تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

اسپانیا

سرزمین ماتادورها
24 رای شما هم امتیاز بدهید!
خبرم کن!
برای این مقصد در حال حاضر سفری وجود ندارد اما چنانچه علاقمند هستید می‌توانیم به محض اضافه شدن این سفر در بین سفرهای دالاهو به شما نیز خبر بدهیم!
نام
نام خانوادگی
تعداد
نفر
تلفن همراه
ایمیل
اسپانیا
سرزمین ماتادورها


قبل از تور اسپانیا بخوانید

اسپانیا در شبه‌جزیره ایبری در جنوب غربی اروپا واقع شده است. نام پایتخت اسپانیا را حتما شنیده‌اید: مادرید. از دیگر شهرهای مهم اسپانیا می‌توان به والنسیا و بارسلونا اشاره کرد که سالانه گردشگران زیادی را به سوی خود جذب می‌کنند. زبان رسمی این کشور اسپانیایی و دین بیشتر مردم آن مسیحی کاتولیک است. در اسپانیا شاهد اقلیم‌های متفاوت مدیترانه‌ای، اقیانوسی و نیمه‌خشک هستیم. این کشور یکی از ارزان‌ترین مقاصد گردشگری در اروپا به شمار می‌رود. واحد پول اسپانیا یورو است.

آیا تور اسپانیا را برای سفر می‌پسندم؟

در اسپانیا، شکوه تاریخ و طبیعت را با هم می‌بینید؛ سواحل اسپانیا از زیباترین سواحل مدیترانه هستند و بناهای تاریخی و مجلل آن را هیچ جای دنیا نمی‌توانید ببینید. ورزش فوتبال، یکی از دلایل دیگر شهرت اسپانیا است؛ هرسال، عاشقان فوتبال راهی باشگاه‌های اسپانیا می‌‌شوند و هیجان تماشای مسابقه را از نزدیک تجربه می‌کنند. همین موضوع سبب پیشرفت این کشور در حوزه گردشگری نیز شده است. به نظر شما برترین جاذبه‌های اسپانیا کدامند؟

جاذبه‌های اسپانیا که حتما باید ببینید

برای دیدن اسپانیا به اندازه کافی زمان بگذارید؛ قدم زدن در خیابان‌های این کشور بسیار سرگرم کننده است. بدون شک از دیدن مردم شیک‌پوش، مغازه‌های لوکس، سالن‌های سینما و کنسرت و بناهای مجلل لذت خواهید برد. والنسیا، شهر علم و هنر اسپانیا، مقصدی فوق العاده است؛ در این شهر اسپانیای مدرن و سنتی را در کنار هم می‌بینید و از ماجراجویی در بزرگترین آکواریوم اروپا و تفریحات ساحلی لذت می‌برید. محال است بخواهید دیدن مادرید شهر تاریخ، فرهنگ و فوتبال اسپانیا را از دست بدهید. جذابیت سفرتان با دیدن بارسلونا به اوج برسانید. وجود خیابان‌های تماشایی، میدان‌های زیبا، کلیساها، سواحل نقره فام باعث شده بارسلونا را زیباترین شهر مدیترانه بنامند. این همه زیبایی را از دست ندهید.

شکم‌گردی و غذاهای اسپانیا چطورند؟

در تور اسپانیا مانند سفر به دیگر مقاصد اروپایی از نظر غذایی مشکلی نخواهید داشت. برای هر ذائقه‌ای غذا هست. غذاهای اسپانیایی مانند جاذبه‌هایش بسیار متنوع‌اند. ساده بودن و تازگی از ویژگی‌های اصلی غذاهای اسپانیایی است. اسپانیا برای هر سلیقه ای غذا دارد؛ بستگی به شما دارد که بین غذاهای دریایی، برنجی و فست‌فودی کدام را انتخاب کنید. امتحان دسرها و شیرینی‌های اسپانیا را فراموش نکنید.

رویدادها و فستیوال‌های مهم اسپانیا کدامند؟

هیجان، عنصر اصلی فستیوال‌های اسپانیا است. برای مثال، فستیوال گوجه فرنگی در اسپانیا در اوج هیجان برگزار می‌شود؛ چنانچه بعد از این فستیوال سیلی از گوجه فرنگی در خیابان راه می‌افتد. فستیوال‌های‌ آتش‌بازی و گاوبازی از دیگر فستیوال‌های اسپانیا است که شهرت جهانی دارند.

 

 
بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل