تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

تایلند

پادشاهی سیام
24 رای شما هم امتیاز بدهید!
خبرم کن!
برای این مقصد در حال حاضر سفری وجود ندارد اما چنانچه علاقمند هستید می‌توانیم به محض اضافه شدن این سفر در بین سفرهای دالاهو به شما نیز خبر بدهیم!
نام
نام خانوادگی
تعداد
نفر
تلفن همراه
ایمیل
تایلند
پادشاهی سیام

ویزای تایلند

قبل از سفر به تایلند بخوانید

تایلند مدت‌ها به نام سیام (siam) شناخته می‌شد و نام آن امروزه به تایلند تغییر کرده است. این کشور در شبه جزیره هندوچین، واقع در جنوب شرقی آسیا، قرار دارد. برمه، لائوس، کامبوج و مالزی کشورهای همسایه تایلند هستند. پایتخت این کشور گرمسیری بانکوک نام دارد. زبان رسمی آن تایلندی و مذهب رایجش بودایی است. تایلند به دلیل نزدیکی به دریا آب و هوایی معتدل و زمینی حاصلخیز دارد: دلیلی که سبب رونق این کشور شده است. 

آیا تایلند را برای سفر می‌پسندم؟

طبیعت تایلند بسیار متنوع است؛ از شالیزارهای سرسبز، جنگل‌های انبوه، سواحل شنی و جزایر خارق‌العاده بگیرید تا کوهستان‌های مرتفع همه و همه در این کشور دیده می‌شوند. البته تنها طبیعت تایلند نیست که آن را به یک مقصد گردشگری پرطرفدار تبدیل کرده، تاریخ این مرز و بوم چند هزارساله است و روزها می‌توان برای بازدید از آثار تاریخی آن وقت گذاشت. به نظر شما برترین جاذبه‌های تایلند کدامند؟

جاذبه‌های تایلند که حتما باید ببینید

هیجان‌های بی‌شماری در تایلند انتظار شما را می‌کشند؛ هیجان‌های آبی مانند قایق‌سواری، رفتینگ، شنا و غیره چیزی نیست که بتوان از آن گذشت. شاید هم برای‌تان جذاب‌تر است در جنگل‌های انبوه قدم بزنید یا زیپ‌لاین در این جنگل‌ها را تجربه کنید. فیل‌سواری، پیاده‌روی درمیان کوهستان‌ها، بازدید از معابد بودایی و قدم زدن در میان بازارهای رنگانگ که برخی از آن‌ها روی آب قرار گرفته‌اند گوشه دیگری از تجربه‌های ناب سفر به تایلند هستند. تجربه‌هایی که شاید هوس سفر مجدد به تایلند را به جان‌تان بیندازند.  

شکم‌گردی و غذاهای تایلند چطورند؟

غذاهای شرق آسیا در نوع خود بی‌نظیرند. در این میان، غذاهای تایلند به خوش‌طعمی‌ و خوش‌عطری شهرت دارند. در تایلند، بیشتر غذا‌های گوشتی آبدار و غذاهای دریایی دیده می‌شوند. فرصت چشیدن غذاهای رنگارنگ، خوش‌طعم و پر ادویه تایلند را از دست ندهید.

 
بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل