تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

خرید فیلم آموزشی مرتبط با صنعت گردشگری

شرکت گردشگری آریانا سیر دالاهو با همکاری خانه گردشگری ویرا دست به کار آموزشی مشترکی زده‌اند. از این به بعد می‌توانید فیلم‌های آموزشی موسسه ویرا را از همین صفحه در دالاهو خریداری کنید. خانه گردشگری ویرا محتوای علمی به روز و کاربردی در حوزه گردشگری و ده حوزه وابسته به آن تولید می کند. مخاطبان این ویدیوها فعالان حوزه های گردشگری، محیط زیست، تاریخ و باستان شناسی، تاریخ هنر، موزه، هتلداری، اسطوره و ادبیات، عکاسی تخصصی، زبان تخصصی و معماری است.ویرا موسسه‌ای گردشگری است که هدف اصلی آنها تبادل تجربه در زمینه سفر و آگاهی رساندن به کسانی است که در حوزه گردشگری فعال هستند. با خرید فیلم‌های آموزشی علاوه بر حمایت خود از فعالین این صنعت، می‌توانید محتوای ارزشمند و مفیدی را برای همیشه به آرشیو اطلاعات خود اضافه کنید.

از مزایای خرید فیلم‌های آموزشی این است که این فیلم‌ها توسط افراد خبره در صنعت گردشگری تهیه شده و حاصل سالها تجربه آنها در حوزه گردشگری، سفر و رشته‌های مرتبط با آن است. به عنوان یک گردشگر و شخصی که علاقه‌مند به سفر است می‌توانید اطلاعات بسیار مفید و مرتبط با سفر و گردشگری را از طریق فیلم های آموزشی ویرا بدست آورید.

دالاهو امکان ۱۰ درصد تخفیف رو برای شما عزیزان فراهم کرده است. کافیست روی لینک خرید بزنید تا به صورت اتوماتیک تخفیف بگیرید.1398/07/13 | کد مطلب: 4733
هانیه کاظمی

مهندس برق، ارشد مدیریت، عاشق ورزش، موسیقی، مطالعه و تماشای فیلم  • به اشتراک بگذارید:

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل
برای اینکه مطالب بعدی وبلاگ دالاهو را از دست ندهید در خبرنامه ثبت‌نام کنید.
ثبت‌نام
با وارد کردن ایمیل خود مطالبی خواندنی و جذاب دریافت کنید.