تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

کارهای ضروری قبل از عروسی در استانبول

مقدمات جشن عروسی از دغدغه‌های مهم زوج‌هاست. مقدمات شامل انتخاب محل برگزاری مراسم جشن عروسی، انتخاب عکاس و فیلمبردار و لوکیشن‌های مورد علاقه شما، انتخاب دیجی و از همه مهمتر انتخاب لباس عروس و... است. معمولا زوج‌ها وقتی در این مرحله از زندگی خود قرار می‌گیرند، از تجربه دیگران، جستجو در فضای مجازی و مشاوره با دفاتر برگزاری خدمات مجالس عروسی استفاده می کنند. اگر می‌خواهید مراسم جشن عروسی یا عروسی فرمالیته خود را در استانبول ترکیه برگزار کنید در ادامه مطلب بیشتر بخوانید.

 محل اقامت در استانبول

وقتی تصمیم خود را برای برگزاری جشن عروسی خود در استانبول گرفتید، نوبت به محل اقامت‌تان در این شهر زیبا می‌شود. اگر آژانس‌های گردشگری انتخاب شما برای رزرو هتل در استانبول هستند، خوب است بدانید بعضی از دفاتر و آژانس‌های گردشگری در زمینه برگزاری مراسم جشن عروسی در ترکیه فعال هستند. پس موقع تحقیق درباره قیمت هتل‌ها از این آژانس‌ها می‌توانید اطلاعات خود درباره خدمات عروسی در استانبول را تکمیل کنید.

خدمات مجالس عروسی در استانبول

این روزها برگزاری مراسم جشن عروسی در استانبول ترکیه با استقبال خوبی روبرو شده است. به همین خاطر دفاتر مجالس خدمات جشن عروسی برای ایرانیان در ترکیه و خصوصا استانبول وجود دارند. از خدمات این مجالس می‌توانید برای برگزاری مراسم جشن عروسی و عروسی فرمالیته استفاده کنید. قبل از انتخاب دفتر خدمات برگزاری جشن عروسی‌تان از معتبر بودن آن مطمئن شوید. 

شما می‌توانید تمام خدمات عروسی‌تان را به دفاتر مجالس خدمات جشن عروسی برای ایرانیان در استانبول بسپارید.

انتخاب نحوه برگزاری مراسم جشن عروسی در استانبول

دوست دارید جشن عروسی‌تان را کجا برگزار کنید؟ محل برگزاری مراسم جشن عروسی در استانبول متنوع و متفاوت است. می‌خواهید روی آب عروسی بگیرید؟ یا جشن عروسی فاخر در عمارت‌های باشکوه استانبول را انتخاب کرده اید؟ در استانبول می‌توانید عروسی ساحلی برگزار کنید. برگزاری جشن عروسی در جزایر پرنس استانبول پیشنهاد دیگر برای عروسی گرفتن در ترکیه است. سالن‌های عروسی بسیار شیک و مدرن نیز از محل‌های برگزاری مراسم جشن عروسی در استانبول هستند. شما برگزاری جشن عروسی‌تان را در کدام‌یک از این‌ها می‌پسندید؟ برگزاری جشن عروسی در طبیعت و ساحل دریا را دوست دارید یا فضاهای نوستالژیک و قدیمی مطابق با سلیقه شماست. تا به حال به برگزاری جشن عروسی روی آب و در کشتی تفریحی فکر کرده اید؟    

محل برگزاری مراسم جشن عروسی در استانبول متنوع و متفاوت است.

میکاپ و انتخاب لباس عروس

در جشن‌های عروسی یکی از چالش‌های مهم انتخاب لباس عروس و نوع میکاپ عروس‌ خانم‌ها است. دفاتر خدمات مجالس عروسی در استانبول مشاوره در خصوص لباس عروس، میکاپ و اکسسوری را برای شما انجام می‎‌دهند.

 در جشن‌های عروسی یکی از چالش‌های مهم انتخاب لباس عروس و نوع میکاپ عروس‌ خانم‌ها است.

انتخاب پکیج‌های عکس و فیلم

چطور خاطرات جشن عروسی‌تان در استانبول را ثبت کنید؟ برای تهیه عکس، فیلم و کلیپ از مراسم جشن عروسی یا عروسی فرمالیته شما در استانبول دفاتر خدمات مجالس پکیج‌های متنوعی دارند. می‌خواهید تصویربرداری مراسم شما به صورت روباتیک باشد؟ از هلی‌شات برای فیلمبرداری استفاده شود؟ انتخاب با شماست.

نوع پذیرایی

پذیرایی از مهمان‌ها دغدغه دیگری از برگزاری جشن عروسی است. نوع پذیرایی این که چه غذا یا غذاهایی انتخاب شود؟ غذا ایرانی یا فرنگی باشد مهمترین بخش پذیرایی در مراسم جشن‌ عروسی است. انتخاب میوه، شیرینی و نوشیدنی نیز از دغدغه‌های دیگر پذیرایی در عروسی‌هاست.

موسیقی در عروسی

شور و حال جشن عروسی با پخش موسیقی شاد بیشتر خواهد شد. اما در لحظاتی از مراسم جشن عروسی شما موسیقی باید ریتم آرام‌تری داشته باشد. انتخاب دیجی خوب به بهتر برگزار شدن مراسم عروسی شما کمک خواهد کرد. دفاتر برگزاری مراسم جشن عروسی در این مورد شما را راهنمایی می‌کنند.

 1398/06/11 | کد مطلب: 4628
برچسب‌ها: استانبول
مریم نیساری

کارشناس ارشد برنامه ریزی شهری علاقمند به پژوهش در حوزه مباحث شهر، میراث فرهنگی و گردشگری


گردآوری و تنظیم: تحریریه دالاهو
لطفا در نشر دانسته‌های خود کوشا باشید.
برداشت و استفاده غیرتجاری از مطالب این وب‌سایت، حتی بدون ذکر منبع آزاد است.


  • به اشتراک بگذارید:بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل
برای اینکه مطالب بعدی وبلاگ دالاهو را از دست ندهید در خبرنامه ثبت‌نام کنید.
ثبت‌نام
با وارد کردن ایمیل خود مطالبی خواندنی و جذاب دریافت کنید.