تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

اپلیکیشن‌های کاربردی برای رفت و آمد در ترکیه

این روزها اپلیکیشن‌ها رابطه عمیقی با زندگی ما پیدا کرده‌اند. گاهی استفاده درست از بعضی اپلیکیشن‌ها تاثیر به سزایی در صرفه جویی زمان و هزینه‌های ما خواهند داشت. در این میان تاثیر اپلیکیشن‌های تاکسی‌یابی به خوبی در ‌زندگی‌های‌مان عیان است. در سفر دو مبحث صرفه‌جویی در زمان و هزینه از موارد مهمی هستند. اگر سفر به استانبول در برنامه‌تان است در ادامه این مطلب به شما دو اپلیکیشن کاربردی برای صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌های‌ رفت و آمدتان معرفی می‌کنیم.

 

تور دور ترکیه

نرم افزار بی تاکسی (Bi taksi)

این برنامه اپلیکیشن ماشین‌یابی در استانبول و آنکاراست که شما را در یافتن تاکسی با قیمت مناسب یاری میکند. این شرکت یکی از ارزان‌ترین شرکت‌های حمل و نقل مسافر در استانبول و ترکیه است. «بی تاکسی» تعداد تاکسى‌هاى خالى در اطراف شما و مدت زمانى که تاکسى مى‌رسد را مشخص می‌کند. این شرکت راهکارهایی برای تضمین امینت شما نیز اندیشیده‌اند. شما به شماره پلاک تاکسى با مشخصات کامل فرد راننده و یک جدول امتیاز که سایر مسافران بعد از طی مسیر به آن راننده داده‌اند نیز دسترسی دارید. این برنامه به زبان انگلیسی و بر روی سیستم‌هاى اندروید و آى او اس قابل اجراست.

بی تاکسی، اپلیکیشن ماشین‌یابی در استانبول و آنکاراست که شما را در یافتن تاکسی با قیمت مناسب یاری میکند.

دانلود برنامه از طریق گوگل مپ:
یکی از قابلیت‌های گوگل مپ نیز این است که وقتی در کشور ترکیه مسیری را مشخص می‌کنید به شما اپلیکیشن‌های ماشین‌یابی را معرفی می‌کند. به گونه‌ای که می‌توانید در همان لحظه روی برنامه کلیک کرده و آن را نصب کنید و درخواست ماشین بدهید.

قابلیت گوگل مپ برای دانلود اپلیکیشن ماشین یابی در ترکیه.

بر ای دانلود نرم افزار بی تاکسی بر روی لینک‌های زیر کلیک کنید:

لینک دانلود نرم افزار برای آیفون

لینک دانلود نرم افزار برای اندروید

نرم افزار ترافیک آنلاین استانبول (İBB Cep Trafik)

یکی دیگر از مواردی که در سفر برای‌مان خیلی ارزشمند است زمان محدودمان است که می‌خواهیم در یک روز از چند جاذبه بازدید کنیم. در این هنگام گاهی ماندن در ترافیک می‌تواند آنقدر زمان‌مان را بگیرد که فرصت بازدید از یک جاذبه را نیز از دست بدهیم. استفاده از اپلیکیشن ترافیک آنلاین استانبول یا İBB Cep Trafik در این هنگام می‎تواند به یاری شما بیاید. این برنامه تمام مسیرهای موجود و نقاط ترافیک استانبول را به شما نشان می‌دهد تا در کمترین زمان ممکن و باانتخاب بهترین مسیر به مقصدتان برسید.

اپلیکیشن ترافیک آنلاین استانبول بهترین و خلوت‌ترین مسیر را به شما نشان می‌دهد.

بر ای دانلود نرم افزار ترافیک آنلاین استانبول بر روی لینک‌های زیر کلیک کنید:

لینک دانلود نرم افزار برای آیفون

لینک دانلود نرم افزار برای اندروید

لینک دانلود نرم افزار برای ویندوز فون

اپلیکیشن Trafi


یکی دیگر از برنامه‌های مفید مسیریابی، اپلیکیشن Trafi است که به وسیله آن می‌توانید مرحله به مرحله مسیر حرکت‌تان را دنبال کنید و مدت زمان احتمالی که در ترافیک هستید را  مشاهده کنید. این برنامه برای تمامی سیستم عامل‌های مختلف موبایل مانند اندروید، ios و در زبان‌های انگلیسی و ترکی به صورت رایگان قابل استفاده است.

 یکی دیگر از برنامه‌های مفید مسیریابی، اپلیکیشن Trafi است.

لینک دانلود نرم‌افزار برای آیفون

لینک دانلود نرم‌افزار برای اندروید 

اپلیکیشن Istanbul Travel Guide by Ulmon


این اپلیکیشن  یک برنامه کاربردی برای مسیریابی است که بدون اینترنت هم کار می‌کند ولی در حالت اتصال به اینترنت کاربردهای بیشتری دارد. برای استفاده از این برنامه کافی است مکان‌هایی که قصد رفتن به آن را دارید بر روی نقشه مشخص کنید و مسیر رفتن به آن را از موقعیت کنونی خودتان مشاهده کنید.

این اپلیکیشن  یک برنامه کاربردی برای مسیریابی است که بدون اینترنت هم کار می‌کند.

لینک دانلود نرم‌افزار برای آیفون

لینک دانلود نرم‌افزار برای اندروید 

 

تور قونیه1397/09/20 | کد مطلب: 4331
برچسب‌ها: استانبولترکیه
پرستو صاحبی

طراح، کوهنورد، علاقمند به نویسندگی، عاشق طبیعت و حیوانات...  • به اشتراک بگذارید:
بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل
برای اینکه مطالب بعدی وبلاگ دالاهو را از دست ندهید در خبرنامه ثبت‌نام کنید.
ثبت‌نام
با وارد کردن ایمیل خود مطالبی خواندنی و جذاب دریافت کنید.