تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

مرکز خرید کانیون کجاست؟

یکی از جاذبه‌های استانبول مراکز خرید آن هستند. اگر از آن دسته از افرادی هستید که پاساژگردی عضو جدانشدنی از برنامه سفرتان محسوب می‌شود، آشنایی با مراکز خرید مختلف می‌تواند شما را برای خریدی بهتر راهنمایی کند. اگر سفری به استانبول پیش رو دارید ادامه این مطلب، شما را با مرکز خرید کانیون آشنا می‌کند.

تورگشت خرید استانبول

درباره مرکز خرید کانیون

این مرکز خرید یکی از مدرن‌ترین و جدیدترین مراکز خرید در استانبول است که با معماری خاص و چشم‌گیرش در دل مردم ترکیه و مسافران استانبول جا باز کرده است. یکی از ویژگی‌های معماری جذاب کانیون این است که بخشی از این مرکز خرید در فضای باز و بخشی دیگر در فضای بسته است.

مرکز خرید کانیون یکی از مراکز خرید مدرن با معماری منحصربه‌ فرد است.

چطور به مرکز خرید کانیون برویم؟

یکی از دلایل محبوبیت مرکز خرید کانیون، دسترسی آسان آن است. برای رفتن به این مرکز خرید به راحتی می‌توانید از مترو استفاده کنید؛ ایستگاه لونت شما را مستقیم به کانیون می‌رساند. راهی میدان تکسیم شوید و در مترو به سمت ایستگاه حاجی عثمان حرکت کنید. 3 ایستگاه بعد از میدان تکسیم، در ایستگاه چهارم یعنی ایستگاه لونت از مترو پیاده شوید. پس از آن تابلوهای راهنما شما را به مرکز خرید کانیون استانبول می‌رسانند.

مرکز خرید کانیون پر از رستوران‌هایی با غذاهای وسوسه‌اننگیز است.

در مرکزخرید کانیون چه می‌بینیم؟

در مرکزخرید کانیون برندهای بسیاری از جمله برندهای معتبر آرایشی مثل مک، صفورا و … همچنین برندهایی مثل مایکل کورس، بانانا ریپابلیک، آن تیلور و …شعبه دارند. علاوه بر فروشگاه‌های وسوسه‌انگیز، سالن‌های سینمایی، سالن ورزشی بدنسازی و رستوران‌هایی با غذاهای خوشمزه نیز در این مرکز خرید دلربایی می‌کنند.1397/09/12 | کد مطلب: 4313
برچسب‌ها: استانبول
پرستو صاحبی

طراح، کوهنورد، علاقمند به نویسندگی، عاشق طبیعت و حیوانات...  • به اشتراک بگذارید:

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل
برای اینکه مطالب بعدی وبلاگ دالاهو را از دست ندهید در خبرنامه ثبت‌نام کنید.
ثبت‌نام
با وارد کردن ایمیل خود مطالبی خواندنی و جذاب دریافت کنید.