادر موسسات معتبر پشت سر گذاشته و کارت تور لیدری دریافت کنید.

با تشکر از پیام شما

علی
1400/04/05 23:59
سلام ببخشید محل سکونت حتما باید تهران باشه؟من علاقه شدیدی به تورلیدری دارم ولی خونمون کرمانه نمیشه تالی :
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1400/04/06 09:56
دوست عزیز
سلام

خیر. محدودیتی از نظر محل سکونت بریا گذراندن دوره‌های تور لیدری و اخذ مدرک وجود ندارد.

با تشکر از پیام شما

شایان
1400/02/02 17:33
با سلام و درود من مدت ده سال امریکا زندگی می کردم و به تازگی برگشتم به ایران و علاقمندم با گروه شما همکاری کنم. من به زبان انگلیسی و فارسی کاملا مسلط هستم و هر دو زبان را به راحتی صحبت می کنم . در صورت امکان خوشحال میشم جواب شما را هر چه زودتر دریافت کنم.با تشکر شایان ایران
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1400/02/04 09:49
دوست عزیز
سلام

فعلا استخدامی در دالاهو نداریم چه بصورت نیروی ستادی یا به صورت تور لیدر. اما اگر قصد همکاری به عنوان تورلیدر در دالاهو را دارید باید از وزارت گردشگری در ایران مدرک معتبر دریافت کنید. برای این مورد هم باید در دوره های آموزش تورلیدری که در آموزشگاه ها و موسسات مرتبط با همین موضوع برگزار می‌شود، شرکت کنید.

با تشکر از پیام شما

ناشناس
1400/01/14 02:44
با درود و عرض ادببنده دارای کارت تورلیدری و مدرک مدیرفنی بند ب از سازمان میراث فرهنگی استان تهران هستمبرای همکاری با موسسه محترم دالاهو، هرجا میگردم، فرم همکاری پیدا نمیکنملطفا راهنمایی بفرمایید با سپاس
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1400/01/14 10:43
دوست عزیز
سلام

فعلا به دلیل همه گیری کرونا و مشکلات ناشی از آن امکان استخدام تور لیدر نداریم. پس از برطرف شدن این موضوع شما می‌توانید از طریق لینک زیر اقدام به پر کردن فرم مربوطه کنید:
https://dalahoo.com/jobnew/

با تشکر از پیام شما

علی براتی
1400/01/05 14:42
درود، من تور لیدر ایرانگردی و جهانگردی هستم،آماده همکاری
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1400/01/07 11:19
دوست عزیز
سلام

لطفا در وبسایت دالاهو و بخش فرصت های شغلی فرم پر کنید. در حال حاضر به خاطر کرونا امکان همکاری نداریم اما هر زمان شرایط فراهم بشه مجددا تور لیدر استخدام خواهیم کرد.

با تشکر از پیام شما

علی امیری
1399/12/05 16:46
تورو خدا نژاد پرستی و تعصب و این چیزا رو بزارید کنار ، اروپا و امریکا و بقیه ی دنیا رو ببینید همه به چشم یک انسان به هم نگاه میکنند هیچ محدودیتی وجود نداره چه مهاجر باشی چه از همون کشور حق و حقوق همه یکسان هس بعد تو ی کشوری مثل ایران الان چه دلیلی وجودداره که یک نفر اهل افغانستان نتونه تورلیدر بشه
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1399/12/06 09:43
دوست عزیز
سلام

در مورد دریافت کارت تورلیدری قوانین میراث فرهنگی را خدمت شما عرض کردم و نه نظر شخصی سازمان دالاهو را.

با تشکر از پیام شما

علی امیری
1399/12/04 13:04
سلام بنده اتباع هستم اهل افغانستان و تسلط کامل به زبان انگلیسی دارم و شرایط ثبت نام و استخدام شدن برای تور لیدری به چه صورت هس ؟
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1399/12/05 14:10
دوست عزیز
سلام

برای تور لیدرشدن در ایران حتما باید تبعه ایران باشید.

با تشکر از پیام شما

نیما
1399/11/11 23:06
سلام من راهنمای رسمی گردشگری انگلیسی زبان با سابقه بیش از ۱۰ سال هستم.فرم ثبت نام گزینه ای به عنوان راهنمای گردشگری نبود
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1399/11/12 09:08
دوست عزیز
سلام

فعلا استخدام تورلیدر نداریم.

با تشکر از پیام شما

امیر نوری
1399/11/03 12:55
سلام من در حال حاضر ترم ۴ مقطع کاردانی رشته گردشگری هستم ، آیا امکان همکاری به عنوان تورلیدر یا کمک تور لیدر هست، یا حتما باید مدرک لیسانس گردشگری و دوره تورلیدری را بگذرونم؟
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1399/11/04 10:12
دوست عزیز
سلام

حتما باید در دوره‌های تور لیدری شرکت کنید و کارت تور لیدری از وزارت میراث فرهنگی و گردشگری دریافت کنید.

با تشکر از پیام شما

Amen
1399/09/14 10:42
درود بر شما. ۵ سال ساکن ترکیه هستم و مسلط به زبان ترکی و انگلیسی. در صورت تمایل جهت همکاری با بنده در تماس باشید‌. ایام به کام
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1399/09/15 10:00
دوست عزیز
سلام

لطفا با روابط عمومی دالاهو تماس بگیرید و اطلاعات خود را ارسال کنید.
02141663000
با تشکر از پیام شما

امیر
1399/09/07 01:44
سلام خسته نباشید. آیا شما آموزش تورلیدری با ارایه مدرک در دستور کارتون هست یا من باید اول تو موسسات دوره شو ببینم بعد اقدام کنم برای استخدام؟
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1399/09/15 09:30
دوست عزیز
سلام

ما آموزش تورلیدری نداریم. ابتدا دوره های تورلیدری را باید د مراکز آموزشی مربوطه پشت سر بگذارید سپس با اخذ مدرک تورلیدری می توانید برای استخدام به عنوان لیدر در دالاهو رزومه ارسال کنید.

با تشکر از پیام شما

سعید
1399/09/06 08:17
سلامشرایط خاصی داره لیدر تور شدن تون؟تشکر
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1399/09/15 09:29
دوست عزیز
سلام

پس از شرکت در دوره‌های آموزشی و پشت سر گذاشتن امتحانات این دوره ها مدک تور لیدری دریافت خواهید کرد. سپس می توانید در وبسایت دالاهو و در قسمت فرصت شغلی رزومه خود را ارسال کنید. در صورت نیاز رزومه شما بررسی و برای انجام مصاحبه از شما دعوت خواهد شد.

مینا
1399/08/19 17:34
سلام میشه لیدر تورهای خاوج از ایران شد؟ یعنی لیدر تورهای ایرانی که به خارج میرن
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1399/08/20 09:56
دوست عزیز
سلام

بله. چنانچه شرایط همکایر به عنوان تورلیدر را داشته باشید می‌توانید لیدر تورهای خارجی باشید.

با تشکر از پیام شما

فاطمه رضایی
1399/07/21 21:20
سلام بهترین دوره تورلیدری را کجا و به چه نامی بگذرانم من دیپلم کامپیوتر دارم وقتم کاملا آزاده و علاقه بسیارزیادی به سفردارم و خیلی سفر کردم مدیریت مسافرت خوبی دارم
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1399/07/22 09:30
دوست عزیز
سلام

موسسات بسیاری برای گذراندن دوره تور لیدری مشغول فعالیت هستند که همگی مناسب و استاندارد هستند. می توانید در اینترنت برخی از آنها را جستجو کنید. همینطور موسسه آوای طبیعت و موسسه ارسباران از موسسات شناخته شده در این زمینه هستند.

با تشکر از پیام شما

m
1399/06/15 02:20
با سلام.سال اول دانشجویی هستم رشته م ارتباطی با گردشگری نداره اما علاقمند سفر هستم و تا حدودی بر زبان انگلیسی تسلط دارم و دارم پیشرفتش میدم.آیا در سالهای دانشجویی برای من امکان تورلیدر شدن هست برای داخل یا خارج کشور؟آیا جنسیت ملاک است؟
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1399/06/15 08:47
دوست عزیز
سلام

برای تور لیدر شدن ابتدا باید دوره‌های مربوط به شغل تور لیدری را در موسسات آموزشی که برای این کار وجود دارند، بگذرانید و مدرک دریافت کنید. سپس می‌توانید برای کارهای تورلیدری اقدام کنید. درا ین کار پذیرش یا عدم پذیرش شما ارتباطی به مسائل جنسیتی ندارد.

با تشکر از پیام شما

مهدی
1399/07/18 09:54
سلام میشه تبادل نظر کنیم منم خیلی علاقه مندم...
س
1399/04/31 20:40
سلام و خسته نباشید درصورت داشتن مدرک ایرانگردی امکان جذب وجود دارد برای تورهای داخلی یا شرایط جذب تسلط به زبان انگلیسی هست باتشکر
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1399/05/04 09:34
دوست عزیز
سلام

در حال حاضر ما جذب نیرو نداریم. به بخش فرصت شغلی در وبسایت دالاهو مراجعه و به صورت آنلاین فرم پر کنید. در صورت نیاز با شما تماس گرفته خواهد شد.

با تشکر از پیام شما

سجاد
1399/04/31 20:35
سلام بنده مدرک ایرانگردی دارم اما تسلط به زبان انگلیسی ضعیف هس برای تورهای داخلی امکان جذب وجود دارد باتشکر
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1399/05/04 09:23
دوست عزیز
سلام

متاسفانه در حال حاضر جذب نیرو نداریم. شما می‌توانید در وبسایت دالاهو به بخش فرصت شغلی مراجعه کنید. در بخش مورد نظرتان فرم آنلاین را پر کرده، رزومه خود را ارسال کنید. در صورت نیاز با شما تماس گرفته خواهد شد.

با تشکر از پیام شما

محمد خناری نژاد
1399/04/25 15:21
من به زبان اسپانیایی تسلط دارم ،چگونه میتوانم با شما همکاری کنم?
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1399/04/26 12:10
دوست عزیز
سلام

لطفا به بخش فرصت شغلی در وبسایت دالاهومراجعه کنید پر کنید. در صورت نیاز با شما تماس گرفته خواهد شد.

با تشکر از پیام شما

کامران دلير
1399/03/21 19:02
سلام برای مصاحبه کی بيام کامرانم
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1399/03/24 13:11
دوست عزیز
سلام

با توجه به شرایط پیش آمده فعلا جذب نیرو نداریم. در صورت نیاز اگر فرم پر کرده باشین، همکاران ما در بخش منابع انسانی خودشان تماس می گیرند.

با تشکر از پیام شما

مهان
1399/02/14 10:56
سلام برای تور لیدری در ترکیه آیا باید دوره ها را در ترکیه گذراند؟؟
پاسخ دهید...
محمد جواد
1399/02/05 15:38
سلام خسته نباشید بنده به زبان آلمانی و روسی تسلط دارم ولی مدرک تحصیلی من دیپلم هست میخواستم بپرسم میتونم بعد از گذروندن دوره تورلیدری ایرانگردی و جهان گردی مشغول به کار بشم؟
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1399/02/06 09:29
دوست عزیز
سلام

حداقل مدرک مورد نیاز برای تورلیدری در دالاهو لیسانس است.

با تشکر از پیام شما

سپیده یادگاری
1399/01/29 01:55
سلام من لوح راهنمای گردشگری رو دریافت کردم و منتظر کارت هستم،تجربه ای ندارم باید چگونه وارد کار شم؟؟آیا مجموعه دالاهو اسیست قبول میکنه؟
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1399/01/30 13:45
دوست عزیز
سلام

به قسمت فرصت شغلی روی وبسایت دالاهو مراجعه کنید. در صورتیکه استخدام لیدر داشته باشیم می توانید از این قسمت فرم پر کنید. در صورت نیاز پس از بررسی رزومه شما، با شما تماس گرفته خواهد شد.

با تشکر از پیام شما

فاطمه
1399/01/28 02:06
سلام من دانشجوی رشته جهانگردی هستم و برای پایان نامم اسامی و شماره تماس چند تا از تورلیدر های کرمانشاه رو میخاستم‌ ولی متاسفانه در هیچ سایتی وجود نداره و ب خاطر ویروس کرونا هم قادر ب سفر نیستم میتونین بهم کمک کنین
پاسخ دهید...
ناشناس
1399/01/30 13:43
دوست عزیز
سلام

اکثریت انجمن صنفی استانها سایت دارند ولی متاسفانه استان کرمانشاه چنین سایتی رو نداره، بهترین راه تماس با میراث فرهنگی استان کرمانشاه هست.

با تشکر از پیام شما

علی حسینی
1398/12/12 13:29
سلام، بنده دانشجو هستم و زبان فرانسه بلدم ، آیا میشه استخدام شم یا راهی هست ؟
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1398/12/13 10:09
دوست عزیز
سلام

در صورت تمایل می توانید به لینک زیر مربوط به فرصت شغلی در دالاهو مراجعه کنید. فرم پر کنید. رزومه شما بررسی خواهد شد و در صورت نیاز از شما دعوت خواهد شد.

با تشکر از پیام شما

مهدی
1398/12/01 03:48
سلام من لیسانس تاریخ دارم ولی زبان انگلیسی رو بلد نیستم آیا امکان داره من هم بتونم تور لیدر بشم، چون به خاطر رشتم با مکان های تاریخی و باستانی و فرهنگی کشورمون آشنایی خوبی دارم و اصولا علاقه مند هستم ولی نقطه ضعف من زبان خارجی هست که بلد نیستم
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1398/12/03 09:13
دوست عزیز
سلام

برای تور لیدر شدن باید در دوره های آن شرکت کنید. برای کسب اطلاعات دقیق تر به آموزشگاه هایی که در این زمینه فعالیت دارند مراجعه کنید.

با تشکر از پیام شما

تولید محتوای دالاهو
1398/12/03 09:15
دوست عزیز
سلام

برای تور لیدر شدن باید در دوره های آن شرکت کنید. برای کسب اطلاعات دقیق تر به آموزشگاه هایی که در این زمینه فعالیت دارند مراجعه کنید.

با تشکر از پیام شما

سمیه
1398/11/02 23:30
مصاحبه میراث فرهنگی برای گرفتن کارت لیدری به چه صورته
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1398/11/03 09:18
دوست عزیز
سلام

در این مصاحبه، مصاحبه کننده درباره اطلاعات تاریخی، فرهنگی و طبیعی با توجه به نوع کارتی که قرار است دریافت کنید، سئوال می‌پرسد. همین طور یک سری اطلاعات کلی و تخصصی درباره سفر مثلا سفرهای خارجی. این سئوالات درباره مدارک و ویزای مورد نیاز هر مقصد چطور است و... خواهد بود.
ممکن است سئوالات به زبان انگلیسی هم پرسیده شود. معمولا مصاحبه حدود 30 دقیقه خواهد بود.

با تشکر از پیام شما

سعید
1398/10/27 18:42
کارشناسی مدیریت امور فرهنگی و کسب کار دارم.درمستند سازی از یک منطقه،یا تاریخی جلو داردن یااحساسی کردن نسبت به مکان، از حضور در دل طبیعت برای مخاطب مهارت دارم.بقیه مهارتم پشتبانه این استدالاتمه
پاسخ دهید...
الهه یگانه فر
1398/10/11 19:51
سلام خسته نباشیدمن مدرک کارشناسی ادبیات المانی و سابقه چندین سال زندگی در المان
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1398/10/12 10:54
دوست عزیز
سلام

لطفا به قسمت فرصت شغلی دالاهو مراجعه کنید و فرم پر کنید. شرایط شما بررسی و در صورت نیاز با شما تماس گرفته خواهد شد.

با تشکر از پیام شما

میثم
1398/09/30 16:09
سلام مدارک: کارشناس نرم افزار کامپیوتر. کارشناس ایمنی معادن. دوره دیده مدیریت روابط عمومی بازار سنجی و بازاریابی. مسلط به زبان انگلیسی با لحجه امریکن.سوابق کاری: کارشناس و سرپرست واحد ایمنی در معدن گل گهر سیرجان. کارشناس کنترل کیفیت خط لوله گاز استان یزد. مدرس کامپیوتر و زبان انگلیسی. مدرس گیتارو.
پاسخ دهید...
مهدی
1398/09/29 20:38
سلام من دیپلم گردشگری دارم از اموزش پرورش میتونم همکاری کنم
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1398/09/30 09:30
دوست عزیز
سلام

برای همکاری به صورت تور لیدر با دالاهو باید کارت تور لیدری داشته باشید و در آزمون های مربط به آن شرکت کرده باشید.

با تشکر از پیام شما

پورشهرام
1398/08/15 12:33
سلام وقت بخیر.بنده لیدر فرهنگی هستم.تجربه تور های ورودی و ایرانگردی رو هم دارم.فارسی،انگلیسی،اسپانیایی.برای همکاری با شما حتما باید ساکن تهران بود?
پاسخ دهید...
ناشناس
1398/08/18 09:17
دوست عزیز
سلام

لطفا به قمست فرصت شغلی در وبسایت دالاهو مراجعه کرده و فرم پر کنید. شرایط شما بررسی و در صورت نیاز با شما تماس گرفته خواهد شد.

با تشکر از پیام شما

سعید رزمی فر
1398/08/14 18:50
با سلام،من بازنشسته فرهنگی هستم،کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی دارم و مدتی خارج از کشور بودم.مشکلی از لحاظ مکالمه زبان انگلیسی ندارم.میتونم لا شما همکاری کنم؟ممنون
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1398/08/16 12:31
دوست عزیز
سلام

برای همکاری به عنوان لیدر در دالاهو لازم است کارت تور لیدری اخذ کرده باشید. در صورت داشتن کارت می توانید به بخش فرصت شغلی مراجعه کنید و برای بخش تور لیدری فرم پر کنید. در صورت نیاز با شما تماس گرفته خواهد شد.

با تشکر از پیام شما

عباس زاده
1398/08/13 21:12
سلام من یک لیدر دیبلوم ولی دارم ادامه میدم سابقه دارم در کویر اصفهان از لیدریم رازی بودن جهت استخدام لیدری در کویر میتونید رومن حساب کنید بچه ای کویر.
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1398/08/14 09:45
دوست عزیز
سلام

در صورت داشتن کارت لیدری می‌توانید از قسمت فرصت شغلی روی سایت دالاهو فرم پر کنید. در صورت نیاز با شما تماس گرفته خواهد شد.

با تشکر از پیام شما

الهه پوریان
1398/08/13 12:18
سلام، من لیسانس معماری دارم و مشغول به کارم ولی دوست دارم در اوقات فراغتم لیدر بشم برای شهرهای تاریخی ممکن راهنمایی کنید ممنونم.
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1398/08/14 09:48
دوست عزیز
سلام

ابتدا باید در دوره های مخصوصی که برای لیدرها در موسسات آموزشی مربوطه برگزار می‌شود شرکت کنید. بعد از قبولی در امتحانات کارت لیدری دریافت خواهید کرد سپس می‌توانید برای لیدر شدن اقدام کنید.

با تشکر از پیام شما

سارا
1398/08/12 11:51
سلام من لیسانس مدیریت جهانگردی هستم میخاستم ببینم برای همکاری باید دوره های تکمیلی رو ببینم یا نیازی نیست
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1398/08/14 09:41
دوست عزیز
سلام

در صورتی که تمایل دارید در بخش تور لیدری با دالاهو همکاری کنید باید کارت لیدری داشته باشید و دوره‌های لازم را برای اخذ این کارت گذرانده باشید.

با تشکر از پیام شما

امین
1398/07/15 19:49
سلاممن لیسانسه برق ساکن رشت هستم و مدرک آیلتس با گرید اورآل 6 و اسپیکینگ 7.5 دارم. تسلطم به زبان انگلیسی خوبه و قصد دارم راهنمای تور بشم. چه مراحلی رو باید طی کنم تا بتونم با موسسه شما همکاری کنم؟
پاسخ دهید...
واحد تولید محتوای دالاهو
1398/07/16 16:22
دوست عزیز، سلام
لطفا برای دریافت کارت تور لیدری اقدام کرده و سپس به قسمت فرصت‌های شغلی دالاهو مراجعه کنید.
با تشکر از پیام شما.
النا
1398/07/08 23:22
سلام اگر بخوایم لیدر تورهایی که از ایران به خارج از کشور میرن باشیم باید چی کار کنیم؟
پاسخ دهید...
واحد تولید محتوای دالاهو
1398/07/09 16:55
دوست عزیز، سلام
لطفا به قسمت فرصت‌های شغلی وب سایت دالاهو مراجعه کنید.
با تشکر از پیام شما.
گلناز بدیعی
1398/05/13 22:05
سلام خسته نباشید، من دوره های لیدری اکوتوریسم و در موسسه اوای طبیعت گلستان گذروندم و منتظر کارتم هستم، مسلط به زبان ترکی استانبولی، لطفا برای لیدری در کشور ترکیه و همکاری با من تماس بگیرید
پاسخ دهید...
مجربه
1398/04/28 21:47
هنوز این مسخره بازی رو ول نکردین که بیخودی ملت رو سر کار میذارین، لیدر میخوایم...
پاسخ دهید...
حمید
1398/04/24 10:58
سلام مدرک دوره ی تورلیدری مجتمع فنی رو اگر داشته باشیم امکان همکاری با مجموعه ی شما هست؟
پاسخ دهید...
واحد تولید محتوای دالاهو
1398/04/25 16:40
دوست عزیز، سلام
شما باید دارای مدرک معتبر از سوی سازمان میراث باشید. برای کسب اطلاعات بیشتر با بخش منابع انسانی دالاهو تماس بگیرید.
با تشکر از پیام
فاطمه
1398/03/23 01:56
سلام وقتتون به خیر من رشتم گردشگریه در آزمون جمع راهنمایان تور هم شرکت کردم فقط یک چیزی این که من خانومی چادری هستم قبول به همکاری با خانوم های چادری نمیکنند؟
پاسخ دهید...
واحد تولید محتوای دالاهو
1398/03/25 16:44
دوست عزیز، سلام
لطفا فرم مربوط به فرصت‌های شغلی را پر کنید. در صورت نیاز با شما تماس گرفته خواهد شد.
با تشکر از پیام شما
اکبر
1398/03/07 19:17
سلام من علاقمند صنعت گردشگری و توریسم هستم تا الان هم در کار توریست عرب پاکستانی ترکی استانبولی. آذری وتعدادی اروپایی در شهرهای ایران تجربه داشتم ولی میخوام حرفه ای بشوم لطفا راهنمایی کنید
پاسخ دهید...
واحد تولید محتوای دالاهو
1398/03/08 13:58
دوست عزیز، سلام
می‌توانید از موسسات آموزشی فعال در این زمینه (موسسه آوای طبیعت یا ارسباران) کمک بگیرید.
با تشکر از پیام شما
لیلا بهمن ابادی
1398/02/28 22:55
ایا برای تور لیدری شرط سنی وجود دارد یا خیر?
پاسخ دهید...
واحد تولید محتوای دالاهو
1398/02/31 16:22
دوست عزیز، سلام
برای اطلاع از شرایط سنی، به بخش «فرصت شغلی» در وبسایت دالاهو مراجعه کنید.
با تشکر از پیام شما
آزیتا نیازی مشوری
1398/03/03 18:23
خیر مها رت و داشتن تجربه در تمام دنیا حرف ااول را میزند
سعید
1398/02/15 01:07
با عرض سلام . من به زبان ترکی استانبولی تسلط دارم و مدت کوتاهی اونجا بودم . تحصیلاتمم کارشناسی هستش و من چند وقتی میشه که دنبال تور لیدری ترکیه هستم و اصلا سابقه ندارم و علاقه مند به این کار هستم با روحیه بالا . میخواستم ببینم امکان کارآموزی و همکاری وجود داره ? ممنونم .
پاسخ دهید...
واحد تولید محتوای دالاهو
1398/02/17 16:29
دوست عزیز، سلام
تمام کسانی که به عنوان تورلیدر با دالاهو همکاری دارند دارای مدرک معتبر تورلیدری هستند. برای گذراندن دوره‌های تورلیدری می‌توانید به موسسه آوای طبیعت یا ارسباران مراجعه کنید.
با تشکر از پیام شما
ناشناس
1398/02/12 07:06
با عرض سلام.مردادماه97من وهمسرم باخانواده عراقی شروع کار کردیم .که زنوشوهر65ساله که که زن بخاطر سرطان تحت مداوا ودودختر 27ساله که مدت 7ماه ازرسیدگی وکلیه امورهرروزوگرفتن وتمدید 7ماه ویرا پیاپی وخریدونهیه لوازم انتیکومبلمان برای تجارت پارسال به عراق که 500ملیون باوعده های زیادبه من در پایان 7م
پاسخ دهید...
ارمان
1398/02/01 17:02
سلام من اهل سفرم و تور های زیادی هم رفتم و گفتم ک چه بهتر که باعشق به کارم پولم درارم چطور میتونم یک لیدر بشم
پاسخ دهید...
واحد تولید محتوای دالاهو
1398/02/02 16:18
دوست عزیز، سلام
برای گذراندن دوره‌های تورلیدری می‌توانید به موسسه آوای طبیعت یا ارسباران مراجعه کنید.
با تشکر از پیام شما
بیتا
1398/01/25 14:31
سلام من رشته ی مدیریت بازرگانی خوندم انگلیسیم خیلی خوب صحبت میکنم دلم میخواد یک تور لیدر بشم ولی اطلاعاتی ندارم چطوری میتونم وارد این شغل جذاب بشم ؟ با تشکر
پاسخ دهید...
واحد تولید محتوای دالاهو
1398/01/27 17:28
دوست عزیز، سلام
لطفا برای دریافت کارت معتبر تورلیدری به موسساتی که در این زمینه فعال هستند مراجعه بفرمایید.
با تشکر از پیام شما
ايمان
1398/01/07 23:52
با سلام من ٣٩ ساله هستم در حال برگشت از امريكا به ايران هستم . ٢١ ساله امريكا زندگى ميكنم و چندين كشور هم مسافرت كردم. مدرك تورليدر رو از امريكا قبول داريد يا بايد از داخل ايران بگيرم ؟ با تشكر
پاسخ دهید...
واحد تولید محتوای دالاهو
1398/01/19 11:46
دوست عزیز، سلام
از شرایط همکاری به عنوان تورلیدر در دالاهو، مدرک معتبر تورلیدری از موسسه‌های داخل ایران است.
با تشکر از پیام شما
ساره شاهسون
1398/01/06 17:07
با سلاممن چند بار فكر كنم چهاربار فرم مربوط به استخدام تورليدر رو پر كردم. اما هيچ تماسي گرفته نشده با من اين در حاليه كه دوستان من همگي همزمان با من ثبت نام كردند و الان هم مشغول به كار هستند به عنوان اسيست تور ليدر. آيا باز هم بايد منتظر باشم يا دوباره رزومه بفرستم؟
پاسخ دهید...
واحد تولید محتوای دالاهو
1398/01/19 11:41
دوست عزیز، سلام
لطفا با واحد منابع انسانی دالاهو تماس بگیرید: 02141663000
با تشکر از پیام شما
ارجمندی
1397/12/20 15:14
سلام و درود .بنده دانشجوی کارشناسی مدیریت جهانگردی هستم کارت تور لیدری بنا بر مقرارت از شخص خود ندارم ولی دوره اش را گذارنده ام و با کارت را به اسم برادرم گرفته ام . ایا با توجه به این امر میتوان با شما همکاری کنم یا امکان پذیر فعلا نمی باشد ؟
پاسخ دهید...
واحد تولید محتوای دالاهو
1397/12/25 16:51
دوست عزیز، سلام
همه کسانی که به عنوان تورلیدر در دالاهو فعالیت می‌کنند دارای مدرک معتبر تورلیدری هستند.
با تشکر از پیام شما
مهری
1397/12/07 10:23
سلام .خسته نباشید سن استخدام ۲۰ تا ۴۰ میباشد،بنده ۴۷ سال سن دارم وزبان ژاپنی خیلی روان صحبت میکنم درضمن انگلیسی هم صحبت میکنم.ایا امیدی به استخدام هست؟؟؟
پاسخ دهید...
واحد تولید محتوای دالاهو
1397/12/21 16:44
دوست عزیز، سلام
لطفا برای اطلاع از جزئیات بیشتر، با واحد منابع انسانی دالاهو تماس بگیرید: 02141663000
با تشکر از پیام شما
behzad
1398/01/10 01:11
سلام شما کجاهارو میشناسید
hamideh ghasemizade
1397/12/02 12:20
سلام من علاقمند به کار به عنوان راهنمای تور هستم دوره های فنی و حرفه ای رو گذروندم و میخوام برای گرفتن مدرک از میراث فرهنگی هم اقدام کنم. فقط نکته ای رو باید اضافه کنم که من در مشهد زندگی میکنم. ایا راهی هست که بتونم به شرکت شما بپیوندم؟؟
پاسخ دهید...
واحد تولید محتوای دالاهو
1398/01/10 16:04
دوست عزیز، سلام
لطفا برای اطلاع از جزئیات به قسمت «فرصت شغلی» در وبسایت دالاهو مراجعه کنید یا با واحد منابع انسانی دالاهو تماس بگیرید: 02141663000
با تشکر از پیام شما
yazdan
1397/11/03 11:06
با سلام، بنده مدرک کارشناسی ارشد غیرمرتبط دارم، در حال گذراندن دوره آیلتس هستم و در حال حاضر از سطح زبان انگلیسی نسبتا خوبی برخوردارم. سوال اول اینکه با توجه به اینکه بنده تجربه ای در زمینه تور لیدری ندارم چطور میتونم با شما همکاری کنم؟ آیا دوره آموزشی برگزار می کنید؟ یا لازم هست که مدرکی بگیرم؟
پاسخ دهید...
واحد تولید محتوای دالاهو
1397/11/07 15:38
دوست عزیز
سلام
همه کسانی که به عنوان تورلیدر در دالاهو فعالیت می‌کنند دارای مدرک معتبر تورلیدری هستند.
با تشکر از پیام شما
فریبا صفا
1397/10/22 13:12
سلام وقتتون بخیر من مدرک لیدری ایرانگردی_جهانگردی گرفتم از ارسباران، و خودمم مدتیه تور اجرا میکنم، ولی الان میخام با آژانس شما همکاری کنم، امکانش هست؟!
پاسخ دهید...
واحد تولید محتوا دالاهو
1397/10/26 10:16
دوست عزیز، سلام
لطفا فرم مربوط را در بخش «فرصت شغلی» در وبسایت دالاهو تکمیل و ارسال کنید. در صورت نیاز، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.
با تشکر.
علیرضا
1397/10/13 00:29
سلام وقتتون بخیر. جسارتا یک سوال داشتمبنده دانشجوی رشته مترجمی زبان در مقطع لیسانس هستم. میخواستم بدونم ممکن هست بتونم در طول دوره دانشجویی لیسانس برای کارت تورلیدری اقدام کنم
پاسخ دهید...
واحد تولید محتوا دالاهو
1397/10/26 11:03
دوست عزیز، سلام
لطفا به موسساتی که در این زمینه فعال هستند مراجعه بفرمایید.
با تشکر.
مهرداد کنگاورنظری
1397/10/08 23:50
سلام من دوسال ترکیه رفت امد داشتم کمک لیدر دوستم بودم ما بدون اژانش مسافر میبردم الان جکار کنم کمک لیدر بشم 30سالم دیپلم دارم
پاسخ دهید...
واحد تولید محتوا دالاهو
1397/10/11 15:56
مهرداد عزیز، سلام
لطفا فرم مربوط را از بخش «فرصت شغلی» در وبسایت دالاهو تکمیل و ارسال کنید. همکاران ما، در صورت نیاز، با شما تماس خواهند گرفت.
با تشکر.
دوست
1397/10/04 00:14
سلاام.دوست عزیز. بهتر نیست بجای جوابهای تکراری (لطفا فرم را پر کنید ) و مشابه آن کمی بر مبنای شعار خود( با نشاط و برون‌گرا بودن و دارای روابط عمومی بالا ) ذوق بیشتری در پاسخگویی داشته باشید.اصولا قسمت نظرها مربوط به چیست؟.یا حذف کنید تا نظری دریافت نشه یا حرفه ای پاسخگو باشید.سپاس
پاسخ دهید...
واحد تولید محتوا دالاهو
1397/10/11 16:33
دوست عزیز، سلام
روند همکاری به عنوان تور لیدر در دالاهو از طریق تکمیل و ارسال فرم مربوط در وبسایت است. لطفا فرم همکاری و رزومه خود را از بخش «فرصت شغلی» تکمیل و ارسال کنید. همکاران ما در بخش منابع انسانی حتما اطلاعات شما را مطالعه می‎کنند و در صورت نیاز با شما تماس خواهند گرفت.
با تشکر.
r
1397/09/28 00:10
سلامتوي شرايط فرم استخدام نوشتيد سن ٢٠ تا ٤٠ سالاما حداقل مدرك كارشناسي!من در حال حاضر دانشجوي كارشناسي هستم و ٢١ سالمهنميتونم به صورت پارت تايم تور گايد باشم؟
پاسخ دهید...
واحد تولید محتوا دالاهو
1397/09/28 10:10
دوست عزیز، سلام
لطفا فرم مربوط را از بخش «فرصت شغلی» تکمیل و ارسال کنید. در صورت نیاز، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.
با تشکر.
مهرداد
1397/09/19 20:00
سلام.من می خوام در ترکیه بعنوان لیدر کار کنم می خوام ببینم با شرایطی که دارم اقدام بکنم یا نه.مدرک A2 آلمانی دارم و استانبولی رو نود درصد بلدم.۳۷سالمه و لیسانس مکانیک دارم.ممنونم
پاسخ دهید...
واحد تولید محتوا دالاهو
1397/09/28 11:21
دوست عزیز، سلام
لطفا فرم مربوط را از بخش «فرصت شغلی» تکمیل و ارسال کنید. در صورت نیاز، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.
با تشکر.
Alireza
1397/09/10 00:29
مدرک دکترا مسلط به زبان استانبولی آماده همکاری
پاسخ دهید...
ناشناس
1397/09/03 19:34
سلام من مسلط به زبان انگلیسی هستم آیا یادگیری زبان کره ای هم مفید هست برای این شغل؟
پاسخ دهید...
راحله
1397/08/22 18:06
با سلام و خسته نباشید ،بنده 36 سال دارم و لیسانس مترجمي زبان و کارت راهنمای تور استان فارس و مدرک مربيگري زبان جهاد دانشگاهی رو دارم . اما وقفه چند ساله در این حرفه برام بوجود اومده . در حال حاضر ساکن شیراز هستم .اما مایل به کار در تهران هستم .لطفا راهنمایی کنید .ممنون
پاسخ دهید...
واحد تولید محتوا دالاهو
1397/08/26 15:43
دوست عزیز، سلام
شما می‎توانید فرم مربوط به «فرصت شغلی» را در وبسایت دالاهو تکمیل و برای ما ارسال کنید. در صورت نیاز، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.
با تشکر.
مريم
1397/08/02 19:33
با سلام ، من مدرك ديپلم دارم ولي ورودي جديد كارشناسي گردشگري هستم ، ولي دوره ها رو گذروندم و كار كردم ولي نه در ايران در گرجستا ، و به زبان گرجي و انگليسي و روسي تسلط كامل دارم ، ايا امكانش هست بتونم كار كنم ؟
پاسخ دهید...
واحد تولید محتوا دالاهو
1397/08/05 11:46
مریم عزیز، سلام
لطفا فرم مربوط را از بخش «فرصت شغلی» در وبسایت دالاهو تکمیل و ارسال کنید. همکاران ما در صورت نیاز با شما تماس خواهند گرفت.
با تشکر.
ناشناس
1400/01/09 16:56
ناشناس
1397/07/10 03:19
من مدرک ندارم دیپلم دارم ولی۴ سال هست لیدری تمام شهر های ایران به صورت مداوم انجام دادم به بهترین شکل انجام دادم ولی فقط ضعف من این است که مدرک دیپلم دارم ولی توضحیات کامل دارم و کارت لیدری ندارم
پاسخ دهید...
واحد تولید محتوا دالاهو
1397/07/11 10:46
دوست عزیز، سلام
شما می‌توانید فرم مربوط را در بخش «فرصت شغلی» تکمیل و ارسال کنید. در صورت نیاز، همکاران ما با شما تماس می‌گیرند. لطفا برای اطلاع از جزئیات بیشتر با همکاران ما در بخش منابع انسانی تماس بگیرید.
ساکو
1397/06/31 01:11
سلام. من مدرک کارشناسی اموزش زبان انگلیسی دارم و الان دانشجوی ترم ۳ کارشناسی ارشدم. کارت تور لیدر ندارم. اما ۱ سال تجربه ی کاری در هتل دارم. آیا میتونم باهاتون همکاری کنم؟
پاسخ دهید...
واحد تولید محتوا دالاهو
1397/07/02 11:48
دوست عزیز، سلام
شما می‌توانید فرم مربوط را در بخش «فرصت شغلی» در وبسایت دالاهو تکمیل کنید. در صورت نیاز، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.
با تشکر.
شهرزاد
1397/06/12 15:24
سلام خسته نباشید ببخشید من دیبلم گردشگری دارم چجوری میتونم لیدری کار کنم علاقه دارم اصفهانم هستم
پاسخ دهید...
واحد تولید محتوا دالاهو
1397/06/14 12:32
دوست عزیز، سلام
لطفا فرم مربوط را در قسمت «فرصت شغلی» در وبسایت دالاهو تکمیل و ارسال کنید. در صورت نیاز، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.
با تشکر.
ناشناس
1397/06/05 03:28
سلام من دیپلم دارم.زبان عربی رابلدم ودارم تور شهری خارجی 2روزه اجرا میکنم.کارت میتونم بگیرم.6ماه زیاده.
پاسخ دهید...
واحد تولید محتوا دالاهو
1397/06/05 10:14
دوست عزیز، سلام
شما می‌توانید فرم مربوط را در بخش «فرصت شغلی» در وبسایت دالاهو تکمیل کنید. در صورت نیاز، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.
با تشکر.
????
1398/06/10 09:05
????" ?? ?? ???? ??????. 09121045844
شادی طورچی
1397/05/30 14:04
سلام خسته نباشید.ببخششیدمیخواستم بپرسم میشه باشرایط فعلی کشور به شغل تولیدری به عنوان یه شغل ثابت نگاه کرد؟وچقدراحتمال قبول همکاری ازطرف آژانس وجودداره؟!
پاسخ دهید...
تحریریه دالاهو
1397/06/03 17:03
برای مشاوره در خصوص این موضوع،‌ می‌توانید با شرکت‌های آموزشی از قبیل ارسباران (arasbaran.org) تماس حاصل بفرمایید.
Ali aghapour
1397/05/13 00:08
سلام مسلط به زبان انگلیسی و آلمانی هستم ..چطور با شما میشه همکاری کرد؟
پاسخ دهید...
واحد تولید محتوا دالاهو
1397/05/22 16:29
دوست عزیز، سلام
شما می‌توانید فرم مربوط به همکاری را در قسمت «فرصت شغلی» وبسایت دالاهو تکمیل و برای ما ارسال کنید. در صورت نیاز، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.
با تشکر.
محبوبه حسینی
1397/05/10 08:02
عرض سلام ادب وخسته نباشید.متقاضی ثبت نام هستم به عنوان لیدرمحبوبه هستم ...گرگان .باتشکر
پاسخ دهید...
واحد تولید محتوا دالاهو
1397/05/10 11:18
دوست عزیز، سلام
شما می‎توانید فرم مربوط را در وبسایت دالاهو در بخش «فرصت شغلی» تکمیل کنید. در صورت نیاز، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.
با تشکر.
ناشناس
1397/05/01 16:38
سلام خانم مطوری هستم و مسلط به مترجمی زبان عربی هستم   و علاقه به تور لیدر هستم
پاسخ دهید...
واحد تولید محتوا دالاهو
1397/05/08 15:51
دوست عزیز، سلام
شما می‌توانید فرم مربوط را در قسمت «فرصت شغلی» در وبسایت دالاهو تکمیل کنید. در صورت نیاز، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.
با تشکر.
نوری
1397/09/30 16:16
0سلام خانم مطوری بزرگوار نیاز به یک تور لیدر خانم مسلط به زبان عربی و یا انگلیسی داریم جهت شهر زیبای شیراز .تلفن تماس 09108683047 نوری
علی
1397/04/16 09:19
سلاممن دو سال پیش برای راهنمای تور از طریق سایت ثبت نام کردم. چند بار هم پیگیر شدم گفتند در حال بررسی هست. اما تاکنون هیچ خبری حتی مبنی بر رد داده نشده. قاعدتا نباید این پروسه بررسی دو سال بیشتر زمان ببرد
پاسخ دهید...
واحد تولید محتوا دالاهو
1397/04/17 13:51
دوست عزیز، سلام
پس از تکمیل فرم فرصت شغلی در وبسایت دالاهو، در صورت نیاز همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.
با تشکر.
مریم ماکویی
1397/03/31 11:48
من تور لیدر فرهنگی هستم و سابقه کار در کشور ایران و مالزی دارم،خوشحال میشم بتونم با مجموعه ی دالاهو همکاری داشته باشم.
پاسخ دهید...
واحد تولید محتوا دالاهو
1397/04/02 12:27
دوست عزیز، سلام
شما می‎توانید با مراجعه به وبسایت دالاهو و از بخش «فرصت شغلی» اطلاعات خود را ارسال کنید. در صورت نیاز، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.
با تشکر.
سمیرا رجائیان
1397/03/26 15:36
سلام من رجائیان هستم مدرک زبان ندارم ولی کاملا به مکالمه مسلط هستم خیلی زیاد مایل به تور لیدری هستم ولی سابقه تور لیدری ندارم.امکان عضویت برای من هست؟درضمن بنده محجبه هستم خللی ایجاد نمیکنه؟
پاسخ دهید...
تحریریه دالاهو
1397/03/26 23:13
با سلام و احترام
درخواست خود را از طریق صفحه «فرصت شغلی» با واحد منابع انسانی دالاهو در میان بگذارید:
https://dalahoo.com/job
مهری
1397/03/23 16:15
سلام وقت بخیر دوست عزیز میخواستم تور لیدری کار کنم 22 سالمه به زبان ترکیه هم مسلط هستم لطفا راهنمایم کنید
پاسخ دهید...
تحریریه دالاهو
1397/03/26 23:13
با سلام و احترام
درخواست خود را از طریق صفحه «فرصت شغلی» با واحد منابع انسانی دالاهو در میان بگذارید:
https://dalahoo.com/job
فلورا حاجی ناصری
1397/03/22 16:16
با سلام و احترام احتراما اینجانبه فلورا با سابقه ی ۱۱سال تو لیدر و داشتن کارت گردشگری موفق به ثبت نام در وبسایت فرصت شغلی دالاهو نشدم و تمایل همکاری با این شرکت را دارم. با تشکر ۰۹۳۸۹۰۵۸۱۷۱ تلگرام
پاسخ دهید...
واحد تولید محتوا دالاهو
1397/03/23 15:44
دوست عزیز، سلام
لطفا با همکاران ما در بخش منابع انسانی دالاهو تماس بگیرید.
با تشکر.
صدف جوانمردی
1397/03/08 12:14
سلام چجوری میتونم ثبت‌نام‌کنم برای همکاری
پاسخ دهید...
واحد تولید محتوا دالاهو
1397/03/09 10:50
دوست عزیز، سلام
شما می‎توانید درخواست همکاری را از بخش «فرصت شغلی» در وبسایت دالاهو ارسال کنید. همکاران ما، در صورت نیاز، با شما تماس خواهند گرفت.
با تشکر.
فرخزاده
1397/03/07 11:51
سلام من فرخ زاده ساکن کرج هستم در اصل مدارک‌کوهنوردی دارم و طبیعت گردی زیاد انجام دتدم‌به عنوان لیدر دوستان زیادی رو برای سفر بردم ولی مدرک رسمی لیدری ندارم مسلط به زبان ترکی هستم و زبان استانبلی صحبت میکنم
پاسخ دهید...
واحد تولید محتوا دالاهو
1397/03/07 14:54
دوست عزیز، سلام
در صورت گذراندن دوره‎های تور لیدری می‌توانید از بخش فرصت شغلی وبسایت دالاهو فرم پر کنید. برای اطلاع از جزئیات بیشتر می‌توانید با بخش منابع انسانی دالاهو تماس بگیرید.
با تشکر.
مهدی
1397/03/23 16:17
سلام عزض ادب احترام.میخواستم تورلیدری کار کنم علاقه شدیدی دارم ۲۲ سالم هست و به زبان ترکی استانبول مسلط هستم لطفا راهنمایم کنید...
Urban biker
1397/02/25 17:26
سلام. کارشناس آموزش زبان خارجه از دانشگاه دولتی هستم و مشکل زبان ندارم ولی چیزی در مورد تورلیدری نمیدونم. چطور میتونم برای کلاس هاش اقدام کنم؟ اگر کلاس غیر حضوری باشه که بهتر لطفا از طریق ایمیل من را در اطلاع بگذارید
پاسخ دهید...
تحریریه دالاهو
1397/02/31 10:27
با سلام
شما می‌توانید از دوستان ما در آموزشگاه ارسباران (Arasbaran.org) راهنمایی بگیرید.
سعيد باقري پور
1397/02/20 02:42
سلام .من مسلط به زبان روسي و انگليسي هستم.و چند سال هم در اكراين زندگي كردم و اقامت دايم اين كشور هم دارم.خوشحال ميشم بتوانيم با هم همكاري داشته باشيم.در ضمن فرم استخدام هم پر كردم.
پاسخ دهید...
واحد تولید محتوا دالاهو
1397/02/24 10:28
دوست عزیز، سلام
اگر شرایط مورد نظر را داشته باشید، همکاران ما در صورت نیاز با شما تماس خواهند گرفت.
با تشکر.
ناشناس
1397/02/18 17:30
سلام من خانمی هستم لیسانس زبان انگلیسی دارم واینکه رانندگیم درسطح عالیه وتمایل زیادی دارم که رانندگی ون های توریستی رو انجام بدم چه داخلی وچه خارجی، لطفا راهنمایی بفرمایید
پاسخ دهید...
واحد تولید محتوا دالاهو
1397/02/19 15:05
دوست عزیز، سلام
اگر شرایط تور لیدری را دارید می‌توانید از بخش «فرصت شغلی» در وبسایت دالاهو فرم مربوط را تکمیل کنید. در صورت نیاز و داشتن شرایط لازم همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.
با تشکر.
منصور امیربیکی
1397/02/15 14:05
سلام.منصورامیربیکی هستم.ساکن تهران. چندسالی مقیم ژاپن به زبان انگلیسی و ژاپنی مسلط هستم.تمایل به همکاری دارم.ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.
پاسخ دهید...
واحد تولید محتوا دالاهو
1397/02/17 16:04
آقای امیربیکی عزیز، سلام
شما می‎توانید در بخش «فرصت شغلی» وبسایت دالاهو فرم مربوط را تکمیل کنید. در صورت نیاز، همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.
با تشکر.
محمد
1397/01/14 20:18
سلام. من در مرحله صدور لوح(راهنمای فرهنگی) از موسسه ای در تهران هستم. فعلا در اصفهان ساکن هستم. آیا سکونت در تهران شرط درخواست استخدام دالاهو هست؟ ممنون
پاسخ دهید...
واحد تولید محتوا دالاهو
1397/01/15 14:18
دوست عزیز، سلام
لطفا برای اطلاع از جزئیات به بخش «فرصت شغلی» در وبسایت دالاهو مراجعه کنید.
با تشکر.
محمَّدرضا
1397/01/13 01:46
سلامببخشید یه سوال داشتم تور لیدری محدودیت‌ سنی داره؟
پاسخ دهید...
واحد تولید محتوا دالاهو
1397/01/15 14:12
دوست عزیز، سلام
لطفا برای اطلاع از جزئیات به قسمت «فرصت شغلی» در وبسایت دالاهو مراجعه کنید.
با تشکر.
شقايق صادقي
1396/12/19 07:53
با سلام من ساكن و مقيم كشور ايتاليا شهر ميلان هستم و با سابقه ٥ سال مترجمي و ليدر توري در تمامي اروپا و تمايل به همكاري دارم لطفا در اين خصوص من را راهنمايي فرمائيد. با تشكر
پاسخ دهید...
واحد تولید محتوا دالاهو
1396/12/21 09:33
شقایق عزیز، سلام
شما می‌توانید در وبسایت دالاهو به بخش «فرصت شغلی» مراجعه کرده و فرم مربوط به تورلیدری را تکمیل و برای ما ارسال کنید. همکاران ما در صورت تایید با شما تماس خواهند گرفت.
با تشکر.
Neda
1396/12/13 01:18
سلام من ساکن کرجم می خواستم فرم استخدامتونو برای تور لیدری پر کنم ولی فقط استان تهران رو نشون میده چیکار باید کنم؟
پاسخ دهید...
واحد تولید محتوا دالاهو
1396/12/14 16:45
دوست عزیز، سلام
لطفا برای اطلاع از جزئیات بیشتر، با واحد منابع انسانی دالاهو تماس بگیرید: 02141663000
با تشکر.
مهیار
1396/12/05 17:22
سلاممیخواستم تازه وارد حیطه تور لیدری بشم.خواستم بدونم آیا از ابتدا راهی هست که ما لیدری داخلی و خارجی را از هم تفکیک کنیم و از همان ابتدا تور لیدری خارجی را آموزش ببینیم و لیدر خارجی بشیم . با توجه به توانایی بالای بنده در خصوص زبان انگلیسی متاسفانه هیچ علاقه ای به تور لیدر بودن داخلی ندارم.ممنون
پاسخ دهید...
واحد تولید محتوا دالاهو
1396/12/09 15:32
دوست عزیز، سلام
شما می‌توانید با یکی از موسسات آموزشی در این زمینه تماس بگیرید. در وبسایت دالاهو هم می‌توانید دوره‌های تورلیدری موسسه ارسباران را جستجو کنید.
با تشکر.
Arezoo
1396/11/17 14:16
با سلام من علاقه مند به اصفهان گردی هستم برای ایرانیان مسلط به زبان نیستم میخواستم بدونم میتونم بدون مدرک زبان لیدر واسه ایرانی ها بشم عکاسی هم میتونم انجام بدم
پاسخ دهید...
واحد تولید محتوا دالاهو
1396/11/18 12:39
دوست عزیز، سلام
لطفا در بخش «فرصت شغلی» در وبسایت دالاهو فرم مربوط را تکمیل کنید و به همراه رزومه برای ما بفرستید. در صورت نیاز و داشتن شرایط لازم همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.
با تشکر.
کاظمی
1396/11/20 22:36
سلام بله می‌توانید زبان فارسی را انتخاب کنید
ناشناس
1396/11/16 10:06
سلام من کارت لیدرتوری ازفنی حرفه ای گرفتم سال پیش ازمشهد چندوقتی است درشمال زندگی میکنم میخواستم شرایطط استخدام بپرسم مسلط به زبان روسیی
پاسخ دهید...
واحد تولید محتوا دالاهو
1396/11/18 12:38
دوست عزیز، سلام
لطفا در بخش «فرصت شغلی» در وبسایت دالاهو فرم مربوط را تکمیل کنید و به همراه رزومه برای ما بفرستید. در صورت نیاز و داشتن شرایط لازم همکاران ما با شما تماس خواهند گرفت.
با تشکر.
رضا
1396/11/02 13:24
سلام روز بخیرتوی فرم استخدام تور لیدر، بعد از انتخاب مدرک تحصیلی فقط چتنا رشته میاد که باید او بین اونا انتخاب کرد، اگه رشتمون جزو اونا نباشه باید چیکار کنیم?!!!
پاسخ دهید...
واحد تولید محتوا دالاهو
1396/11/02 16:34
سلام،
لطفا گزینه «سایر» را انتخاب کنید.
با تشکر.
محمد
1396/11/02 00:20
سلام وقت بخیرتوی فرم استخدام تورلیدر، قسمت مربوط به رشته ی تحصلی، نمیتونم رشتمو تایپ کنمو فقط یه تعداد خاص رشته وجود داره که باید از بین اونا انتخاب کنمو رشته ی من که باستان شناسیه جزوشون نیست لطفا بنده رو راهنمایی بفرمایید. با تشکر
پاسخ دهید...
واحد تولید محتوا دالاهو
1396/11/02 16:33
سلام
لطفا گزینه «سایر» را انتخاب کنید.
با تشکر.
امیرحسین
1396/10/10 15:11
سلام و عرض ادب.بیشتر چه نوع راهنمایان مد منتظرتون هست.طبیعت گردی یا تاریخی فرهنگی و آیا حتما باید کارت راهنمای گردشگری داشته باشیم
پاسخ دهید...
واحد تولید محتوا دالاهو
1396/10/11 10:29
سلام
برای اطلاعات بیشتر می‌توانید بخش «فرصت شغلی» را در وبسایت دالاهو مطالعه بفرمایید، و در صورت تمایل رزومه‌تان را برای ما ارسال کنید.
با تشکر.
محمدبیرونی
1396/09/21 10:11
سلام می خواستم بدونم عکاس هم لیسانس باید داشته باشه؟
پاسخ دهید...
تحریریه دالاهو
1396/10/04 12:02
خیر. برای ارسال رزومه به آدرس زیر مراجعه بفرمایید:
https://dalahoo.com/job
احمد کتابی پور
1396/09/18 23:28
سلام.کاراموز تور لیدری در اصفهان هستم.ون وانا دارم .مایل هستم کار عملی رو با ون جهت جابجایی تورهای طبیعت گردی در اطراف استان اصفهان اغاز کنم.سابقه ایرانگردی باگروه های دوچرخه سواری رو سالها دارم.سایکلتوریست بودم وتیم ملی.اگر تمایل دارید تهران هستم فردا .صحبت کنیم .طرحهای جالب دیگه ای هم دارم.ممنون
پاسخ دهید...
ابراهیم عبدی
1396/09/10 21:18
تورلیدر هستم .آشنا به زبان ژاپنی وانگلیسی وترکی آذری.مایل به همکاری با دالاهو هستم
پاسخ دهید...
تحریریه دالاهو
1396/09/12 08:58
با سلام
لطفا درخواست خود را از طریق آدرس زیر با واحد منابع انسانی دالاهو در میان بگذارید:
dalahoo.com/job
بابک دهکانی
1396/09/06 02:05
با سلام به مدت ده سال در ژاپن زندگی کرده ام مایل هستم در این زمینه با شما همکاری داشته باشم. در ضمن از دوستانی که داوطلب به اخذ مدرک تورلیدر ژاپنی بوده اند در موسسه علوم و فنون زبان کیش تست زبان ژاپنی گرفته ام و مسئول دپارتمان زبان ژاپنی موسسه کیش هستم.
پاسخ دهید...
تحریریه دالاهو
1396/09/07 15:26
با سلام و احترام
لطفا درخواست خود را از طریق پورتال dalahooo.com/job ثبت بفرمایید.
فرساد
1396/09/02 23:34
سلام.برای دوره تور لیدری موسسه ارسباران و توصیه میکنید یا آوای طبیعت پایدار؟
پاسخ دهید...
تحریریه دالاهو
1396/09/03 13:01
با سلام و احترام
هر ۲ موسسه، از موسسات پیشرو و حرفه‌ای در این زمینه هستند. بسیاری از اساتید نیز مشترک هستند لذا پیشنهاد می‌کنیم موسسه‌ای را انتخاب کنید که مسیر رفت و آمد برایتان ساده‌تر باشد.
بختیاری
1396/08/25 19:54
سلام بختیاری هستم . من به زبان ترکی استانبولی و آلمانی مسلط هستم و چن سالی در اروپا زندگی کردم و با فرهنگ خارجی ها کمی آشنا هستم از طرفی اکثر نقاط ایران را بواسطه شغلم دکوراسیون اداری سفر کردم واز جنوب تا شمال ایران را کاملا آشنا هستم برای همکاری خوشحال میشم.
پاسخ دهید...
تحریریه دالاهو
1396/08/26 13:30
با سلام
لطفا درخواست خود را از طریق آدرس زیر ارسال فرمایید:
dalahoo.com/job
Shahin
1396/08/02 23:24
ببخشيد من فراموش كردم در رزمه مدركIELTSرا ثبت كنم ايا اين بر عضو نشدن در دالاهو تاثير دارد؟و سوال ديگر اين است كه اگر دالاهو بخواهد كسي را در خانواده ي خود اضافه كند چند روز براي اطلاع دادن به شخص زمان ميبرد.ممنون
پاسخ دهید...
تحریریه دالاهو
1396/08/03 09:40
با سلام و احترام
لطفا مجددا رزرومه خود را ارسال و به درخهواست قبلی خود نیز اشاره بفرمایید.
shahin
1396/08/02 01:04
با عرض سلام و خسته نباشید من دانشجوی کارشناسی گرافیک هستم و دارای مدرکIELTS مبباشم ایا میتوانم در دالاهو عضو شوم ؟خوشحال میشوم که باشما همکاری داشته باشم
پاسخ دهید...
تحریریه دالاهو
1396/08/02 13:02
با سلام
لطفا رزرومه خود را از طریق آدرس زیر ارسال فرمایید:
dalahoo.com/job
مریم
1396/08/01 22:06
سلام میخواستم بدونم شما تور لیدر به هند هم اعزام میکنید؟من کارت دارم انگلیسی مسلط وزبان هندی هم بلدم
پاسخ دهید...
تحریریه دالاهو
1396/08/02 13:03
با سلام
لطفا رزرومه خود را از طریق آدرس زیر ارسال فرمایید:
dalahoo.com/job
ايرج نامور
1396/07/28 13:27
با سلام. نامور هستم.ساكن جمهوري آذربايجان شهر باكو. در ضمينه توريست فعاليت دارمخوشحال ميشم باهاتون همكاري داشته باشم.
پاسخ دهید...
علی جعفری
1396/07/13 21:04
با سلام علی جعفری راهنمای انگلیسی زبان فرهنگی هستم خوشحال میشم باهاتون همکاری داشته باشم
پاسخ دهید...
تحریریه دالاهو
1396/07/14 16:08
با سلام
لطفا از طریق لینک زیر، درخواست‌تان را مطرح کنید:
dalahoo.com/jon
محمود عظیمی
1396/07/12 10:47
سلام اینجانب تورلیدر آلمانی زبان هستم جهت همکاری آماده می باشم
پاسخ دهید...
تولید محتوا دالاهو
1396/07/13 14:26
دوست عزیز
سلام
لطفا فرم استخدام را پر بفرمایید. در صورت نیاز با شما تماس گرفته خواهد شد.
با تشکر - واحد تولید محتوای دالاهو
علی رضاشیروانی
1396/07/05 00:17
سلامتمایل دارم توانایی های خودم رو به شما به اثبات برسونم.علی رضا شیروانی راهنمای محلی فارس و مستقر در تخت جمشیدسپاسگزارم
پاسخ دهید...
تحریریه دالاهو
1396/07/05 12:14
با سلام
لطفاً درخواست‌تون رو از طریق dalahoo.com/job ارسال بفرمایید.
با سپاس؛
علی شجاعی
زهرا
1396/06/31 15:19
سلام:بنده دارای مدرک کارشناسی هستم.مسلط به زبان انگلیسی و کارت تور لیدری از سازمان فنی حرفه ایی علاقه مند به فعالیت در زمینه گردشگری .ساکن اصفهان.میخواستم بدونم چه طوری با شما در زمینه تو لیدری همکاری کرد.چون یکی از شرایط ساکن بودن استان تهران هستش...
پاسخ دهید...
تحریریه دالاهو
1396/07/04 10:20
با سلام و احترام
لطفا، درخواست خود را از طریق لینک زیر برای همکاران دالاهو ارسال بفرمایید:
https://dalahoo.com/job
یعقوب خسروانی شیری
1396/06/30 08:52
سلام بنده دبیربازنشسته زبان انگلیسی هستم،چطورمیتونم عضودالاهوشوم؟ایابایدمدرک راهنمای گردشگری داشته باشم؟
پاسخ دهید...
تحریریه دالاهو
1396/07/04 09:10
با سلام و احترام
لطفا از طریق لینک زیر، رزومه‌تان را برای همکاران واحد منابع انسانی دالاهو ارسال بفرمایید.
فرشته فلاح
1396/06/28 02:46
سلام من مدرک لیدر تور از فنی و حرفه‌ای دارم اما برای کارت لیدر اقدام نکردم و میخواستم با مجموعه دالاهو همکاری داشته باشم.
پاسخ دهید...
تحریریه دالاهو
1396/06/28 08:46
با سلام
لطفا درخواست‌تون رو از طریآدرس زیر ارسال بفرمایید:
dalahoo.com/job
سحر گلبن
1396/06/26 22:52
با سلاممیخواستم بدونم برای تور لیدری چه مدرک مرتبتی باید داشته باشم.من کارم واردات کالا بوده و الان به شدت علاقمند به تور لیدری هستم آیا کلاس یا دوره خاصی باید بگذرونم؟ممنون
پاسخ دهید...
تحریریه دالاهو
1396/06/27 12:38
برای گذراندن دوره تورلیدری، به موسساتی همانند آوای ارسباران مراجعه فرمایید.
حسن ممتازان
1396/06/19 17:46
سلام.لیدر خوزستان گردی بصورت محلی فاقد کارت در خوزستان هستم.طبیعت گردی.تاریخی.سنتی.همراه با فیلم برداری و مستند سازی فیلم کوتاه از مسافران.جهت همکاری آماده با تورهای مسافرتی
پاسخ دهید...
امیر حسین خانی
1396/06/18 20:41
سلام پر کردم فقط بجای رزومه عکس کارنامه ازمون جامع رو گذاشتمسفر های کاشان نمک ابرود طالقان قزوین ماسوله رو بعنوان اسیست رفتم
پاسخ دهید...
علي
1396/06/13 09:30
سلام ميخواستم بدونم آيا شما دانشجويان رو هم استخدام ميكنيد يا نه ؟با تشكر
پاسخ دهید...
تحریریه دالاهو
1396/06/14 08:21
با سلام
بله. برای ارسال درخواست به آدرس زیر مراجعه فرمایید:
dalahoo.com/job
محسن
1396/06/04 01:55
باسلامبنده ۲۹ ساله از اصفهان هستم. اشنا به زبان روسی و کمی انگلیسی . دانشجوی مدیریت بازاریابی در اوکراین بودن و در حال حاضر دانشجوی مدیریت جهانگردی پیام نور چندین تور در ایران . اوکراین و گرجستان را هم هدایت کردم . اما در حال حاضر جهت افزایش اطلاعات شغلی و تجربه کاری ،خوشهال میشم در تور های برون مرزی بتونم همکاری داشته باشم.
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1396/06/08 14:02
محسن عزیز
سلام

شما برای آغاز همکاری با دالاهو، ابتدا باید فرم استخدام ما را پر کنید. اگر به قسمت فرصت شغلی در وبسایت مراجعه کنید، حتما فرم استخدام را خواهیدیافت.

باتشکر از پیام شما - واحد تولید محتوای دلاهو

Zahraaaaw
1396/05/27 03:24
سلام من دانشجوي مترجمي فرانسه هستم و زبان انگليسي هم تدريس ميكنم ميخواستم بدونم امكان همكاري باهاتون واسه دانشجوهام هست؟؟
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1396/05/28 13:54
دوست عزیز
سلام
لطفا به بخش فرصت های شغلی وبسایت دالاهو مراجعه و فرم مربوط به استخدام را پر کنید. در صورت نیاز حتما با شما تماس گرفته می‌شود.
با تشکر - واحد تولید محتوای دالاهو
شعله قنبري
1396/05/18 18:10
سلام من شعله هستم سابقه كاري ٥ سال در انتاليا تور ليدر شركت kilit golbal tez tour بودم و هستم ولي ميخوام كشور جديد انتخاب كنم به زبان تركي استانبول و زبان انگليسي مسلط هستم در صورت نياز با من تماس بگيرين
پاسخ دهید...
تحریریه دالاهو
1396/05/18 19:54
با سلام
لطفا فرم استخدام را تکمیل بفرمایید.
مهسااخوندان
1396/04/23 02:31
سلام من فارغ التحصیل رشته مدیریت روابط عمومی هستم و علاقه مند به سفر و لیدر بودن تمایل دارم که با شما همکاری داشته باشم
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1396/04/27 11:04
مهسای عزیز
سلام
لطفا فرم استخدام الکترونیکی دالاهو را که در وبسایت هست، پر کنید. در صورت نیاز با شما تماس گرفته خواهد شد.
با تشکر
جیمز
1396/04/14 23:13
سلام و خسته نباشید خدمت شما .. من 21 سالمه مسلط به زبان انگلیسی ( آمریکایی) مکالم در حد نیتیو روان و سرعتی درست عین خود آمریکایی ها .. علاقه بسیار شدید به تورلیدری بخش تور های ورود خارجی رو دارم ..همین 2 ماه بعد اقدام میکنم کار تورلیدری رو بگیرم .. شدیدا علاقه مند به تورلیدری بخش خارجی هستم ... با کلی گشت وو گذار توی اینترنت در خصوص پیدا کردن شرکت های معتبر به سایت ها برخرودم از این رو گفتم سوالم رو بپرسم .. میخواستم بدونم من خدمت ندارم .. بعد از فراغ التحصیلی ( اموزش زبان میخونم لیسانس ...) من میتونم تو شرکت شما مشغول شم یا نه ؟؟؟ از لحظا مکالمه انگلیسی اصلا مشکلی ندارم تخصص اصلیم هم محاوره هست ..سابقه تدریس هم دارم ..
امکان این که بتونم مشغول بشم هست یا این که حتما باید پایان خدمت داشه باشم ..؟؟
پاسخ دهید...
تحریریه دالاهو
1396/05/03 23:18
با سلام
لطفا درخواست خود را از طریق آدرس زیر ارسال بفرمایید:
http://dalahoo.com/job/index.cfm
مرضیه پیک زاده
1396/04/11 18:22
سلام.من در مرحله صدور لوح تورلیدری به زبان فرانسه هستم .در شهرداری نیز کار کردم و تور درون شهری بردم وبه طبیعت نیز علاقه دارم .خوشحال میشم باشما همکاری کنم.
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1396/04/21 15:13
مرضیه عزیز
سلام
برای همکاری به وبسایت دالاهو مراجعه و فرم استخدام را پر کنید.
موفق باشید.
علی بهلولی
1396/04/11 12:08
سلام وقت بخیر
زمان ثبت نام برای اپلود عکس و رزومه خطا حجم زیاد میده در حالی که فایل ها حجم کمتر از مقدار مجاز داره،مجبور شدم بدون رزومه ارسال کنم،مشکلی نداره؟
پاسخ دهید...
شادی افشار
1396/04/05 03:56
بسیار بسیار سپاسگزارم از نظم و ترتیب و برنامه ریزی دقیق و مدیریت عالی این مجموعه.
امیدوارم بتوانم به عنوان همکار در کنار شما عزیزان باشم.
پاسخ دهید...
ناشناس
1396/04/07 09:27
خانم افشار عزیز
سلام

ممنون از پیام‌تون. امیدواریم که شما هم یکی از اعضای این مجموعه باشید.

سارا
1396/04/03 02:07
سلام منکارت راهنمای تور دارم.مسلط به زبان اگلیسی.فوق لیسانس آموزش زبان انگلیسی هستم و ساکن شیراز.2سال فعالیت کردم وامکان بردن تور به همه جای ایران هم دارم.آیا با غیر از ساکنین تهران هم کار می کنید؟
پاسخ دهید...
ناشناس
1396/04/07 09:31
سلام دوست عزیز

حتما فرم مربوط به استخدام را پر کنید.
با تشکر.

رضوی
1396/04/02 17:28
سلام
در زمان پر کردن فرم مرتب می نویسه محل به درستی انتخاب نشده هر تغییری می دهم فایده ندارد
پاسخ دهید...
تحریریه دالاهو
1396/04/07 09:27
سلام

برای حل این مشکل می‌توانید با واحد روابط عمومی ما تماس بگیرید تا راهنمایی‌تان کنند:
02188718475

بهار
1396/04/02 13:57
سلام و عرض ادب
بنده كارشناس ارشد مديريت هستم و بسيار اهل سفر با خود دالاهو هم سفر داشتم تقريبا به اكثر شهرهاي ايران سفر كردم در ضمن كارمند شهرداري هستم منتها تقاضاي تور ليدري جهت آخر هفته ها ميباشم...
با سپاس از شما
پاسخ دهید...
تحریریه دالاهو
1396/04/07 09:29
بهار عزیز
سلام

فرم مربوط به استخدام را پر کنید.
با تشکر.

محمدرضا بافکار
1396/04/01 12:32
سلام من ساکن اهواز هستم
پاسخ دهید...
ناشناس
1396/04/07 09:26
سلام

ممنون می‌شم فرم مربوط به استخدام را پر کنید.
با تشکر.

اسماعیل قجاوند
1396/03/31 17:05
سلان. میخاهم باشرکت دالاهو به عنوان تورلیدر همکاری کنم. ..سابقه کارتورلیدری دارم ودرحال حاضرساکن کشورترکیه میباشم...تلفن من 5389837409-0090.....لطفادراسرع وقت به من اطلاع بدید...(باتشکر
پاسخ دهید...
ناشناس
1396/04/07 09:30
سلام دوست عزیز

برای شروع همکاری به عنوان تورلیدر، شما باید فرم مربوط به استخدام را پر کنید.
روزتون خوش.

امینه
1396/03/31 09:02
سلام. من ارشد مدیرت مالی دارم، کارشناس ارشد بخش توسعه بازار یه شرکت خدمات مالی هستم. بسیار اهل سفر و روابط خوب و بالایی دارم. دوستدارم به عنوان تور لیدر کار برای اخر هفته ها کار کنم.
میخوام بدونم اگه امکانش باشه و از نظر دوستان مهارت های لازم رو داشته باشم و صرفا نیاز به گذروندن دوره تور لیدری هست، تا بتونم این کار رو بکنم بهم اطلاع بدید.
سپاس فراوان
پاسخ دهید...
تحریریه دالاهو
1396/04/07 09:25
سلام خانم امینه عزیز

شما می‌توانید فرم مربوط به استخدام تورلیدری را پر کنید و در صورت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید:
02188718475

میثم ارژنگی
1396/03/30 23:27
با سلام
من در مورخه ۲۶ اردیبهشت رزومه و فرم استخدام تور لیدر دالاهو را پر و ارسال نمودم
و سه بار به صورت تلفنی جهت جذب به عنوان کمک تور لیدر اقدام کردم و همچنان در انتظار قرار مصاحبه هستم
از ابتدای اردیبهشت شروع به تعلیم دوره تورلیدری در موسسه ارسباران نمودم
با تشکر
پاسخ دهید...
تحریریه دالاهو
1396/04/07 09:28
آقای ارژنگی عزیز
سلام

ممنون از اطلاع‌رسانی‌ شما. همکاران با شما تماس خواهند گرفت.

فاطمه حسن پور
1396/03/30 12:18
درود بر شما.
سال قبل فرم آزمون استخدامی شما را بعنوان راهنما پرکردم.مدتی بعد جواب آمد که پذیرفته نشدم.
بدون اینکه دلیلش را ذکر کنند.درست است که شما در رد یا پذیرش درخواستها مختارید ولی حداقل دلیلی برای رد کردن تقاضا بیاورید شاید من متقاضی بتوانم آنرا تصحیح کنم یا شما را از اشتباه بیرون بیاورم.
با سپاس.
حسن پور
پاسخ دهید...
ناشناس
1396/04/07 09:23
سلام خانم حسن‌پور عزیز
از اینکه نظر خودتونو گفتید بسیار متشکریم.
ناشناس
1396/03/28 16:32
با سلام
من هم رشته مدیریت گردشگری خوندم. میتونم اول به عنوان دستیار لیدر استخدام شم بعد همزمان برم دنبال کارت لیدر ؟
پاسخ دهید...
تحریریه دالاهو
1396/04/07 09:22
سلام دوست عزیز

برای کسب اطلاعات بیشتر با واحد پیشتیبانی و منابع انسانی ما تماس بگیرید:
02188724790

پرستو نوروزی
1396/03/20 15:45
با سلام
شخصی که به عنوان تورلیدر در شرکت دالاهو استخدام میشود در سال حداقل چند روز سفر کاری خواهد داشت ؟
پاسخ دهید...
تحریریه دالاهو
1396/03/21 10:33
این موضوع به سابقه کار و توانمندی‌های تورلیدر دارد.
مدرک رستمی
1396/03/01 17:19
با سلام و احترام
اینجانب مدرک رستمی مهندس برق آمادگی کامل برای همکاری و توانایی ارایه خدمات در مسیر های استان کرمانشاه و کردستان را دارم.
کرمانشاه- پاوه-نودشه-هجیج
اورامان -مریوان -سر.اباد -سنندج .کلیه مسیرهای دواستان را دارم

با تشکر

پاسخ دهید...
تحریریه دالاهو
1396/03/02 16:51
با سلام و احترام
لطفا درخواست خود را از طریق فرم استخدام دالاهو ارسال بفرمایید:
http://dalahoo.com/job/index.cfm
غزاله مهديزاده
1396/02/31 11:55
سلام
ببخشيد من ترم ٦ زبان الماني هستم، از شهريور كلاس هاي ليدري رو شروع ميكنم
ميخاستم ببينم همكاري با شما اين امكان و داره كه منو ب كيش بفرستيد براي ليدري ؟؟
يعني ممكنه از طرف شما ليدر باشم تو جزيره كيش
پاسخ دهید...
تحریریه دالاهو
1396/03/02 16:50
با سلام و احترام
متاسفانه دالاهو، مجری تور کیش نیست.
حسن احمدی
1396/02/03 12:02
با سلام بنده کارشناس ارشد رشته روابط بین الملل هستم و آشنایی کامل به زبان های انگلیسی و فرانسوی دارم می خواستم که تور لیدر شوم لطف کنید و بنده را راهنمایی کنید با تشکر
پاسخ دهید...
تحریریه دالاهو
1396/02/11 15:28
سلام
شما برای تور لیدری نیاز به کارت راهنمای لیدری دارید. برای این کار به آموزشگاه‌های تربیت تور لیدری رجوع کنید و بعد از گذراندن دوره‌های مرتبط با تور لیدری کارت دریافت می‌کنید.
کافیست در اینترنت جستجو کنید.
ناشناس
1396/02/02 21:10
باسلام
اینجانب در شهرستان سمیرم جنب روستای خفر
محلی باویوی عالی وساختمانی بروز دارم ومایل به همکاری هستم
پاسخ دهید...
امیررضا رحمانی
1396/01/29 13:46
سلام وعرض ادب .پسر من 16 سالشه و مسلط به زبان انگلیسی و خیلی هم خوش بیان .خیلی علاقمنده که بصورت پاره وقت علی الخصوص تابستان ها مترجم باشه برای گردشگران خارجی که تهران گردی میکنن .ممنون میشم اگر راهنمایی کنید .ضمنن بنده به عنوان پدرشون که خودم فرهنگی می باشم به این امر رضایت کامل دارم
پاسخ دهید...
تحریریه دالاهو
1396/02/11 15:24
سلام
شما می‌توانید با آموزشگاه‌های آموزش راهنمای گردشگری در ارتباط باشید و از آن‎ها درباره‌ی شرایط برگزاری کلاس‌ها تور لیدری بپرسید.
آن‌ها حتما به شما کمک می‌کنند.
زهرا مهری
1396/01/28 12:58
سلام. من فوق لیسانس مهندسی شیمی دارم. نسبت به همکاری به صورت کمک تور لیدری میخواستم اقدام کنم. این تجربه برام ارزشمند هست و اطلاع دارم که کمک تورلیدر پولی دریافت نمیکند. در سایت استخدام دالاهو عنوان کمک تور لیدری پیدا نکردم. میشه توضیح دهید کجا درخواستم را مطرح کنم.
پاسخ دهید...
تحریریه دالاهو
1396/01/28 16:22
با سلام
شما بایستی در صفحه «استخدام» عنوان شغلی «تورلیدر» را انتخاب بفرمایید.
غلامرضا مولا
1396/01/23 23:38
درود بر شما و سپاس به خاطر کار فرهنگی و با ارزش.من دارای کارت تورگاید.زبان تخصصی انگلیسی.مدرک لیسانس زبان.ساکن شیراز .تسلط کامل به سایت ها و بناهای شیراز و اطراف .مایل به همکاری باگروه دالاهو( کوه مقدس) میباشم.یا علی
پاسخ دهید...
تحریریه دالاهو
1396/01/28 16:20
با سلام و احترام
لطفا درخواست خود را از طریق آدرس زیر ارسال بفرمایید:
http://dalahoo.com/job
رامین بختیاری
1396/01/16 10:46
سلام بنده عضو هیِت تحریری نشریه گشتیاری در دانشگاه کردستان هستم در صورت امکان برای اسپانسری به بنده ایمیل بزنید
پاسخ دهید...
مانا ستوده فر
1396/01/16 09:56
با سلام من اشنا به زبان انگلیسی هستم و تمایل دارم در قالب لیدر همکاری کنم لطفا بامن تماس بفرمایید ضمنا این جانب اشنا به زبان ترکی و کامپیوتر نیز می باشم.
پاسخ دهید...
تحریریه دالاهو
1396/01/23 09:50
مانای عزیز
سلام
لطفا به لینک زیر برید و فرم درخواست برای استخدام را پر کنید.
http://dalahoo.com/job/
با تشکر
افشین
1396/01/16 00:22
افشین عینی:درخواست به گرفتن کارت لیدری را دارم:
پاسخ دهید...
تحریریه دالاهو
1396/01/23 09:48
دوست عزیز
سلام
شما باید به آموزشگاه‌های گردشگری مثل ارسباران و یا آوای طبیعت پایدار مراجعه کنید.
با تشکر
بتول امیدوار
1396/01/14 16:11
پس فرم همکاری کو
پاسخ دهید...
مصطفی
1395/12/26 14:16
سلام بنده اقامت کشور ترکیه را دارم و تسلط کامل به زبان ترکیه را هم دارم و جهت همکاری یا شما کاملا آماده هستم
پاسخ دهید...
تحریریه دالاهو
1396/01/28 16:18
با سلام
لطفا درخواست خود را از طریق آدرس زیر ارسال بفرمایید:
http://dalahoo.com/job
رضا جهانگیر
1395/12/15 19:48
با سلام. مسلط به زبان انکلیسی میباشم.دو مدرک دانشگاهی دارم.1-لیسانس زبان انگلیسی 2- لیسانس مدیریت جهانگردی .دبیر زبان اموزش و پرورش می باشم. علاقه به تور لیدری پاره وقت در گروه شما رادارم.گاهی با توریستهاگپ و کفتی دارم.لطفا راهنمایی بفرمایید.
پاسخ دهید...
تحریریه دالاهو
1395/12/24 08:35
با سلام و احترام
لطفا درخواست خودتان را در آدرس زیر مطرح فرمایید:
http://dalahoo.com/job/index.cfm
راحيل رستي
1395/12/13 14:31
با عرض سلام و خسته نباشيد.
مشتاق هستم كه در دوره هاي تور ليدري شما شركت كنم و متعاقبا به عنوان تور ليدر پاره وقت در مجموعه شما مشغول به كار بشم.
من با ليسانس مهندسي شيمي در شركتي معتبر بعنوان كارشناس خريد مشغول به كار هستم و بسيار علاقه مندم كه وارد حوزه گردشگري شوم.
ممنون ميشوم در اين خصوص راهنمايي بفرماييد.
پاسخ دهید...
تحریریه دالاهو
1395/12/24 08:31
با سلام و احترام
شما برای گذران دوره‌های تورلیدری می‌توانید با یکی از موسسات فعال در زمینه آموزش تورلیدری در تماس باشید. موسساتی از قبیل آوای ارسباران.
سارا نجفی
1395/11/23 17:19
باسلام من سارا نجفی دانشجوی فوق لیسانس مترجمی زبان هستم ومسلط به زبان انگلیسی هستم خوشحال میشم به عنوان لیدر همگاری کنم در هفته 2 یا 3 رزو
پاسخ دهید...
تحریریه دالاهو
1395/11/24 13:59
لطفا از طریق لینک زیر درخواست همکاری خود را ارسال فرمایید:
http://dalahoo.com/job/index.cfm
نزاکت(نازی)زارعی
1395/11/23 02:17
سلام من راهنمای لوکال استان فارس هستم با 5 سال سابقه کاری وراهنمای مستقر در تخت جمشید، مدتی است که ساکن تهران شدم مایلم به عنوان تورلیدر با دالاهو همکاری کنم اما شرایط سنی شما برای من محدودیت ایجاد کرده من 45 سالمه و مسلط به زبان انگلیسی هستم
همکاری با شما باعث افتخار است.
پاسخ دهید...
تحریریه دالاهو
1395/11/24 14:00
درخواست شما به واحد عملیات دالاهو ارجاع شد.
الناز طالب زاده
1395/11/20 12:08
با سلام
بنده فرم استخدام تورلیدر رو پر کردم. به چه صورت امکان ویرایش فرم وجود داره؟
پاسخ دهید...
تحریریه دالاهو
1395/11/24 13:58
متاسفانه امکان ویرایش فرم وجود ندارد. درصورتی‌که اشتباه تاثیرگذاری داشته‌اید، لطفا فرم را مجدد تکمیل بفرمایید.
حمیدرضا آزاد
1395/11/12 01:34
سلام من حمید آزاد هستم از مهرشهر کرج،و مسلط به ۴زبان خارجی(انگلیسی،مالزیایی،ترکی استانبولی،ژاپنی)هستم و راننده حرفه ای با مدرک و دفترچه پلیس راه با خودرو مدل بالا و تجربه چند سال ليدري در داخل و خارج از کشور را دارم و جهت همکاری با شما خوشحال میشم اگه پیشنهاد بدین بهم،
اگر سئوال خاصی داشتید با این شماره تماس بگیرید.متشکرم
پاسخ دهید...
صبا صالحی
1395/11/10 16:59
باسلام . من دانشجوی سال سوم رشته مهندسی محیط زیست و مسلط به زبان انگلیسی می باشم در هفته 3 روز می توانم به عنوان لیدر در خدمت باشم
پاسخ دهید...
سید علی موسوی
1395/11/09 22:57
سلام.من مسلط به زبان کشور های امارات، قطر، عمان، سوریه، لبنان، بحرین، عراق، عربستان، کویت، مصر هستم. زبان انگلیسی زیاد خوب نیست ولی صفر صفر هم نیست.حدود 9 سال کار تور لیدری کردم و با تمام این کشور ها کار کردم.چطوری میتونم باهاتون همکاری کنم؟
پاسخ دهید...
سیامک مهرانلی
1395/11/08 00:40
با عرض سلام و خسته نباشید،
از آنجاییکه حدود 21 سال در آلمان زندگی کردم و عاشق ایران هستم وارد
مرکز آموزش خدمات جهان گردی(وزارت ارشاد)شدم و موفق به دریافت کارت تورلیدری(بشماره 1043)
شدم .پس از آن مشغول به کار شدم که
شمال چندین تور به تمام نقاط ایران(تا 36 نفره ازاطریش)
از شرایط خوب فیزیکی یا جسمانی برخوردارم ولی شرایط سنی شرکت شما را ندارم(52 ،سال )بهین خاطر فرم پر نکردم.
بهر حال خوشحال میشوم که نظرتان را
بدانم .اگر تمایلی به پاسخ داشتید لطفا از طریق ایمیل.
بهر حال و پیشاپیش سپاسگزارم
پاسخ دهید...
دنیل یوسلیانی
1395/09/25 15:41
با سلام
من گرجستان هستم و به زبان فارسی و گرجی کاملا مسلط.تمام جاهای دیدنی تفلیس و گرجستان رو بلدم , در صورت نیاز میتونم بعنوان لیدر فعالیت کنم
خوشحال میشم بتونم در خدمتتون باشم
پاسخ دهید...
مهزاد علیمردانی
1395/09/06 18:50
سلام وقت بخیر..من دانشجوی کارشناسی ارشد اکوتوریسم هستم و مدرک کارشناسی ام را در رشته مدیریت جهانگردی گرفته ام . علاقه زیادی در حیطه گردشگری و تور لیدری دارم..ولی تازه میخواهم در این حیطه شروع به کار کنم..روابط عمومی بالایی دارم و همچنین تسلط به زبان انگلیسی .. چگونه میتوانم با شما همکاری کنم؟
پاسخ دهید...
تحریریه دالاهو
1395/09/14 16:37
دوست عزیز
سلام
شما میتوانید فرم استخدام مربوط به تور لیدر دالاهو را در سایت دالاهو پر کنید. درخواست شما مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
با تشکر
adib
1395/07/25 12:03
با سلام
من تسلط به زبان انگلیسی دارم و در صورت نیاز میتونم به عنوان راهنمای تور یا همراه توریست (در نقاط مختلف تهران مثل مجموعه های تاریخی و موزه ها و . . .) همکاری کنم. البته میزان حقوقش اصلاً مهم نیست و بدون حقوق هم هیچ مشکلی ندارم فعالیت کنم.
ممنون
پاسخ دهید...
تحریریه دالاهو
1395/07/25 15:39
با سلام
لطفا به آدرس زیر مراجعه و درخواست‌تون رو ارسال بفرمایید:
http://dalahoo.com/job/index.cfm
مهناز علیپور
1395/07/07 09:18
سلام
من زبان چینی بلد هستم ، با فرهنگ و اداب چین آشنایی دارم در صورت نیاز میتوانم به عنوان راهنما در کنار لیدر همکاری کنم تلفن من جهت همکار ی 09109720042 می باشد. مهناز علی پور
پاسخ دهید...
تحریریه دالاهو
1395/07/07 10:32
لطفا درخواست‌تان را از طریق ارسال بفرمایید:
http://dalahoo.com/job/index.cfm
پریسا محمدی زاده
1395/07/06 13:13
فرم درخواست همکاری رو کجا باید پر کنم ؟
پاسخ دهید...
تحریریه دالاهو
1395/07/06 14:32
ممنون خواهم شد در این صفحه فرم را تکمیل کنید.
http://dalahoo.com/job/
شاهو سنندجی
1395/07/04 17:02
با سلام
من قبلا یک پیام فرستادم و تو سایت درج شد و جواب شما این بود که تو سایت رزومه خودمو ثبت کنم من چون ساکن تهران نیستم نمیتونم فرم رو پر کنم
لطفا درخواست بنده رو بررسی بفرمائید
پاسخ دهید...
تحریریه دالاهو
1395/07/05 08:39
با سلام و عرض ادب
در حال حاضر، صرفاً از تورلیدرهای تهران برای همکاری دعوت شده است. لطفا رزومه و درخواست‌تان را به آدرس pr@dalahoo.com ارسال بفرمایید. رزومه شما در لیست متقاضیان استخدام دالاهو قرار گرفته و در زمان مقتضی با شما تماس گرفته خواهد شد.
شاهو سنندجی
1395/07/04 00:53
با سلام و عرض ادب
من ساکن شهر سنندج هستم و آشنایی خوبی با زبان انگلیسی دارم و روابط عمومی خوبی دارم
خیلی دوست دارم تورلیدر بشم در محدوده استان کردستان و کرمانشاه
لطفا اگه ممکنه به در خواست اینجانب جواب بدید
آیا میتوانم به عنوان تورلیدر در این موسسه مشغول شوم؟
پاسخ دهید...
تحریریه دالاهو
1395/07/04 08:37
لطفا درخواست‌تون رو از طریق ارسال بفرمایید:
http://dalahoo.com/job/index.cfm
حسين وفا
1395/05/28 12:22
با سلام،بنده حسين وفا داراي مدرك مديريت فني بند ب بدون تجربه كاري در اژانس ،مسلط به زبان فرانسه و اشنايي خوب به زبان انگليسي دارم.به عنوان تور ليدر و مترجم چند تور ورودي كوچك را برگزار كرده ام.ايا امكان همكاري با شما برايم هست؟پيشاپيش متشكرم
پاسخ دهید...
تحریریه دالاهو
1395/05/30 14:07
با سلام
لطفا تقاضا و رزومه‌ی خودتون رو از طریق لینک زیر برای واحد منابع انسانی دالاهو ارسال بفرمایید.
http://dalahoo.com/jobleader.cfm
علي غضنفري
1395/05/24 03:50
سلام من كارت تور ليدري ندارم ولي كشور گرجستان و اذربايجان بر حسب سفرهاي زيادم خيلي خوب ميشناسم و در گرجستان با تور اريان راشا همكاري نزديك داشتم و به ترانسفيري و گشت هاي روزانه اشنايي پيدا كردم و دوستان فارسي زبان زيادي در گرجستان دارم .ايا ميتوانم استخدام بشم يا بايد حتما كارت تور ليدري بايد دريافت كنم.
پاسخ دهید...
تحریریه دالاهو
1395/05/24 15:27
دوست عزیز، سلام
شما می توانید از طریق لینک زیر، رزومه خود را برای همکاران واحد «منابع انسانی» ارسال کرده تا مورد بررسی قرار گیرد:
http://dalahoo.com/jobleader.cfm
عادل اسکندری
1395/03/29 19:07
با سلام این جانب دوره تور لیدری را گذرانده ام و دارای مدرک و گواهینامه میباشم و مایل به همکاری می باشم به چه صورت می توانم با شما تماس داشته باشم و فرم پر کنم؟

با تشکر

پاسخ دهید...
ناشناس
1395/03/30 13:09
با سلام و عرض ادب
در انتهای مطلب لینک فرم استخدام لیدر‌ آمده است٬ لطفا فرم را پر کنید و منتظر خبر دالاهو باشید.
سعید حامدی
1395/03/22 11:30
سلام و درود بر شما، من برای تورلیدری در دالاهو تقاضا دادم و مایلم توضیحات زیر را ارائه نمایم: به طبیعت و گردشگری علاقه مندم، با مردم به َآسانی ارتباط برقرار میکنم، زبان انگلیسی من خوب است و سابقه کار در شرکتهای خارجی را دارم، شرایط کاری من در حال حاضر این اجازه را به من میدهد که تور لیدر باشم (دو هفته کار و دو هفته استراحت هستم) بنابراین ممنون خواهم شد تا تقاضای من مورد بررسی جدی قرار بگیرد. با تشکر
پاسخ دهید...
تحریریه دالاهو
1395/03/23 08:41
تقاضای شما به واحد «منابع انسانی» دالاهو ارجاع شد.
سمیه سهرابی
1395/03/20 09:03
با سلام و احترام
بنده قبلا فرم همکاری را پر گرده ام اما نکته قابل توجه عدم داشتن سابقه رسمی در زمینه تور لیدری است.شخصا بسیار علاقمند به فعالیت در این زمینه هستم و چند تور دوستانه نیز برگزار کرده ام.مایلم چنانچه دوره آموزشی یا هر اقدام دیگه ای که به من در ورود به این عرصه کمک میکنه رو انجام بدم.ممنون میشم اگر این فرصت را در اختیار داشته باشم.
پاسخ دهید...
تحریریه دالاهو
1395/03/20 14:25
با سلام
حتما فرم شما خوانده خواهد شد و نتیجه آن به اطلاع شما خواهد رسید اما پیشنهاد ما این است که برای وارد شدن به این حرفه در مرحله اول٬ دوره‌های راهنمایان را که توسط موسسات مختلف برگزار می‌شود شرکت کنید
ملیحه گردان
1395/02/28 13:46
با عرض سلام و احترام من کارت تورلیدری معتبر ( با تمدید امسال ) از سازمان جهانگردی را دارم و درخواست کار برای آن سازمان محترم را دارم خواهشمند است در صورت امکان برایم فرم استخدام مربوطه را دستور فرمائید به آدرس ایمیل اعلام شده ارسال نمایند
با تشکر
ملیحه گردان
پاسخ دهید...
تحریریه دالاهو
1395/02/29 10:36
با سلام و عرض ادب
شما برای ارسال درخواست خود باید از طریق این فرم اقدام بفرمایید:
http://dalahoo.com/jobleader.cfm
پس از تکمیل فرم، هماکاران ما با شما در تماس خواهند بود.
آمنه باصری
1398/12/06 19:49
سلام من لیدر تورهای داخلی فرهنگی هستم و مشغول به کار لیدری در تورهای تهرانگردی ستاد گردشگری شهرداری هستم. و علاقه مند به همکاری با شرکت شما هستمسپاسآمنه باصری
برای اینکه مطالب بعدی وبلاگ دالاهو را از دست ندهید در خبرنامه ثبت‌نام کنید.
ثبت‌نام
با وارد کردن ایمیل خود مطالبی خواندنی و جذاب دریافت کنید.