تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

بهترین رستوران‌ های ایرانی در استانبول

پیش‌تر در مورد بهترین رستوران‌های استانبول صحبت کردیم. اما ممکن است ساکن استانبول باشید و دل‌تان هوای غذای ایرانی بکند یا حتی در سفر به استانبول باشید و بخواهید سری به رستوران‌های ایرانی بزنید. در این مطلب چند رستوران با کیفیت ایرانی در استانبول را معرفی خواهیم کرد.

رستوران شهرزاد

دلایلی زیادی برای رفتن به این رستوران وجود دارد؛ کیفیت غذاها، طعم بی‌نظیر آن‌ها، نزدیکی به میدان تکسیم و فضای دوست داشتنی آن، همه، از دلایلی هستند که این رستوران را باید انتخاب کنید. اگر یک‌بار به این رستوران بروید احتمالا دوست دارید دوباره به آن سر بزنید. رستوران شهرزاد از ساعت 9 تا 24 مشغول به کار است. این رستوران در نزدیکی میدان تکسیم واقع شده و شماره آن 24 است. 

کیفیت و طعم غذاهای رستوران شهرزاد بی‌نظیر است.

رستوران ریحون

رستوران ریحون در وب‌سایت تریپ‌ادوایزر، به عنوان یکی از برترین رستوران‌های ایرانی شناخته شده است. این رستوران در استانبول حال و هوایی کاملا ایرانی دارد. تابلوهایی که بر دیوار آن آویزان شده، دکوراسیون و معماری ویژه آن همه یادآور کشورمان است. در این رستوران می‌توانید غذاهای ایرانی، آسیای میانه و انواع استیک‌ها را میل کنید. رستوران ریحون از ساعت 12 تا 23 برای وعده‌های ناهار و شام، غذا سرو می‌کند. مسیر دسترسی به این رستوران راحت است؛ برای رفتن به این رستوران به میدان تکسیم بروید و از آنجا راهی خیابان ینی‌کارسی شماره 8 و محله توم‌توم شوید. 

رستوران ریحون در وب‌سایت تریپ‌ادوایزر، به عنوان برترین رستوران‌های ایرانی شناخته شده است.

 رستوران شیراز

در این رستوران می‌توانید با یک تیر دو نشان بزنید. چراکه منوی این رستوران شامل غذاهای ایرانی و ترکی می‌شود. فضای صمیمی، دنج و آرام این رستوران آن را منحصر به فرد کرده است. فراموش نکنید این رستوران از ساعت 14 تا 24 مشغول به کار است و برای صرف وعده‌های نهار و شام می‌توانید به آن سر بزنید. محل دقیق رستوران شیراز در خیابان علی صراف شماره 7 و خیابان مودا واقع شده است. قیمت غذاها از 51 تا 120 لیر متغیر است.

منوی رستوران شیراز شامل غذاهای ایرانی و ترکی است.

رستوران آسمان

آسمان، رستوران ایرانی دیگری است که در استانبول می‌توانید طعم غذاهای ایرانی را در آن بچشید. از ساعت 12 تا 24 می‌توانید وعده‌های ناهار و شام را در این رستوران، میل کنید. آدرس دقیق این رستوران، خیابان فاتح، آکسارای، بلوار آتاتورک شماره 158 است. قیمت غذاها متوسط:حدودا بین 21 تا 51 لیر. 

کافه میسا

فضای دوست‌داشتی و عطر و بوی غذای ایرانی این کافه از خاطرتان نمی‌رود. غذاهای این کافه ایرانی است و قیمت آن متوسط است. از ساعت 9:30 تا 22:30 می‌توانید به این کافه سر بزنید.

کافه زعفران

اگر در نزدیکی محله کادیکوی بودید حتما سری به کافه زعفران بزنید. فضای این کافه کوچک و دلچسب است. می‌توانید از چشیدن غذاهای ایرانی در فضای باز آن لذت ببرید. هم‌چنین قیمت غذاها متوسط است. آدرس این رستوران را به خاطر بسپارید: کادیکوی، خیابان امام رمیز، محله صحراییسدیت. 

اگر هوس کردید به هرکدام از این رستوران‌ها سر بزنید، می‌توانید از مطلب حمل و نقل در استانبول کمک بگیرید.

اگر در نزدیکی محله کادیکوی بودید حتما سری به کافه زعفران بزنید.1397/10/12 | کد مطلب: 4384
برچسب‌ها: استانبول
سیما رفیعی

کارشناس ارشد فلسفه غرب، علاقه‌مند به سینما، مطالعه و ورزش


تهیه و تدوین: تحریریه دالاهو
لطفا در نشر دانسته‌های خود کوشا باشید.
برداشت و استفاده غیرتجاری از مطالب این وب‌سایت، حتی بدون ذکر منبع آزاد است.


  • به اشتراک بگذارید:

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل
برای اینکه مطالب بعدی وبلاگ دالاهو را از دست ندهید در خبرنامه ثبت‌نام کنید.
ثبت‌نام
با وارد کردن ایمیل خود مطالبی خواندنی و جذاب دریافت کنید.