تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

کامبوج

سرزمین معابد
24 رای شما هم امتیاز بدهید!
خبرم کن!
برای این مقصد در حال حاضر سفری وجود ندارد اما چنانچه علاقمند هستید می‌توانیم به محض اضافه شدن این سفر در بین سفرهای دالاهو به شما نیز خبر بدهیم!
نام
نام خانوادگی
تعداد
نفر
تلفن همراه
ایمیل
کامبوج
سرزمین معابد

ویزای کامبوج

قبل از سفر به کامبوج بخوانید

کامبوج یکی از کشورهای شرق آسیا است. این کشور در مجاورت تایلند، لائوس و ویتنام قرار دارد. آب و هوای کامبوج مرطوب و استوایی است. پایتخت کامبوج پنوم پن نام دارد که شهری مدرن و بسیار جذاب است. کشورهای شرق آسیا از جمله کامبوج کشورهایی پر رمز و راز هستند و سفر به آن‌ها تجربه‌ای بی‌نظیر خواهد بود.

آیا کامبوج را برای سفر می‌پسندم؟

در سفر به کامبوج تاریخ و زندگی مدرنیته را با هم تجربه می‌کنید. آفتاب گرفتن در سواحل کامبوج و قدم زدن در میان آثار تاریخی آن از خاطرتان نخواهد رفت. از دیدن بزرگ‌ترین و عجیب‌ترین معابد دنیا در کامبوج به وجد خواهید آمد. فعالیت‌های مهیجی مانند پرنده‌نگری، سواری با دوچرخه کواد، زیپ‌لاین و غیره از دیگر جذابیت‌هایی است که در کامبوج تجربه خواهید کرد.

10 جاذبه کامبوج که حتما باید ببینید

معابد کامبوج در صدر جاذبه‌های کامبوج قرار دارند؛ معابد آنگکور، بایون و تا پروم از جمله معابد اعجاب‌انگیزی هستند که در سیِم ریپ می‌توانید ببینید. بازدید از پنوم پن، شهر رودخانه‌ای و پایتخت کامبوج، را از دست ندهید؛ این شهر روزگاری نگین آسیا خوانده می‌شد. از هرچه بگذریم، از سواحل درخشان و خیره‌کننده کامبوج نمی‌توان گذشت. اما برای دیدن کامبوج واقعی راهی باتم بنگ شوید. در مطلب 10 جاذبه برتر کامبوج در این‌باره بیشتر بخوانید. 

شکم‌گردی و غذاهای کامبوج چطورند؟

غذاهای کامبوج خوشمزه‌اند و خاصیت زیادی دارند. اگر به غذاهای دریایی علاقه دارید، در جای جای کامبوج می‌توانید غذاهای تازه دریایی امتحان کنید. غذای ملی کامبوج «آموک» نام دارد که از ماهی، علف لیمو، فلفل و چیلی تهیه می‌شود. هم‌چنین خرچنگ‌های منطقه کِپ طعم بی‌نظیری دارند که چشیدن آن از خاطرتان نخواهد رفت. غذاهای متنوع دیگری مثل نودل، شله، فرنی برنج، عنکبوت سرخ‌شده و جیرجیرک کبابی را در دکه‌های فروش غذا می‌توانید امتحان کنید.

 
بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل