تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

ایتالیا

سفر به سرزمین پدرخوانده
24 رای شما هم امتیاز بدهید!
خبرم کن!
برای این مقصد در حال حاضر سفری وجود ندارد اما چنانچه علاقمند هستید می‌توانیم به محض اضافه شدن این سفر در بین سفرهای دالاهو به شما نیز خبر بدهیم!
نام
نام خانوادگی
تعداد
نفر
تلفن همراه
ایمیل
ایتالیا
سفر به سرزمین پدرخوانده


قبل از تور ایتالیا بخوانید

ایتالیا، سرزمین رومن‌ها، در جنوب اروپای مرکزی قرار گرفته است. تور ایتالیا به دلیل جاذبه‌های تاریخی و طبیعی بسیار در میان گردشگران طرفداران بسیاری دارد. فرانسه، سوئیس، اتریش و اسلوونی کشورهای همسایه ایتالیا هستند. نقشه کشور ایتالیا به چکمه شباهت دارد و به کشور چکمه نیز معروف است. این کشور آب و هوایی معتدل و مدیترانه‌ای دارد؛ البته در شمال ایتالیا به دلیل نزدیکی به رشته کوه‌های آلپ شاهد اقلیمی‌سرد هستیم. زبان رایج این کشور ایتالیایی و واحد پول آن یورو است. پایتخت ایتالیا رم نام دارد و بهترین زمان سفر به ایتالیا آوریل تا ژوئن (اواسط فروردین تا اواخر خرداد) است. به نظر شما چرا ایتالیا به یکی از مقاصد پرطرفدار گردشگری تبدیل شده است؟

آیا تور ایتالیا را برای سفر می‌پسندم؟

تاکنون 42 اثر فرهنگی و 3 اثر طبیعی در ایتالیا به ثبت یونسکو رسیده‌ است؛ بنابراین در تور ایتالیا انتظار شگفتی‌های بسیاری را داشته باشید. تاریخ پر فراز و نشیب این کشور و قدمت طولانی آن آثار تاریخی باشکوه و ارزشمندی را در این کشور به وجود آورده است. بازدید از آثار به یادمانده از دوران یونان، رم، قرون وسطی و در نهایت رنسانس چیزی نیست که بتوان از آن گذشت.  

جاذبه‌های ایتالیا که حتما باید ببینید

فلورانس، مهد رنسانس ایتالیا، مانند موزه بدون سقفی است که هر گوشه از آن شگفتی‌هایی نهفته است؛ دیدن فلورانس، پایتخت هنر ایتالیا، را از دست ندهید. میلان و رم از دیگر شهرهای مهم ایتالیا هستند که گردشگران بسیاری را به خود جذب می‌کنند. احتمالا دیدن نقاشی‌های میکل‌آنژ، مجسمه شخصیت‌های مشهور ایتالیا، قدم زدن در بافت قدیمی و بازدید از میدان‌های باشکوه و آب‌نماهای ایتالیا آرزوی هر کسی باشد. آثار ایتالیا شگفت‌انگیزند و با گذر سال‌ها و حوادث بسیار هنوز تماشایی اند.

شکم‌گردی و غذاهای ایتالیا چطورند؟

ایتالیا مقصدی فوق‌العاده برای شکم‌گردی است. آنچه به عنوان غذاهای ایتالیایی در سراسر جهان سرو می‌شود با آنچه در ایتالیا می‌خورید بسیار متفاوت است. غذاهای متنوعی در نواحی مختلف ایتالیا دیده می‌شود؛ در جنوب ایتالیا بیشتر غذاهای دریایی و در شمال آن غذاهای گوشتی و برنجی رواج دارد. اما همان‌طور که می‌دانید ایتالیا بیشتر به پیتزا، پاستا و سس‌هایش معروف است. برای خوردن غذاهای ایتالیایی در قلب این کشور درنگ نکنید.

 
بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل