تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

اکوادور

شب‌های کیتو
26 رای شما هم امتیاز بدهید!
خبرم کن!
برای این مقصد در حال حاضر سفری وجود ندارد اما چنانچه علاقمند هستید می‌توانیم به محض اضافه شدن این سفر در بین سفرهای دالاهو به شما نیز خبر بدهیم!
نام
نام خانوادگی
تعداد
نفر
تلفن همراه
ایمیل

قبل از سفر به اکوادور بخوانید

اکوادور در قاره آمریکای جنوبی واقع شده است. این کشور از یک سو به اقیانوس آرام و از سوی دیگر به جنگل آمازون منتهی می‌شود؛ با این اوصاف، باید حدس بزنید که با چه طبیعت شگرفی در اکوادور روبه‌رو خواهید بود. زبان رسمی این کشور اسپانیایی و واحد پول آن دلارآمریکا است. این کشور در همسایگی پرو و کلمبیا قرار دارد. پایتخت اکوادور کیتو است. کیتو، پایتخت اکوادور، به خاطر ارتفاع زیاد از سطح دریا به دومین پایتخت بلند جهان معروف شده. در ادامه با اکوادور بیشتر آشنا شوید.

آیا اکوادور را برای سفر می‌پسندم؟

طبیعت، فرهنگ بومی و سازه‌های اکوادور شگفت‌انگیز هستند. چه به شهرگردی علاقه داشته باشید چه طبیعت‌گردی، اکوادور حرفی برای گفتن دارد. طبیعت‌گردی در اکوادور لحظه لحظه با اکتشاف و ماجراجویی همراه است؛ بازدید از گونه‌های نادر گیاهی و جانوری در جنگل‌های آمازون، شما را شگفت‌زده خواهد کرد. هم‌چنین قدم زدن درشهرهای پر جنب و جوش اکوادور و دیدار از سازه‌های دوران رنسانس آن از یادتان نخواهد رفت. 

جاذبه‌های اکوادور که حتما باید ببینید

در اکوادور هیجان‌های بی‌شماری انتظار شما را می‌کشند. امکان پرنده‌نگری و سافاری در جنگل‌های حیرت‌انگیز آمازون چیزی نیست که بتوان هر جایی تجربه‌اش کرد. هم‌چنین دیدار از دریاچه‌ها و تالاب‌های بی‌نظیر، تجربه‌های هیجان‌انگیز رفتینگ و تاب‌سواری در ارتفاعات، بازدید از جزایر رویایی، قدم زدن در میان بازارهای محلی و آشنایی با صنایع دستی این مرز و بوم گوشه دیگری از جذابیت‌های سفر به اکوادور است. 

شکم‌گردی و غذاهای اکوادور چطورند؟

پیتزا‌فروشی‌ها در اکوادور معدودند؛ اما اگر جایی دیدید، چشیدنش را از دست ندهید. علاوه بر پیتزا، غذاها و نوشیدنی‌های اکوادور بسیار خوشمزه و تازه‌اند. با امتحان این غذاها سفرتان را خوشمزه کنید.

فستیوال‌ها و رویدادهای مهم اکوادور کدامند؟

جشنواره‌های اکوادور شامل مسابقات رقص، نمایشگاه‌های هنر معاصر، موسیقی و غیره است. می‌توانید زمان سفر خود را هم‌زمان با اجرای این جشنواره‌ها برنامه‌ریزی کنید. 

 
بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل