تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

ییلاق سلانسر

دیدار با دورنمای درفک
26 رای شما هم امتیاز بدهید!
خبرم کن!
برای این مقصد در حال حاضر سفری وجود ندارد اما چنانچه علاقمند هستید می‌توانیم به محض اضافه شدن این سفر در بین سفرهای دالاهو به شما نیز خبر بدهیم!
نام
نام خانوادگی
تعداد
نفر
تلفن همراه
ایمیل

ییلاق سلانسر کجاست؟

همه ما در این رویای کودکی مشترکیم: راه رفتن روی ابرها. شاید نتوان مانند رویای کودکی روی ابرها راه رفت اما می‌توان بر فراز ابرها ایستاد. برای تحقق این رویا، به سمت جنوب گیلان، در نزدیکی شهر رستم‌آباد، بروید. ییلاق سلانسر در فاصله نزدیکی از تهران واقع شده و برای رسیدن به آن کافیست یک روز تعطیل را برنامه‌ریزی کنید.

بهشتی زیبا در نزدیکی تهران.

چرا ییلاق سلانسر خاص است؟

گذر از مسیری رویایی، تماشای کوه‌های سرسبز، گل‌های رنگارنگ، بالا رفتن تا خود آسمان و راه رفتن بر فراز ابرها:‌ این تصاویر رویا نیست؛ ییلاق سلانسر همه این‌ها را با هم دارد. نزدیکی این ییلاق به تهران امتیاز ویژه دیگر این مقصد است.

سلانسر، رویایی بر فراز ابرها.

در ییلاق سلانسر چه می‌بینیم؟

مسیری پر پیچ و خم و سرسبز را پشت می‌گذارید. دورنمای قله درفک نوید رسیدن به مقصد را می‌د‌هد. اینجا زیاد از درختان سر به فلک کشیده خبری نیست اما مراتع سرسبز و گندم‌زارهایی تماشایی دارد. کم کم وارد مسیری خاکی می‌شوید که از دل کوه‌های سرسبز می‌گذرد. همینطور که بالاتر می‌روید هوا خنک‌تر می‌شود و ازدحام ابرها بیشتر. جایی درست بالای ابرها ییلاق سلانسر قرار دارد. لحظه‌ای بنشینید و غرق آرامش شوید. اگر هوا ابری نباشد، تماشای مناظر روستاهای پایین کوه و قله درفک لذت‌بخش است. منظره این ییلاق در هنگام غروب آفتاب و شبانگاه نیز دیدنی است. ییلاق سلانسر پوشش گیاهی متنوعی دارد؛ این گیاهان علاوه بر خواص دارویی، مناظر سلانسر را رنگی کرده‌اند.

دشت‌های سرسبز پرگل و دورنمای قله درفک گوشه‌ای از بهشت سلانسر است.

کی به ییلاق سلانسر برویم؟

بهترین زمان سفر به ییلاق سلانسر بهار و تابستان است. سلانسر منطقه‌ای ییلاقی و مقصدی مناسب برای سفرهای تابستانی است. اما اگر می‌خواهید مراتع سرسبز و گل‌های رنگی این منطقه را ببینید، فصل بهار را برای سفر انتخاب کنید.

در سفر به ییلاق سلانسر با خود چه چیزهایی ببریم؟

برای سفر یکروزه سبک سفر کنید. لباس و کفش راحت بپوشید، کوله‌ای کوچک بردارید و وسایل شخصی‌تان را در آن قرار دهید. حالا که همه چیز را برداشتید با خیال راحت راهی سلانسر شوید.

یادمان باشید ییلاق سلانسر یکی از ییلاقات زیبا و بکر کشورمان است. حتما کیسه زباله به همراه داشته باشیم و چیزی جز خاطرات خوش به جا نگذاریم.

 تجربه مسافران
شما می‌توانید 650 اُمین نفر باشید که با دالاهو به این سفر می‌رود. این تور 22 بار اجرا شده‌است. مشاهده سوابق
سوالات متداول "ییلاق سلانسر"
جهت مشاهده سوالات متداول همسفران و پاسخ‌های مربوط به تور «ییلاق سلانسر» اینجا را کلیک نمایید.

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل
ناشناس
1399/04/26 01:11
سلام شب بخیر ببخشید من میخوام به گیسوم از این ییلاق هم دیدن کنم ایا میتونیم برای صرف نهار یه جایی در ییلاق پیدا کنیم که اب داشته باشد ممنونم از اطلاع رسانیتون
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1399/04/26 12:28
دوست عزیز
سلام

ییلاق سلانسر ترکیبی از دشت و جنگل هست و می توانید برای صرف ناهار در طبیعت در سلانسر توقف داشته باشد. البته از گیسوم تا سلانسر حدود 4 ساعت راه است. مدت زمانی که از گیسوم تا سلانسر با ماشین در راه هستین بسته به جاده ای هست که انتخاب می کنید.

با تشکر از پیام شما

ناشناس
1400/03/28 08:56
سلام،بله چندین چشمه در ییلاق سلانسر وجود دارد
ناشناس
1399/04/16 01:48
سلام با هرماشینی میشه تا بالای ییلاق رفت یا نیاز به شاسی بلند و آفرود هست؟
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1399/04/18 15:07
دوست عزیز
سلام

با ماشین معمولی هم امکان رفتن دارید.

با تشکر از پیام شما

afsanehjafari6363@gmail.com
1399/03/06 11:57
برای کمپینگ هم مناسب هست؟
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1399/03/06 15:40
دوست عزیز
سلام

بله اگر خودتون رو به قسمت های بالایی ییلاق برسونید جای بسیار خوبی هست برای کمپینگ.

با تشکر از پیام شما

khoshdelmahyar@yahoo.com
1399/02/24 12:00
با درودمتن و عکساتون بسیار زیبا بودفقط یک نکته لازم به ذکر هستش که رستم آباد روستا نیست بزرگترین شهر شهرستان رودبار هستش و ییلاق سلانسر پسوند رستم آباد دارهسلانسر رستم آبادممنون از شما.
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1399/02/27 09:20
دوست عزیز
سلام

از دقت نظر شما ممنونیم. متن اصلاح شد.

با تشکر از پیام شما