آنلاین خرید کنید، یک میلیون تومان برنده شوید!

در دالاهو قرار است هر فصل قرعه‌کشی داشته‌باشیم و یک میلیون تومان جایزه بدهیم. شرکت در قرعه‌کشی شرایطی دارد؛ بستگی دارد چطور در تورهای دالاهو ثبت‌نام کنید. وقتی آنلاین ثبت‌نام کردید، گوش به زنگ خبرهای خوشی از طرف دالاهو باشید.

شرایط شرکت در قرعه کشی چیست؟

آنلاین ثبت‌نام کنید. تنها شرط شرکت در قرعه‌کشی همین است؛ به همین سادگی. ثبت‌نام آنلاین هم برای شما راحت‌تر است و هم برای ما. از کارت به کارت کردن خیلی ساده‌تراست و مراحل ثبت‌نام سریع‌تر انجام می‌شود.

 

چرا آنلاین ثبت‌نام کنم؟

  1. ثبت‌نام آنلاین در تمام ساعات شبانه‌روز ممکن است.
  2. با این‌کار دیگر نگران پر شدن تور نیستید؛ جای شما هم در سفر محفوظ خواهدماند.
  3. لزومی ندارد در ساعات اداری که حتما خودتان هم درگیر کار هستید، با ما تماس بگیرید؛ هر وقت فرصت کردید ثبت‌نام کنید.
  4. نیازی به پیگیری از طرف شما نیست و همکاران ما در واحدفروش با شما تماس خواهندگرفت.
  5. در قرعه‌کشی دالاهو هم شرکت خواهیدکرد.

 

جایزه قرعه‌کشی چی هست؟

یک میلیون تومان اعتبار سفر. این جایزه شرایط خوبی هم دارد. تا یک‌سال فرصت استفاده از آن را دارید، بنابراین می‌توانید اعتبارتان را برای فصلی نگه‌ دارید که سفر مورد علاقه‌تان اجرا می‌شود.

 

زمان قرعه‌کشی و مکانش کجاست؟

قرعه‌کشی قرار است پایان هر فصل برگزار شود. یک مکان عمومی برایش درنظر می‌گیریم تا شما هم بتوانید در آن شرکت کنید و از نزدیک مراحل قرعه‌کشی را ببینید. سعی می‌کنیم از طریق شبکه‌های اجتماعی زمان و مکان دقیق را اطلاع دهیم.


1396/02/13 | کد مطلب: 3708
برچسب‌ها: مجله دالاهو

تهیه و تدوین: تحریریه دالاهو
لطفا در نشر دانسته‌های خود کوشا باشید.
برداشت و استفاده غیرتجاری از مطالب این وب‌سایت، حتی بدون ذکر منبع آزاد است.


  • به اشتراک بگذارید:

بحث و تبادل نظر
نظر دهید
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل
Bahare
1396/07/01 19:32
سلام. میخواستم بپرسم اگر گروه خاصی مثلا دانشجویان مشتریان شما باشند ۱) تخفیفی در نظر میگیرید؟! ۲)تور رو به روالی که اونها میخوان هم مکان مقصد و هم روال سفر برای بازدید از اماکن خاص برگزار میکنید ؟!
پاسخ دهید...
تحریریه دالاهو
1396/07/04 10:37
با سلام و احترام
درخصوص گروه‌ها، بسته به تعداد نفرات، شرایط ثبت‌نام و پرداخت و برخی عوامل دیگر، امکان ارایه تخفیف وجود داشته باشد. در اینخصوص لطفا ا همکاران واحد فروش تماس بگیرید.
درخصوص «روال برگزاری سفر»، شرایط مورد نظر خود را با همکاران فروش در میان بگذارید. درصورت عدم مغایرت با قوانین داخلی و کشوی، امکان اجرا با شرایط دلخواه شما وجود دارد.
سید عبدالحمید حسینی
1396/05/17 06:27
سلام ببخشید یک سوال خدمتتون داشتم سفر۶روزه شما با زمان رفت وبرگشت ۶روز حساب میشه یا اینکه ۶روز در خود ارمنستان اقامت میکنیددرضمن سفر ۱۰روزه ارمنستان چقدر هزینه میشه باتشکر
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1396/05/17 10:03
آقای حسینی عزیز
سلام
سفر 6 روزه ارمنستان با احتساب زمان رفت و برگشت 6 روز محاسبه شده است. ما سفر 10 روزه به ارمنستان نداریم اما اگر شما تمایل داشته‌باشید که 10 روز در آنجا اقامت کنید، همکاران ما در واحد فروش می‌توانند هماهنگی لازم برای برگشت شما و همینطور شرایط اقامت 4 روز بیشتر در هتل را انجام دهند.
برای کسب اطلاعات دقیق‌تر با همکاران ما در واحد فروش تماس بگیرید:
88105479
با تشکر - واحد تولید محتوای دالاهو