تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000
جشنــواره نــوروز 1403
امروز 500,000 تومان تخفیف!
بــرو به صفحـــه جشنــواره

روز جهانی تالاب‌ها در تالاب هامون برگزار می‌شود

معاون محیط‌زیست طبیعی و تنوع زیستی سازمان حفاظت محیط‌زیست اعلام کرد و گفت: مراسم روز جهانی تالاب‌ها امسال در کنار تالاب‌های بین‌المللی هامون با محوریت سازمان‌های مردم‌نهاد برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان حفاظت محیط‌زیست (پام)، احمد علی کیخا اظهار داشت: امسال با توجه به اهمیت و جایگاه جوانان در توسعه کشورها و نقش آن‌ها در فرایند حفاظت و احیا زیست‌بوم‌های ارزشمند طبیعی شعار امسال روز جهانی تالاب‌ها "تالاب‌ها برای آینده ما: همراه شوید!" با محوریت گروه سنی نوجوانان و جوانان تعیین‌شده است.
وی ادامه داد: این موضوع نشان‌دهنده توجه جهانی به لزوم آشنایی جوانان با اهمیت و کارکرد تالاب‌ها در آینده نسل‌های آتی می‌باشد.

www.dalahoo.com

حضور دکتر ابتکار و گری لوئیس در مراسم روز جهانی تالاب‌ها

کیخا بابیان اینکه این مراسم باهدف ارتقای حساسیت‌های ملی و بین‌المللی در خصوص وضعیت تالاب‌های کشور و منطقه برگزار می‌شود، افزود: معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست و گری لوئیس نماینده مقیم سازمان ملل در ایران در این مراسم حضور خواهند داشت.

محوریت برنامه روز جهانی تالاب‌ها سازمان‌های مردم‌نهاد هستند

معاون سازمان حفاظت محیط‌زیست با تأکید بر اینکه امسال نیز مراسم روز جهانی تالاب‌ها با محوریت سازمان‌های مردم‌نهاد (سمن ها) برگزار می‌شود، افزود: امیدواریم امسال برنامه روز جهانی تالاب‌ها پربارتر از سال پیش برگزار شود.

نشست خبری روز جهانی تالاب‌ها در کنار تالاب انزلی

وی برگزاری نشست خبری روز جهانی تالاب‌ها را از دیگر برنامه‌های این روز اعلام کرد و گفت: امسال همچون سال گذشته نشست خبری یک هفته قبل از برگزاری روز جهانی تالاب‌ها و در کنار تالاب انزلی برگزار و برنامه‌های روز جهانی تالاب به خبرنگاران اعلام می‌شود.

www.dalahoo.com

گفتنی است، مراسم روز جهانی تالاب‌ها امسال همزمان در 18 استان با برنامه‌های مختلف و در کنار تالاب‌هایی همچون ارومیه، شادگان، پریشان، میقان اراک، تالاب گندمان، تالاب شادگان، تالاب قوری گل و دیگر تالاب‌ها برگزار می‌شود.

منبع: پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان حفاظت محیط‌زیست1393/11/06 | کد مطلب: 2364
برچسب‌ها: دیدنی و خواندنی
حامد احمدی

کارشناس ادبیات، کارشناس ارشد گردشگری، علاقمند به سفر و طبیعت  • به اشتراک بگذارید:بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل
برای اینکه مطالب بعدی وبلاگ دالاهو را از دست ندهید در خبرنامه ثبت‌نام کنید.
ثبت‌نام
با وارد کردن ایمیل خود مطالبی خواندنی و جذاب دریافت کنید.