تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

کندلوس

65 رای شما هم امتیاز بدهید!

خبرم کن!
برای این مقصد در حال حاضر سفری وجود ندارد اما چنانچه علاقمند هستید می‌توانیم به محض اضافه شدن این سفر در بین سفرهای دالاهو به شما نیز خبر بدهیم!
نام
نام خانوادگی
تعداد
نفر
تلفن همراه
ایمیل

در جنوب دریای خزر، در دره‌های سرسبز البرز روستایی خانه دارد که به زیبایی و قدمت شهرت دارد. نام این روستا کندلوس است و در منطقه کجور نوشهر واقع شده. برای رسیدن به کندلوس دل به جاده زیبای چالوس بسپارید. بعد از پیمودن حدود 25 کیلومتر به دوراهی کجور می‌رسید. بعد از رسیدن به کجور راهی کندلوس شوید. همین که در مسیر کندلوس پیش می‌روید از انتخاب خود بیشتر خرسند می‌شوید. زیبایی‌های مسیر کندلوس خیره‌کننده است.

 

تورهای داخلی

 

در جنوب دریای خزر، در دره‌های سرسبز البرز روستایی خانه دارد که به زیبایی و قدمت شهرت دارد. نام این روستا کندلوس است.

کندلوس چرا خاص است؟

قدمت و طبیعت منحصربه‌فرد از دلایلی هستند که روستای کندلوس را برای سفر باید انتخاب کنیم. کندلوس قدمتی چند هزار ساله دارد، یافته‌های باستانی و مراسم کهن روستا گویای این موضوع است. آب و هوا و طبیعت روستای کندلوس تیز بهشت آدمی است. آنچه گفته شد، گوشه‌ای از دلایل خاص بودن روستای کندلوس است در ادامه با دیگر جاذبه‌های این روستا آشنا شوید.

در کندلوس چه می‌بینیم؟

خانه‌های کاه‌گلی، چشمه‌های گوارا، آوای رودخانه، زمزمه پرندگان، کوچه‌پس‌کوچه‌های سنگفرش شده، آبشار تماشایی، درختان سر به فلک کشیده و مردم ساده‌دل و مهربان: همان‌هایی که در روستای کندلوس می‌بینید. در روستای کندلوس، رسوم کهن هنوز باشکوه تمام برگزار می‌شود؛ مثلا اگر در تحویل سال نو در روستای کندلوس باشید، مراسم مج (خوش قدم) بسیار تماشایی خواهد بود. اهالی کندلوس بیشتر به کار کشاورزی، خیاطی و نجاری مشغولند. از روستای کندلوس می‌توانید جاجیم، ایزار، جوراب بافتنی و لباس‌های پشمی به سوغات ببرید. موسیقی به خصوص دهل و سرنا از پیشینه طولانی در روستای کندلوس برخوردار است.

خانه‌های روستای کندلوس بسیار با صفاست.

موزه‌گردی در روستای کندلوس

اگر اهل موزه گردی باشید، دیدن موزه‌های مردم‌شناسی و موزه گیاهان دارویی را در روستای کندلوس از دست ندهید. همانطور که گفتیم تاریخی طولانی‌ای در روستای کندلوس گذشته که در موزه مردم‌شناسی می‌توانید آثار آن را ببینید. موزه گیاهان دارویی روستای کندلوس نیز با هدف کاشت و پرورش گیاهان دارویی و معطر در زمینی به مساحت ده هکتار به وجود آمده است. می‌گویند بالغ بر 250 گونه گیاه ژنتیک ارزشمند در این موزه به تولید و عرضه در آمده است.

هم‌چنین اگر طرفدار کوهنوردی هستید، با فاصله گرفتن از روستا، در ارتفاعات خوش آب و هوا و تماشایی کندلوس می‌توانید کوهنوردی کنید.

اگر اهل موزه گردی باشید، دیدن موزه‌های مردم‌شناسی و موزه گیاهان دارویی را در روستای کندلوس از دست ندهید.

کی به کندلوس برویم؟

هر زمان که به کندلوس بروید، تماشایی است. از بهارهای سرسبز، تابستان‌های خنک، پاییزهای هفت‌رنگ و روزهای برفی کندلوس نمی‌توان گذشت. اگر آب‌وهوای معتدل را برای سفر می‌پسندید، بهتر است فصل تابستان و بهار را برای سفر انتخاب کنید. چراکه این منطقه ییلاقی و کوهستانی است. هم‌چنین اگر به سنت و مراسم کهن و محلی علاقه دارید، زمان جشن‌های تیرماه سیزده شو و مراسم مج را برای سفر به کندلوس انتخاب کنید. از این جشن‌ها خبر دارید؟

در سفر به کندلوس با خود چه چیزهایی ببریم؟

برای روستاگردی در کندلوس به وسایل و تجهیزات زیادی نیاز ندارید. کوله سبکی بردارید و کفش مناسب و راحت بپوشید. از آن‌جا که مقصدتان شمال کشور است لباس گرم و اضافه به همراه داشته باشید تا در صورت بارندگی با مشکل مواجه نشوید. دوربین عکاسی برای ثبت لحظات ماندگار در کندلوس فرامو‌ش‌تان نشود.

در پایان لازم است بدانید روستای کندلوس از معدود روستاهایی که هنوز بکر باقی‌مانده. با ریختن زباله در روستای کندلوس چهره روستا را تغییر ندهیم.

روستای کندلوس روی نقشه


سوالات متداول "کندلوس"
آیا امکان به همراه داشتن حیوانات خانگی در سفر وجود دارد؟

خیر. با توجه عرف و قوانین جامعه، در کلیه سفرهای گروهی دالاهو همراه داشتن حیوانات خانگی ممنوع است.
در سفرهای انفرادی نیز این امکان بسته به قوانین "محل اقامت" و "وسیله نقلیه" انتخابی شما دارد.

هزینه سفر را به چه روشی می توانم پرداخت نمایم؟

شما می‌توانید هزینه سفر خود را به صورت حضوری در دفتر دالاهو، واریز به حساب، انتقال وجه از طریق کارت به کارت و یا ثبت‌نام آنلاین پرداخت کنید.

اگر به اشتباه پول زیادتری به حساب دالاهو واریز نمودم، چگونه می‌توانم آن را پس بگیرم؟

با دالاهو تماس بگیرید و مشخصات فیش واریزی خود را اعلام کنید. همکاران ما در بخش حسابداری، مازاد واریزی شما را در اولین فرصت به حساب شما عودت خواهند داد.

اگر سفری را کنسل کنم، مبلغ پرداختی چگونه و در چه مدتی عودت داده می شود؟

مبلغ پرداختی شما پس از کسر هزینه‌های کنسلی، حداکثر ظرف 1 هفته به حساب شما عودت داده خواهد شد.

آیا دالاهو مسافران خود را بیمه می کند؟

بله. کلیه مسافران دالاهو بیمه مسئولیت مدنی با شرایط اعلام شده در قسمت سایر خدمات می‌گردند.

اقامت در تورهای دالاهو چگونه است؟(هتل، خانه محلی، چادر)
 • اقامت در هتل: در سفرهای گروهی، اقامت در هتل‌ها تا آنجا که امکانات هتل و شرایط سفر اجازه دهد، در اتاق‌های 2 یا 3 نفره صورت می‌گیرد. اولویت تخصیص اتاق‌های 2 نفره در سفرهای دالاهو با زوجین است.
  اگر تنها سفر می‌کنید، شما با همسفران دیگر هم ‌اتاق خواهید شد. اقامت به صورت انفرادی با توجه به شرایط هتل مقصد و با هماهنگی قبلی و پرداخت هزینه‌های مربوطه امکان‌پذیر است.
 • اقامت در خانه محلی: به علت محدودیت اتاق‌ها در خانه‌های روستایی،  استقرار و استراحت خانم ها و آقایان در اتاق های جداگانه و به صورت گروهی است. بدیهی‌ست تعداد همسفرانی که در یک اتاق مستقر شده و از فضای مشترک استفاده می‌کنند به مراتب بیشتر از هتل خواهد بود. در این نوع اقامت، معمولا امکان اختصاص اتاق خصوصی به همسفران وجود ندارد.
 • اقامت در چادر: چادر‌های دالاهو، به صورت دوپوش با ظرفیت 3 الی 4 نفر است که بر روی زیرانداز ضدآب برپا می‌گردد. کلیه امور مربوط به کمپ، از جمله تامین "چادر دوپوش"، "مکان‌یابی محل مناسب کمپینگ"، "حمل و برپایی چادرها"، "تهیه امکانات اولیه کمپ"  و ... بر عهده دالاهو می‌باشد. اختصاص چادرها حتی‌المقدور با توجه به روابط همسفران صورت می‌گیرد.
  در ضمن شما می‌توانید با هماهنگی قبلی با دالاهو، چادر شخصی به همراه بیاورید.
حمل بار شخصی مسافران در برنامه های چند روزه چگونه است؟

تقریبا در تمام سفرهای چندروزه دالاهو که پیاده‌روی و کوهپیمایی دارند، همسفران فقط "کوله یک روزه" خود را که نیازهای یک روزشان را برطرف می‌کند حمل خواهند کرد. حمل مابقی لوازم به وسیله اتوبوس، وانت، چهارپا و ... به محل اقامت شبانه، توسط دالاهو انجام می‌گیرد.

آیا دالاهو کیسه خواب به مسافرین می‌دهد؟ من کیسه خواب ندارم. چه کار کنم؟

خیر. کیسه خواب وسیله شخصی‌ست و دالاهو امکان ارائه آن به مسافرین را ندارد. در صورتی که "کیسه خواب"‌ از وسایل ضروری یک سفر باشد، شما باید شخصا نسبت به خرید یا قرض از دوستان و آشنایانتان اقدام فرمایید. لازم به ذکر است قیمت یک کیسه خواب معمولی، از 80هزار تومان شروع می‌شود.

من می‌خواهم به تنهایی در برنامه‌ی شما شرکت نمایم، آیا از برنامه لذت خواهم برد؟

"هدف‌های نزدیک" و "نقاط فکری مشترک" از ویژگی‌های سفرهای گروهی هستند. با توجه به این مساله و وجود گروه‌های سنی مختلف در سفرهای دالاهو، شما به راحتی با دیگران ارتباط برقرار خواهید کرد و حتی شانس یافتن دوستان خوب و همیشگی را خواهید داشت.
در ضمن بر این باوریم که کسانی که تنها سفر می‌کنند باید به اندازه دیگران از امکانات و مزایای سفر برخوردار باشند.

حمل و نقل در سفرهای شما چگونه است؟

دالاهو تا آنجایی که امکان دارد سعی می‌کند از بهترین و جدیدترین وسایل نقلیه استفاده نماید. البته نوع وسیله نقلیه ارتباط مستقیم با تعداد همسفران، نوع مسیر (آسفالت، خاکی، کوهستانی و ...) و فصل سفر دارد.

غذا و پذیرایی در تورهای دالاهو چگونه است؟

برای ارائه وعده‌های غذایی که به عهده دالاهو است، تلاش می‌کنیم در هر منطقه‌ای با توجه به امکانات منطقه، سالم‌ترین و با کیفیت‌ترین وعده‌های غذایی را برای همسفران تدارک ببینیم. این وعده‌ها ممکن است در رستوران، خانه‌های محلی و یا طبیعت سرو شوند. اگر "رژیم غذایی خاص" یا "حساسیت غذایی" دارید حتما دالاهو را در جریان بگذارید تا در صورت امکان دالاهو برای شما غذای مورد نظرتان را مهیا کنید.
در بعضی مناطق ایران به دلیل کمبود کیفیت غذاهای ارائه شده دالاهو به مسافرین خود پیشنهاد میکند که غذا همراه بیاورند.

قطعی شدن اجرای تور کی معلوم می‌شود؟

این موضوع ارتباط مستقیم به فصل دارد. ولی معمولا تورهای یکروزه 24 ساعت قبل و تورهای چند روزه 72 ساعت قبل مشخص می‌شوند.

لیدر تور ما کیه؟

لیدرهای مجرب دالاهو دارای کارت تورلیدری بوده و در دوره‌های آموزشی دالاهو نیز شرکت کرده‌اند. که با توجه به شرایط تور تا 1 روز قبل از سفر، تورلیدر مشخص شده و مشخصات وی برای شما اس‌ام‌اس یا ایمیل خواهد شد. تورلیدر سفر شما حتما قبل یک روز قبل از سفر با شما از طریق اس ام اس و یا تماس تلفنی ارتباط برقرار خواهد کرد. لذا نیازی به پیگیری شما همسفران از دفتر نمی‌باشد.

سن مسافران چند سال است؟

گروه سنی همسفران دالاهو بسیار گسترده است اما بیشترین تعداد همسفران دالاهو بین 25 تا 39 سال سن دارند.

تعداد مسافران تور چند نفر است؟

تعداد همسفران معمولا بین 15 تا 35 نفر است که با توجه به شرایط و امکانات سفر ممکن است کاهش یا افزایش داشته باشد.

هر تور چقدر پیاده‌روی دارد؟

مدت زمان پیاده‌روی یا کوه‌پیمایی و میزان سختی شرایط سفر، در صفحه مرتبط با هر تور، با عنوان "درجه سختی" در ستون سمت چپ ذکر شده است. با کلیک روی این گزینه می‌توانید شرایط سفر را مطالعه فرمایید.

آیا کودکان و افراد مسن می توانند در تورها شرکت داشته باشند ؟

پاسخ به این سوال نمی تواند جنبه عمومی داشته باشد. شرکت در تورها، به خصوص "سفرهای چند روزه طبیعت گردی" نیاز مند آمادگی جسمانی و روحیه مطلوب است. در بسیاری از موارد کودکان و یا سالمندانی بوده‌اند که به خوبی و بدون هیچ مشکلی در این برنامه‌ها شرکت داشته‌اند اما توانایی این افراد فراتر از هم ردیفان سنی خود بوده است.
شما می‌توانید بعد از مطالعه "درجه سختی" هر تور در صفحه مرتبط با آن تور و با توجه به همخوانی توانمندی‌های خود یا همسفرانتان با آن تور نسبت به انتخاب تور اقدام نمایید. اما به طور معمول، سفرهایی با درجه سختی 1 و 2 برای کودکان و سالمندان مناسب است.

میان وعده درسفرها چگونه است؟

این مورد با توجه به شرایط سفر، فصل سفر، مکان سفر و ... متفاوت است. ممکن است تورلیدر شما برای پذیرایی آش یا سوپ، میوه، آبمیوه، بستنی، تنقلات و ... در نظر بگیرد.
در اکثر سفرها تیم دالاهو فلاسک آب جوش همراه دارند و در اولین فرصت آب معدنی نیز تهیه می‌نمایند.

چرا با دالاهو سفر کنیم؟ برتری دالاهو نسبت به دیگر شرکت‌ها چیست؟

نمی‌توانیم بگوییم ما از دیگران برتریم اما ویژگی‌هایی که به آنها مفتخریم عبارتند از:

 • شیوه متفاوت: ما به شیوه‌ای متفاوت سفر می‌کنیم.
 • قیمت‌های متناسب با خدمات: معتقدیم قیمت‌های متناسبی با توجه به خدمات ارائه شده داریم.
 • تنوع سفر: سفرهای بسیار متنوعی داریم و گمان می‌کنیم سلایق همه سفردوستان را برآورده کرده‌ایم.
 • بهترین مسیرها: ما تمام تلاشمان را می‌کنیم تا کلیه مسیرهای انتخابی برای سفر، بهترین و جذاب‌ترین مسیرهای ممکن باشند.
 • تورلیدرهای مجرب: همه تورلیدرهای دالاهو، آموزش‌دیده و دارای کارت "راهنمای تور" از "سازمان میراث فرهنگی و گردشگری" هستند. همچنین دالاهو برنامه‌های منظم و مدون آموزشی درون سازمانی برای تورلیدرهای خود دارد.
 • تجربه بالا: دالاهو تا به امروز(مردادماه 1396) قریب به 16هزار روز در سفر بوده‌ایم و در این سفرها افتخار همراهی بیش از 110هزار نفر را در این سفرها داشته است.
در صورت نارضایتی از هر یک از واحدهای فروش و اجرایی تور، شکایت یا انتقاد خود را به چه صورت به اطلاع مدیرعامل دالاهو برسانم؟

شما می‌توانید با مراجعه به وبسایت دالاهو، روی لینک "شکایت" در بالای صفحه کلیک کنید و شکایت خود را مطرح نمایید. کلیه پیام‌ها مستقیما توسط مدیریت بررسی می‌شوند. همچنین میتوانید با شماره‌های دالاهو تماس گرفته و با واحد امور مشتریان مشکل خود را مطرح نمایید.

در صورتیکه پیشنهاد و یا ایده ای داشته باشم و بخواهم آن را به اطلاع مدیریت دالاهو برسانم چه باید کنم؟

شما می‌توانید از طریق فرم "تماس با ما" در وبسایت دالاهو، اقدام به ارسال پیشنهادات خود نمایید و یا با واحد امور مشتریان دالاهو تماس گرفته و پیشنهاد خود را اعلام کنید.

وسایل سفرم را از کجا می‌توانم تهیه کنم؟

مراکز متعددی در سطح شهر برای عرضه لوازم سفر وجود دارند اما بورس اصلی فروش لوازم سفر و طبیعت‌گردی خیابان ولیعصر، حد فاصل میدان منیریه تا خیابان امام خمینی(چهارراه سپه) است.
در ضمن، پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید لوازم سفر، مطالب منتشر شده در پرتال خبری دالاهو را مطالعه بفرمایید.

اگر سوالی دارم که در لیست فوق وجود ندارد چگونه می‌توانم سوالم را مطرح نمایم؟

شما می‌توانید با دفتر دالاهو تماس بگیرید و سوالات خود را مطرح کنید. همکاران دالاهو با کمال میل منتظر شنیدن صدای گرم شما هستند: 41663000

آیا می‌توان همراه با تور با وسلیۀ نقلیۀ شخصی و یا به تنهایی سفر کرد؟

خیر،ما خواهان حضور شما در وسیلۀ نقلیه خودمان هستیم تا بتوانیم خدمات بهتری ارائه دهیم؛ اما اگر تمایل دارید این سفر را شخصی انجام دهید برای داشتن اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

لباس مناسب طبیعت گردی چه لباسی است؟

لباس مناسب طبیعت‌گردی لباسی است که برای پیاده‌روی و کوه‌پیمایی ایجاد مزاحمت نکند و طبیعت‌گرد در آن احساس راحتی داشته باشد، مقاومت خوبی نسبت به آّب، باد، خاک و ساییدگی داشته باشد؛ رنگی متناسب با طبیعتی که در آن قرار می‌گیریم داشته باشد.

آیا می‌توانیم محل نشستن خود در وسیلۀ نقلیه را از قبل مشخص کنیم؟

خیر، با توجه به گروهی بودن سفر و مقتضیات اینگونه سفرها، این امکان وجود ندارد.

آیا لزوما برای سفر باید کولۀ حرفه ای داشت؟

برای سفرهای یک روزه لزوما نیاز به کولۀ حرفه‌ای نیست، اما کوله‌ای که موجب سخت شدن پیاده‌روی شود پیشنهاد نمی‌شود.

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
 • متن
 • نام
 • ایمیل
khghazanfari400@gmail.com
1398/07/10 16:12
سلام لطفا موقعیت روستای کندلوس را با آزادرا ه تهران شمال را هرکس میداند اطلاع رسانی کند متشکرم
پاسخ دهید...
shahaa@gfdgfg.com
1398/05/04 01:12
منطقه کجور طبیعت زیبایی داره و یکی از بهترین روستاهاش کندلوس ولی حیف نیست آدم تا کندلوس بره و به بقیه جاهای کجور سر نزنه ! روستاها زیبایی مثل لرگان ، زانوس و... ای کاش تورهای کجور گردی چند روزه برگزار می کردید
پاسخ دهید...
واحد تولید محتوای دالاهو
1398/05/05 15:43
دوست عزیز، سلام
از اینکه اطلاعات خود را با ما در میان گذاشتید، متشکریم. در برخی از تورهای دالاهو از جاذبه‌های کجور مثل دریاچه فراخین بازدید می‌شود. برای اطلاع از تورها می‌توانید به وبلاگ دالاهو مراجعه کنید.
با تشکر از پیام شما
ناشناس
1397/07/11 18:14
عجیبه یکساعت دارم تو نت میگردم یه تلفن از یه اقامتگاه هتل یا ویلا تو کندلوس پیدا نشد.
پاسخ دهید...
واحد تولید محتوا دالاهو
1397/07/16 16:29
دوست عزیز، سلام
برای اطلاع از جزئیات تورهای دالاهو به مناطق مختلف ایران می‎توانید با همکاران ما در بخش فروش تماس بگیرید.
با تشکر.
بزرگي
1394/06/07 11:39
با تشكر از اطلاعاتتون من خودم اهل مازندرانم ولي متاسفانه بسياري از اماكن ديدني رو نتونستم ببينم انشا ا.. تور شما فرصتي براي ديدن اين جذبه ها باشه
لطفا هزينه سفر كندلوسو رو اعلام نماييد همچنين بفرماييد آيا در شهرستانها نيز نماينده جهت پذيرش مسافر داريد يا خير؟
پاسخ دهید...
تحریریه دالاهو
1394/06/08 10:09
با عرض سلام و خسته نباشید
هزینه تورها را روی سایت دالاهو می‌توانید مشاهد کنید
همچنین نمایندگی‌ها فعلا در شهر تهران شروع شده است اما هنوز این پروژه برای شهرستان‌ها کلید نخورده است.
تنها
1393/04/24 18:20
با سلام و تشکر از اینکه به این خوبی کندلوس را معرفی کردید.

حالا این جزو آرزوهایم شده که از روستای کندلوس دیدن کنم.

اگر کسی باشه گه برای عزیمتم بهم کمک فکری کنه ممنون میشم

                                                   التماس دعا   تنها

پاسخ دهید...
الهام
1392/08/14 08:26
آِیا در این روستا خانه هایی جهت اقامت مسافرین اجاره داده می شود؟
پاسخ دهید...
Ali Shojaei
1392/08/14 09:56
امکاناتی که برای اقامت در کندلوس مهیا شده مهمانکده کندلوس است که اتاقهای دو تخته – سه تخته و پنج تخته در اختیار مسافران می گذارد. با جستجو در اینترنت می‌توانید مشخصاتی از این مهمانسرا پیدا کنید.
ناشناس
1398/09/18 22:57
اگه یه بازدید مختصر داخل روستا داشته باشید حتما با افراد محلی که خانه اجاره میدن رو به رو میشید
نگین
1392/05/28 14:19
اگر کسی میدونه میشه به من بگه از رشت تا روستای کندلوس چند ساغت راهه؟از چه مسیری باید رفت؟جاده چطوره؟
پاسخ دهید...
Ali Shojaei
1392/08/14 10:01
از رشت تا کندلوس حدود 280 کیلومتر راهه. باید از رشت بیاید سمت چالوس و وارد جاده چالوس بشید. بعد از طی 25 کیلومتر، سمت چپ خروجی کجور را برید داخل.
رضا شریف کاظمی
1392/04/08 23:57
روستای کندلوس رو من از نزدیک دیدم بیشتر روستا سنگفرش است موزه ی بسیار زیبایی دارد امام زاده ی بسیار زیبا و معطر این روستا خیلی زیباست به همه ی شما توصیه می کنم این روستا را ببینید ممنون
پاسخ دهید...
علی
1392/03/22 12:41
خیلی خوب
پاسخ دهید...
میثم
1392/02/07 14:53
سلام
آیا جایی برای اقامت در روستا وجود دارد ؟
پاسخ دهید...
نسترن
1391/12/21 15:41
واقعا لذت بردم لطفابرای رفتن به آنجاواسکان مارابیشترراهنمایی کنید
پاسخ دهید...
مجتبی قاسمی
1391/12/17 08:40
لفا هرانچه درباره کنلوس هست برای من ایمیل کنید.ممنون
پاسخ دهید...
مجتبی قاسمی
1391/12/15 11:18
کندلوس رادر اینترنت دیدم.واقعا زیباست.فکرمردم خارج ازایرانه.وهم انگیزه
پاسخ دهید...
saman shirzad
1391/12/02 12:14
سلام
اگه امکان داره مراکز اقامتی که در کندلوس هست معرفی کنید.
با تشکر
پاسخ دهید...
محمد
1391/11/16 20:19
سلام میکنم واقا از تراح این صفحه مچکرم چون برای من خاطرات2بار پشت سرهم به کندلوس رو زنده کرد.من از مشهد رفتم به شما پیشنهاد میکنم از اون سر دنیاهم شده یک سفر به کندلوس برید.
پاسخ دهید...
سايه
1391/07/13 09:50
سلام من فردا دارم ميرم كندلوس اگه خوب بود ميام اينجا براتون تعريف مي كنم .
پاسخ دهید...
شبنم پژوهنده
1391/06/27 13:04
مرسی از عکاسی که این عکسهای زیبا را گرفته و کسی که این متن را نوشته. استفاده کردم. ممنون
پاسخ دهید...
nedamaleklo
1391/06/12 23:10
منظور از اقامت در کمپ دقیقا چیست ؟
پاسخ دهید...
ماری
1391/06/09 11:23
من خیلی دوس دارم چنین سفرهای داشته باشم ولی متاسفانه امکاناتش برام فراهم نیست ولی وقتی این مطالب رو میخونم حس میکنم اونجا هستم واقعا ممنون
پاسخ دهید...
arash
1391/06/02 13:53
mamnoon az site khoobetun
پاسخ دهید...
ARSHADF
1391/05/14 18:57
تقدیر و تشکر از توجهی که به شناساندن ایران دارید . خسته نباشید
پاسخ دهید...
آزاده جهانی
1391/05/14 17:44
Salam
dameton garm
mamnunam
پاسخ دهید...
sima davari
1391/05/06 01:56
vay cheghadr ziba bood matalebetoon..vali che fayde ke ma nemitoonim ba shoma berim kandeloos,akhe ma pool nadarim ke...ma faghat axaye khoshgele unja ro tamasha mikonim,vaghti raftin jaye ma ro ham khali konid
پاسخ دهید...
سامان جلایی
1391/05/26 09:09
سلام.واقعا مشکل شما اینه؟
ابوذر آبسته
1391/04/25 16:16
اطلاعات خوب و مفید برای سفر به منطقه کندلوس ، ارائه دادید . از اینکه برای شناساندن بیشتر مملکت ایران عزیزمان و ترغیب دوستان به مسافرت و ایرانگردی و ایجاد زمانی کوتاه برای فراموش کردن دلمردگی ها تلاش می کنید از شما ممنونم .
واقعاً دست مریزاد دارید
پاسخ دهید...
دالاهو
1391/04/25 17:18
مرسی از شما، که به ما انرژی می دهید.
milad
1391/04/25 15:35
خیلی ممنون از اطلاعات ارزنده که در اختیار میزارید.
پاسخ دهید...
دالاهو
1391/04/25 17:18
خواهش می کنیم.
امیر حسن غلامرضا
1391/04/25 08:34
اطلاعاتی که دادید خیلی کامل بود ممنون از شما
پاسخ دهید...
دالاهو
1391/04/25 17:19
تشکر از شما بابت انرژی تان...
firouzeh
1391/04/25 07:19
man inja vila daram .mardom mehraban va khungarmi darad .mouze giyahan darooi niyaz be hemayat va tavajoh bishtar darad.
پاسخ دهید...
سامان جلایی
1391/05/26 09:05
سلام.میشه ببرسم شما جه تجربه ای از سکونت وضعیت اسکان مسافرین دارین؟
علي رضا
1391/11/14 12:36
سلام اگه زحمتی نیست میتوان ویلاتون رو برای تابستان اجاره كرد اگر پاسخ مثبت است شماره تماس و آدرس رو برای هماهنگی لطف كنید ممنون میشوم.
ناصر جعفری
1397/06/10 15:30
ممنون اولین بار که به کندلوس رفتم ۳سال پیش بود حالا سه ساله هر سال میروم عجب جایی وعجب هوایی داره لطفا نیچکوه هم معرفی کنید جایی رویایی است
ناشناس
1391/04/19 12:44
بسیار زیباست
ممنون از اطلاع رسانی تان
پاسخ دهید...
محمدرضا فرتاش
1391/04/15 15:44
ضمن عرض سلام
کمال تشکر و قدر دانی از اطلاعات مفید و جامع تان دارم
پاسخ دهید...
sahar
1391/04/15 12:42
Man inja raftam vaghean kheyly ghashange.
پاسخ دهید...

در حال حاضر تور کندلوس نداریم اما اگر مشخصات تماست رو ثبت کنی، قول می‌دیم وقتی سفر جدید برنامه‌ریزی کردیم، قبل از همه بهت خبر بدیم.

نفر