تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

لفور تا هفت آبشار

هفت دیار زلال
30 رای شما هم امتیاز بدهید!
خبرم کن!
برای این مقصد در حال حاضر سفری وجود ندارد اما چنانچه علاقمند هستید می‌توانیم به محض اضافه شدن این سفر در بین سفرهای دالاهو به شما نیز خبر بدهیم!
نام
نام خانوادگی
تعداد
نفر
تلفن همراه
ایمیل

لفور کجاست؟

اگر هوای جنگل بکر و آبشار به سرتان زد، ماشین‌تان را روشن کنید و به سمت فیروزکوه بروید، از آن پس به سمت پل سفید و در نهایت مسیرتان را به سمت شیرگاه ادامه دهید.

هفت آبشار لفور تکه‌ای از بهشت است.

چرا لفور خاص است؟

جنگل‌های لفور به دلیل پوشش گیاهی متنوع، آبشارهای متعدد و هوای پاک و تمیز، محلی بکر و منحصر است. شما می‌توانید ساعت‌ها غرق در آرامش و سکوت این جنگل شوید و به دور از هیاهو لذت ببرید.

قدم زدن در میان درختان جادویی تجربه فوق‌العاده‌ای خواهد بود.

 

در این جنگل انواع درختان وجود دارد، به همین دلیل این جنگل هیرکانی‌ست. بهترین مقصد طبیعت‌گردی و جنگل‌پیمایی‌ست. کوله بارتان را ببنید و آخر هفته میان مراتع سرسبز لفور جانی تازه کنید.

در لفور چه می‌بینیم؟

اولین چیزی که ما را شگفت زده می‌کند، دست فروشان محلی آنجاست؛ آن‌ها میان درختان سربه فلک کشیده نشسته‌اند و دست‌رنج خودشان را عرضه می‌کنند. محصولات‌شان رب و دوغ محلی است. ما خیلی خوشبخت هستیم که با رفتن به این جنگل انواع درختان راش، ممرز، لیلکی، انجیلی و... را می‌توانیم ببینیم. علاوه بر این پوشش گیاهی متنوع لفور، هفت آبشار بزرگ و کوچک زیبا در سرتاسر مسیرش وجود دارد. این هفت آبشار به آبشار تیرکن معروف هستند.  اگر قصد کردیم شب را در بهشت لفور بگذرانیم، کلبه‌های جنگلی گزینه مناسبی‌ست. این کلبه‌ها از چوب‌های خشک شده همان منطقه درست شدندند و صاحبان‌شان منوی غذایی خوبی پیش روی شما می‌گذارند.

آبشارهایی در بهشت لفور. 

کی به لفور برویم؟

اگر اهل طبیعت گردی و سیر و سفر باشید، هر فصلی از این جنگل برای‌تان جذابیت دارد. در بهار و تابستان بهشت سبز رنگی می‌شود و می‌توانید تنی به آب بزنید. در پاییز جشن رنگارنگ برگ‌ها می‌شود و زمستان سپیدپوش دانه‌های برف، طبیعت زیبا را دلنواز می‌کند.

لفور در پاییز تن طلایی.

در سفر به لفور چه چیزهایی با خود ببریم؟

قطعا اولین چیزی که در کیف‌مان می‌گذاریم دوربین عکاسی‌ست، برای ثبت ثانیه‌های آرامشی که تجربه خواهیم کرد. مسیر پیاده روی طولانی و شیب دار است، پس حتما کفش مناسب پیاده روی و باتوم همراه‌تان باشد. اگر قصد کردید شب را بمانید، وسایل کمپینگ و چراغ قوه فراموش‌تان نشود. اگر تابستان بود و دوست داشتید آب تنی کنید، لباس اضافی و حوله حتما در کوله‌تان بگذارید. خوش بگذرد. سفر بی خطر.

جنگل لفور یک منطقه بکر است. برای تنفس کشورمان مهم است. مراقب طبیعت زیبای ایران باشیم.

 تجربه مسافران
شما می‌توانید 8,541 اُمین نفر باشید که با دالاهو به این سفر می‌رود. این تور 325 بار اجرا شده‌است. مشاهده سوابق
سوالات متداول "لفور تا هفت آبشار"
جهت مشاهده سوالات متداول همسفران و پاسخ‌های مربوط به تور «لفور تا هفت آبشار» اینجا را کلیک نمایید.

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل
ma_tabatabai@yahoo.com
1398/10/04 01:13
سلام با عده ای از دوستان حدود ۱۳ نفر مایل به آمدن تور شما هستیم ( یک مینی بوس ) با من در تماس بوده نمامم طباطبایی است. متشکرم
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1398/10/04 09:46
دوست عزیز
سلام

در صورتی که تمایل دارید در تورهای دالاهو شرکت کنید می توانید از طریق شماره تلفنی که بالای صفحه مشخص است تماس بگیرید یا به صفحه تور مورد نظرتان مراجعه کرده، به صورت اینترنتی خرید کنید.
شماره تماس: 02141663000
با تشکر از پیام شما