تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

یک معامله برد-برد برای دوستداران حیوانات و عاشقان سفر

سفر همیشه تجربه‌های جالب و عجیبی به همراه دارد و ما که سفر می‌کنیم، بی‌تاب همین تجربه‌های حیرت‌انگیزیم. تجربه از پیش تعیین شده نیست؛ اما ما برای شما یک برنامه داریم که تجربه شگفت‌انگیزی را در سفر داشته باشید! دوست دارید از حیوانات مراقبت کنید و در خانه محلی‌ها بمانید؟ در سفر باشید ولی انگار در خانه خودتان وقت می‌گذرانید؟ فکرش را بکنید در کشوری که همیشه آرزوی رفتن به آن را داشتید و هیشه به دلیل هزینه‌های بالا نمی‌رفتید، از دو بچه گربه بامزه نگهداری کنید؛ یا اسب سفید خانه را در نبود صاحبش تیمار کنید! اگر با خواندن این متن ذوق در چشمان شما برق زد، ادامه را از دست ندهید.

اقامت سفرتان آماده است به شرطی که:

یک سایت روبه‌روی شماست که با استفاده از آن می‌توانید، سفر کنید؛ درواقع ارزان سفر کنید. هوس‌سیتر یک راهنما برای اقامت است. یک نفر از نقطه‌ای در جهان قصد سفر دارد و نمی‌خواهد خانه و متعلقاتش تنها بمانند؛ خانه‌اش را در اختیار من و شمایی که سفر می‌کنیم و نمی‌خواهیم هزینه‌های‌مان بالا برود می‌‌گذارد. اما نه به این سادگی! شما باید عاشق یا حداقل دلواپس حیوانات باشید!

صاحب خانه خانه‌اش را برای شما می‌گذارد اما این انتظار را دارد شما مواظب خانه و حیوان بامزه‌اش باشید. این عالی نیست؟ شما سفر کرده‌اید اما انگار در خانه خودتان هستید و کنار موجود نازنینی روز می‌گذرانید.

از طرفی اگر قصد سفر کردید و حیوان عزیز شما مجبور بود تنها بماند یا به پانسیون برود، کافی‌ست یک آگهی در هوس‌سیتر پرکنید و خانه‌تان را در اختیار توریست‌ها قرار بدید. هم شما خیال‌تان راحت است، هم مسافر احساس راحت‌تری در کشورمان دارد. پس دست به کار شوید.

 

ساز و کار:

ابتدا مرورگر را باز کرده و آدرس www.trustedhousesitters.com جست‌جو می‌کنید؛ شما اولین قدم برای اقامت رایگان را برداشته‌اید. قدم بعدی عضویت است. یک پروفایل مانند تمام پروفایل‌های دیگر پر می‎کنید. مرحله بعدی، پرداخت هزینه برای عضویت یک‌ساله است؛ چیزی حدود 119 دلار، که ممکن است این سایت تخفیف هم بدهد.

یک حساب کاربری بسازید و اولین قدم را برای سفر بردارید.

 در نهایت هم تایید پروفایل می‌ماند.

شاید این سوال برای شما چطور باید پرداخت کنید؟

راه حل ما برای شما گرفتن مستر یا ویزا کارت است.

وارد سایت که می‌شوید دو مستطیل نظر شما را جلب می‌کند! قست اول آبی است و مخصوص کسانی که دنبال یک حامی در نبودشان، برای خانه و حیوان خانگی‌شان می‎گردند. مستطیل دوم ویژه کسانی که دنبال خانه با یک حیوان کوچک هستند تا از آن‌ مراقبت کنند.

با یک انتخاب ساده، سفری هیجان‌انگیز داشته باشید.

شما حتی می‌توانید خواسته‌تان را فیلتر کنید. یعنی انتخاب کنید دوست دارید از چه حیوانی نگهداری کنید؛ یا اصلا نمی‎خواهید حیوانی در خانه باشد.

 انتخاب‌تان را ساده‌تر کنید.

در زمان جست‌جو وقتی کشور مورد نظر را می‌زنید، برای شما هر تعدادی که متقاضی باشد را می‌آ‌ورد؛ در زیر این آگهی‌ها، پیشنهادات مشابهِ نزدیک را لیست می‌کند؛ تا شما بتوانید بهترین انتخاب را انجام دهید.

شما هرکدام از آگهی‌ها را که انتخاب کنید، اطلاعاتی در اختیار شما قرار می‌دهد. مثل: پروفایل مالک یا مسافر و نقشه!

 فکرش را می‌کردید سفر کردن انقدر راحت بشود؟

 

یک امکان هیجان انگیز که در ختیار شما می‌گذارد، این است که پایین هر اعلان مطابق با رفت و برگشت شما، لینک تهییه بلیط می‌گذارد. شما را مستقیم به یک سایت خرید بلیط هدایت می‌کند. راحت‌تر از این؟!

اگر با خواندن سایت، ابهامی برای شما ماند، دو امکان وجود دارد:

  • اول اینکه پایین صفحه اول سایت یک علامت سبز هست که روی آن help نوشته شده و شما با انتخاب آن به یکی از نمایندگان سایت وصل می‌شوید تا مشکل‌تان را رفع کنید.
  • دومین راه کمک، شماره‌ای‌ست روی سایت، برای پاسخگویی به هر سوالی. اولین ابر صورتی در سایت، شماره را به شما نشان می‌دهد.


1396/10/28 | کد مطلب: 4030
برچسب‌ها: تکنولوژی سفر
مریم میزانی

عاشق سفر و طبیعت، علاقه‌مند به خواندن بی‌وقفه


تهیه و تدوین: تحریریه دالاهو
لطفا در نشر دانسته‌های خود کوشا باشید.
برداشت و استفاده غیرتجاری از مطالب این وب‌سایت، حتی بدون ذکر منبع آزاد است.


  • به اشتراک بگذارید:

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل
نسرین
1398/11/08 18:28
سلام قطعا منطور شما کشورهای خارجی میباشد برای تهیه ویزا به چه شکا خواهد بودو برعکس
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1398/11/12 09:14
دوست عزیز
سلام

برای تهیه ویزا با همکاران ما در بخش ویزا تماس بگیرید:
02166469098

با تشکر از پیام شما

برای اینکه مطالب بعدی وبلاگ دالاهو را از دست ندهید در خبرنامه ثبت‌نام کنید.
ثبت‌نام
با وارد کردن ایمیل خود مطالبی خواندنی و جذاب دریافت کنید.