تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

پروازی مهیج بر فراز مونت برومو

تیمی از شرکت رد بول، همین اواخر تصمیم می‌گیرد بر فراز قله آتشفشانی مونت برومو در اندونزی حرکت جالبی را رقم بزند. آتشفشان فعال برومو مناظر خارق‌العاده‌ای آفریده که این گروه سعی کرده‌اند در سفر خود برفراز این قله ثبت کنند. با ما همراه باشید تا به تماشای تصاویری جالب از پرواز روی این قله آتشفشانی بنشینیم.

ویزای تایلند

قله برومو کجاست؟

در سفر به اندونزی شما شانس دیدن قله برومو آن هم از نزدیک را خواهید داشت! قله برومو کوه آتشفشانی در جاوای شرقی است. این قله با ارتفاع ۲۳۲۹ متر هنوز هم فعال است همیشه از دهانه آن دود بیرون می‌آید و گاهی نیز خاکستر فوران می‌کند. چهار آتشفشان دیگر در نزدیکی کوه برومو واقع شده اما تنها آتشفان فعال همین برومو است. ابهت این آتشفشان و مناظر فوق العاده‌ اطراف آن حسابی میخ‌کوب‌تان می‌کند. این قله‌ با وجود فعالیت‌های آتشفشانی‌ ماجراجویان و گردشگران زیادی را برای تماشای خود به سمت اندونزی می‌کشاند. جالب است بدانید این منطقه نزد بومیان بسیار مقدس است. محلیان با قربانی، اهدای گل و خوراکی احترام خود را نسبت به این منطقه اعلام می‌کنند. 

قله برومو کوه آتشفشانی در جاوای شرقی است.

تیم ردبول بر فراز قله مونت برومو

تازگی‌ها قله مونت برومو میزبان تیم چتربازی ردبول بود. تیمی که با سفر به پارک ملی تنیا سِمرو (Tingger Semeru National Parkدر شرق جاوه ماموریتی مهیج و خطرناک را به عهده گرفت. داستان از این قرار بود که افراد تیم ردبول در انتظار فوران قله برومو نشست و پس از آن با استفاده از وینگ سوئیت Wingsuit و در حالی که نوشته‌ای بزرگ در دست داشتند، در ارتفاع ۱۳هزار پایی از هلیکوپتر به بیرون پریدند و بر فراز دهانه‌ این آتشفشان پرواز کردند! این گروه دارای تجهیزات لازم برای فیلمبرداری بودند و عکس‌های دیدنی و جالبی گرفتند. 
اگر شما هم علاقه‌مند به تماشای این قله فعال آتشفشانی هستید نیازی نیست بروید آن بالاها و از هلیکوپتر به پایین بپرید کافیست در تور بالی و اندونزی همسفر دالاهو شوید و به تماشای این قله و مناظر فوق‌العاده اطراف آن بروید! تمام فصول وقت مناسبی برای بازید از این منطقه است. این منطقه امکانات مناسب گردشگری و تفریحی بی‌شماری دارد. 

در سفر به اندونزی شما شانس دیدن قله برومو آن هم از نزدیک را خواهید داشت!

تازگی‌ها قله مونت برومو میزبان تیم چتربازی ردبول بود.

ین قله‌ با وجود فعالیت‌های آتشفشانی‌ ماجراجویان و گردشگران زیادی را برای تماشای خود به سمت اندونزی می‌کشاند.

ابهت این آتشفشان و مناظر فوق العاده‌ اطراف آن حسابی میخ‌کوب‌تان می‌کند.

پرواز بر فراز این قله بسیار هیجان انگیز خواهد بود.

مناظری که هنگام پرواز بر فراز این قله خواهید دید، خیره کننده است.

پرواز بر فراز دهانه‌  آتشفشان قله برومو تجربه بی نظیری خواهد بود.

 
 
 

تور کشمیر1398/03/25 | کد مطلب: 3411
مهناز قاضی

تهیه و تدوین: تحریریه دالاهو
لطفا در نشر دانسته‌های خود کوشا باشید.
برداشت و استفاده غیرتجاری از مطالب این وب‌سایت، حتی بدون ذکر منبع آزاد است.


  • به اشتراک بگذارید:بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل
برای اینکه مطالب بعدی وبلاگ دالاهو را از دست ندهید در خبرنامه ثبت‌نام کنید.
ثبت‌نام
با وارد کردن ایمیل خود مطالبی خواندنی و جذاب دریافت کنید.