تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

آبشار سوته راش

نوای آبشار
27 رای شما هم امتیاز بدهید!
خبرم کن!
برای این مقصد در حال حاضر سفری وجود ندارد اما چنانچه علاقمند هستید می‌توانیم به محض اضافه شدن این سفر در بین سفرهای دالاهو به شما نیز خبر بدهیم!
نام
نام خانوادگی
تعداد
نفر
تلفن همراه
ایمیل
آبشار سوته راش
نوای آبشار

رزرو اقامتگاه بوم گردی کلچال، تنکابن

آبشار سوته راش کجاست؟

سوته راش نام آبشاری در دل جنگل‌ لنگای مازندران است. شهر تنکابن در نزدیکی عباس‌آباد و روستای سی‌بن جایی است که این آبشار تماشایی در آن خانه کرده. برای رسیدن به آبشار سوته راش باید از جاده زیبای چالوس و عباس‌آباد بگذرید. از تهران، حدود 235 کیلومتر و 5 ساعت زمان لازم است تا به آبشار سوته راش برسید. یکی از روزهای گرم تابستان را برای سفر به سوته‌راش برنامه‌ریزی و هوایی تازه کنید. 

سوته راش نام آبشاری در دل جنگل‌ لنگای مازندران است.

آبشار سوته راش چرا خاص است؟

نام این آبشار شاید کمتر به گوش‌تان خورده باشد؛ ما این را به فال نیک می‌گیریم؛ سفر حتما نباید به جاهای شناخته شده و شلوغ باشد. آبشاری در گوشه دنج جنگلی بکر، می‌تواند پیشنهادی ویژه برای سفر و دوری از دغدغه‌های روزمره باشد. اگر زمان بیشتری داشته باشید، در نزدیکی این آبشار می‌توانید از جاذبه‌هایی مثل دشت دریاسر، دریاچه عباس آباد و غیره بازدید کنید. دلایل سفر به آبشار سوته راش کم نیستند. نزدیکی به تهران، آب و هوای معتدل، امکان جنگل‌پیمایی و... از جمله دلایلی است که این مقصد را منحصر به فرد کرده است.

سوته راش، آبشاری در گوشه دنج جنگلی بکر.

در آبشار سوته راش چه می‌بینیم؟

جاده شمال خود به تنهایی دل‌انگیز است؛ از جاده چالوس که بگذریم، جاده عباس‌آباد با جنگل‌های بکرش خودنمایی می‌کند. هرچه به مقصد نزدیک‌تر می‌شویم بیشتر مسحور مناظر بکرش خواهیم شد. جاده زیبای عباس آباد را که پشت سر گذاشتیم، مسیر جنگل لنگا را پیش می‌گیریم. با رسیدن به این جنگل مسیر پیاده‌روی‌مان آغاز می‌شود. درخت‌های جنگل را یکی یکی پشت سر می‌گذاریم و هوای تازه تنفس می‌کنیم. در نهایت صدای آبشار نوید رسیدن به مقصد را می‌دهد. کنار آبشار سوته راش بنشینید یا اگر خواستید تنی به آب بزنید.

طبیعت زیبای مسیر آبشار سوته راش.

کی به آبشار سوته راش برویم؟

حتما آبشارهای متعددی را دیده‌اید. آبشارها با خنکا و طراوت خود به پیشواز ما می‌آیند؛ به همین خاطر است که آبشارها جزو بهترین مقاصد تابستانه به شمار می‌روند. البته آبشار سوته راش در فصول دیگر نیز جذابیت‌های خودش را دارد. پاییزهای هفت رنگ، زمستان‌های برفی و بهارهای خوش رنگ آبشار سوته راش را نمی‌توان از دست داد.

در سفر به آبشار سوته راش با خود چه چیزهایی ببریم؟

برای سفر به آبشار سوته راش لازم نیست وسایل زیادی همراه داشته باشید. کوله یک‌روزه با وسایل ضروری و کفش مناسب همه آن چیزی است که باید به همراه داشته باشید. از آنجا که به شمال کشور سفر می‌کنید، بهتر است لباس اضافه و پانچو به همراه داشته باشید تا خیس نشوید. در مطالب زیر در مورد دیگر وسایل سفر بخوانید:

نکته آخر: یادمان باشد به یکی از مناطق بکر کشورمان قدم می‌گذاریم؛ کیسه زباله به همراه داشته باشیم و چیزی جز خاطرات خوش به جا نگذاریم. سوالات متداول "آبشار سوته راش"
جهت مشاهده سوالات متداول همسفران و پاسخ‌های مربوط به تور «آبشار سوته راش» اینجا را کلیک نمایید.

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل