تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

جنگل راش

پشت پرچین خیال
65 رای شما هم امتیاز بدهید!
خبرم کن!
برای این مقصد در حال حاضر سفری وجود ندارد اما چنانچه علاقمند هستید می‌توانیم به محض اضافه شدن این سفر در بین سفرهای دالاهو به شما نیز خبر بدهیم!
نام
نام خانوادگی
تعداد
نفر
تلفن همراه
ایمیل

جنگل راش کجاست؟

بخش وسیعی از شهرستان سوادکوه جنگلی متراکم و متنوع با درخت‌هایی نظیر راش، افرا، توسکا، ملج و نوع کمیاب درخت سردار یا سرخدار دارد. اینجا همان جنگل راش است، جنگلی در روستای سنگده و دامنه قله خرونرو. این منبع شاخص درختان راش را در مسیر فیروزکوه، بعد از شهر سوادکوه، در استان مازندران، می‌توان دید.

جنگل زیبای راش.

چرا جنگل راش خاص است؟

این جنگل منبع یکی از گونه‌های کمیاب درختان، یعنی درخت راش، است. درختان سر به فلک کشیده این جنگل هر بیننده‌ای را مسحور خود می‌کند. قدم زدن در جنگل راش شبیه به رویاست. تنفس در هوای فوق‌العاده این جنگل و شنیدن صدای پرندگان و آرامش حال و هوای آن خستگی زندگی روزمره را از یادتان خواهد برد.

 

www.dalahoo.com

در جنگل راش چه می‌بینیم؟

زیبایی‌های جنگل راش از مسیرش شروع می‌شود. مسیر رسیدن به درختان راش کوهستانی و جنگلی است و در طول آن درختان زیبای راش را می‌بینید تا آسمان قد کشیده‌اند. جنگل‌نوردی در میان این درختان خاطره‌ای به یادماندنی برای هر مسافری می‌سازد. شاخ و برگ‌های فراوان درختان راش در طول جنگل‌پیمایی برای‌تان سایه خنک ایجاد می‌کند و صدای رودخانه‌ای که از میان جنگل می‌گذرد موسیقی سفرتان می‌شود.  

 

www.dalahoo.com

کِی به جنگل راش برویم؟

جنگل راش از آن دست مناطقی است که در تمام فصل‌های سال شگفت‌زده‌تان می‌کند. از اواخر ماه فروردین تا اوایل دی ماه زمان مناسب برای دیدن این جنگل است. فصل بهار با تمام زیبایی‌هایش در این جنگل خودنمایی می‌کند و برگ‌ریزان پاییز زیباترین لباس جنگل را به تنش می‌دوزد. خوب است بدانید که در فصل زمستان دسترسی به این جنگل خیلی راحت نیست و نیاز به تجهیزات خاص دارد.

www.dalahoo.com

در سفر به جنگل راش چه چیزهایی با خود ببریم؟

برای رفتن به جنگل راش حتما کفش مناسب پیاده‌روی و کوه‌پیمایی بپوشید. یک دست لباس اضافه به همراه داشته باشید. لوازم ضروری، داروهای شخصی و کارت شناسایی‌تان را بردارید و سبک سفر کنید. در این سفر به جز خیال رویایی قدم زدن در میان درختان و آرامش صدای پرندگان به چیز دیگری نیاز ندارید.

و اما نکته‌ آخر: جنگل راش مراقب زیبایی جنگل راش باشیم. آرامش جنگل را بر هم نزنیم و کیسه زباله به همراه داشته باشیم.

 تجربه مسافران
شما می‌توانید 4,304 اُمین نفر باشید که با دالاهو به این سفر می‌رود. این تور 182 بار اجرا شده‌است. مشاهده سوابق
سوالات متداول "جنگل راش"
جهت مشاهده سوالات متداول همسفران و پاسخ‌های مربوط به تور «جنگل راش» اینجا را کلیک نمایید.

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل
arefahmadi1994@gmail.com
1400/04/11 14:36
فصل تابستان هم قشنگه؟
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1400/04/12 10:06
دوست عزیز
سلام

در تمام فصول راش زیبایی‌های خودش را دارد.

با تشکر از پیام شما