تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

آشنایی با ایستینیه پارک در استانبول

مرکز خرید ایستینیه پارک(istinye park) یکی از لوکس‌ترین مراکز خرید در استانبول است. این مرکز خرید طبقات زیادی ندارد و بیشتر در سطح ساخته شده و در عین حال بسیار لوکس طراحی شده است. ایستنیه پارک برنده جایزه بهترین فروشگاه در اروپا در زمینه ساخت و توسعه شده است. برای یک خرید از اجناس اُرجینال و فوق‌العاده شیک خود را آماده کنید.

تور دور ترکیه

 آشنایی با مرکز خرید ایستینه پارک در استانبول

ساخت این مرکز خرید در سال 2005 در استانبول شروع شد. ایستینیه پارک یک مرکز خرید استثنایی و بسیار لوکس در استانبول است. همین که به ایستینیه پارک برسید برندهای بسیار معروف و بزرگ در دنیا را خواهید دید که در کنار خیابانی سنگفرش شده در محوطه ایستینیه پارک به چشم می‌خورند. فضای این مرکز خرید هم بسته است و هم باز بنابراین شما می‌توانید به راحتی در فضای باز گردش کرده و از خرید و تماشای مغازه‌های برند بسیار معروف آن لذت ببرید. اینجا یک مرکز خرید AVM است و نه اوت‌لت. برای آشنایی با انواع مراکز خرید در ترکیه مطلب بهترین مراکز خرید در استانبول کدامند؟ را مرور کنید.

ایستینیه پارک یک مرکز خرید استثنایی و بسیار لوکس در استانبول است.

مغازه‌ها و برندهای ایستینیه پارک کدامند؟

ایستینیه پارک در زمینی به مساحت 270 هزار مترمربع ساخته است. متراژ آن در مقایسه با دیگر مراکز خرید نشان می‌دهد تا چه اندازه اینجا بزرگ است. در ایستینیه پارک 280 مغازه وجود دارد که اکثرا برندهای شناخته شده با محصولات اُرجینال هستند. برندهایی مانند دیور، فِندی، پرادا، باس و... از جمله نام‌های شناخته شده دنیای مد هستند. اینجا خبری از کالاهای کپی شده نیست به همین دلیل قیمت‌ها مانند فروشگاه‌های اوت‌لت نیست. قیمت اجناس بالاست.  

برندهای زیادی در ایستینیه پارک مشغول فعالیت هستند.

خود را به تماشای فیلم در ایستینیه پارک دعوت کنید

ایستینیه پارک یک مرکز خرید با 12 سالن سینما و تئاتر است. بنابراین می‌توانید فیلم‌های روز ترک یا برخی فیلم‌های پرطرفدار هالیوودی را در این سینما تماشای کنید.

در ایستینیه پارک چی بخوریم؟

خوب از آنجایی که این مرکز خرید بسیار بزرگ و لوکس است، رستوران‌ها و برندهای غذای موجود در آن هم خاص است. در این مرکز خرید کافی شاپ و رستوران جنگل‌های استوایی را خواهید یافت که دکور جالب و منحصربفردی در میان دیگر فودکورت‌های موجود در مراکز خرید دارد. این رستوران به تنهایی می‌تواند یک جاذبه عالی برای لذت بردن از سفرتان به استانبول باشد چه برسد به این که می‌توانید از خرید در لوکس‌ترین فروشگاه استانبول هم لذت ببرید.

 در این مرکز خرید کافی شاپ و رستوران جنگل‌های استوایی را خواهید یافت که دکور جالب و منحصربفردی در میان دیگر فودکورت‌های موجود در مراکز خرید دارد.

چطور به ایستینیه پارک برویم؟

ایستینیه پارک در منطقه ساری‌یِر و در محله پینار قرار گرفته است. از میدان تکسیم می‌توانید سوار مترو خط M2 به طرف حاجی عثمان شوید و در ایستگاه آیازآقا از مترو پیاده شوید. بقیه راه را می‌توانید پیاده بروید.باید حدود نیم ساعت پیاده روی کنید تا به ایستینیه برسید.

ساعات کاری ایستینیه پارک چطور است؟

این مرکز خرید از ساعت 10 صبح تا 10 شب باز است. حدود ساعت 3 عصر تا 4 کمی شلوغ می‌شود اما در مجموع در کلیه ساعت‌ها برای بازدید وضعیت بسیار خوبی دارد. به خصوص این که فضای بسیار بزرگ این مرکز خرید جوری است که ازدحام جمعیت چندان در آن دیده نمی‌شود. از طرفی به خاطر قیمت‌های بالای آن اکثرا برای تفریح و تماشا به ایستینیه می‌روند.

تور قونیه1397/09/20 | کد مطلب: 4333
هانیه کاظمی

مهندس برق، ارشد مدیریت، عاشق ورزش، موسیقی، مطالعه و تماشای فیلم


گردآوری و تنظیم: تحریریه دالاهو
لطفا در نشر دانسته‌های خود کوشا باشید.
برداشت و استفاده غیرتجاری از مطالب این وب‌سایت، حتی بدون ذکر منبع آزاد است.


  • به اشتراک بگذارید:

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل
برای اینکه مطالب بعدی وبلاگ دالاهو را از دست ندهید در خبرنامه ثبت‌نام کنید.
ثبت‌نام
با وارد کردن ایمیل خود مطالبی خواندنی و جذاب دریافت کنید.