تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

دور اروپا

گهواره تمدن غربی
27 رای شما هم امتیاز بدهید!
خبرم کن!
برای این مقصد در حال حاضر سفری وجود ندارد اما چنانچه علاقمند هستید می‌توانیم به محض اضافه شدن این سفر در بین سفرهای دالاهو به شما نیز خبر بدهیم!
نام
نام خانوادگی
تعداد
نفر
تلفن همراه
ایمیل
دور اروپا
گهواره تمدن غربی


قبل از تور اروپا بخوانید

قاره اروپا بین آب‌های دریای خزر و دریای سیاه در جنوب شرقی، مدیترانه در جنوب، اقیانوس اطلس در غرب و دریای آدریاتیک در شمال قرار گرفته است. اروپا  با وجود مساحت کوچکش، جمعیت انبوهی را در خود جای داده. اروپا شامل 50 کشور است. پاریس، رم، فلورانس، بارسلونا از مقاصد پرطرفدار گردشگران در تور اروپا هستند. در تور دور اروپا می‌توانید از جذاب‌ترین شهرهای اروپا بازدید کنید. اروپا در همه فصول تماشایی است. اما به دلیل هجوم گردشگران در برخی فصول، شاهد جمعیت انبوهی در این منطقه هستیم.

آیا سفر به اروپا را می‌پسندم؟

مهم‌ترین و زیباترین شهرهای دنیا در قاره اروپا خانه دارد. شهرهایی که طبیعت جذابش چشم هر بیننده‌ای را خیره می‌کند و قدم زدن در فضای عاشقانه‌اش شما را به رویا می‌برد. دیدن برج ایفل، موزه لوور، معماری دوران رم، خوردن غذای ایتالیایی در قلب ایتالیا احتمالا آرزوی هر فردی است. هم‌چنین اروپا یکی از متنوع‌ترین فرهنگ‌ها را دارد و تاریخی طولانی بر آن گذشته؛ بدون شک آشنایی با مردم و فرهنگ این مرز و بوم تجربه‌ای به یادماندنی خواهد بود. بیشتر آثار اروپا به ثبت یونسکو رسیده و دیدن آن‌ها از نزدیک بسیار جذاب است.

4 شهر اروپا که در تور ا روپا حتما باید ببینید

رم به شهر فواره‌ها معروف است و یکی از مقاصد پرطرفدار برای تورهای اروپاییست. وجود میدان‌های ناوونا، پوپولو و چند میدان زیبای دیگر دلیل شهرت رم به این نام شده. پله‌های اسپانیایی، معبد پانتئون، چشمه عشاق، میدان ونیز، کلسئوم و پالاتین هیل  واتیکان از دیگر جاذبه‌های حیرت‌انگیز رم هستند که نباید در تور اروپا از دست بدهید. بعد از بازید از رم راهی فلورانس شوید. مهم‌ترین آثار این شهر، کلیسای سانتاماریا دل فیوره، سن مارکو، پل پونته‌و‌کیو نام دارند. البته زیبایی‌های فلورانس با مجسمه داوود میکل‌آنژ به اوج خود می‌رسد. حالا نوبت به بارسولنا می‌‌رسد. معماری زیبای سانتاماریا دل مار را ببینید، راهی لابوکریا، بازار منحصر به فرد بارسلونا، شوید؛ بعد از آن، قدم در طولانی‌ترین خیابان بارسلونا یعنی لارامبالا بگذارید. شهر گائودی و معماری فوق‌العاده آن از آثار دیگری است که باید در بارسلونا ببینید. از تپه مونزیک با تله کابین به سمت ساحل بارسلون بروید. در پایان به شهر عشاق بروید: پاریس. در کنار رودخانه سن قدم بگذارید و از آنجا به برج ایفل و موزه لوور بروید. پانتئون و نوتردام از دیگر جاذبه‌‌های پاریس هستند که حتما باید ببینید. ما در سفر 12 روزه دور اروپا از این جاذبه‌ها بازدید می‌کنیم.

شکم‌گردی و غذاهای اروپایی چطورند؟

غذاهای ایتالیایی در صدر غذاهای اروپایی قرار دارند. بعید است بتوانید جلوی خودتان را برای خوردن پاستا، اسپاگتی و پیتزای ایتالیایی بگیرید. هر سال، از سراسر جهان برای خوردن غذاهای ایتالیایی به سمت رستوران‌های ایتالیا روانه می‌شوند. البته همه می‌دانیم غذاهای اروپایی به غذاهای ایتالیایی خلاصه نمی‌شوند. آشپزان فرانسوی حرفه‌ای هستند و طعم‌های بی‌نظیری می‌آفرینند. بارسلونا و فلورانس نیز غذاهای محلی خودشان را دارند. شکم‌گردی در اروپا حتما نباید در رستوران‌های لوکس باشد؛ خیابان‌های این کشور مملو از غذاهایی است که چشیدن آن سفرتان را خوشمزه می‌کند.

 
بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل