تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000
دیدنی‌های قشم

مراکز خرید قشم

جزیره قشم یکی از مهمترین مناطق آزاد کشور است و بازارهای این شهر به دلیل معافیت گمرگی از قیمت خوب و رونق چشمگیری برخوردار است. پیشنهاد می‌کنیم اگر از جاذبه‌های طبیعی و فرهنگی قشم دیدن کردید و وقتی برایتان ماند، سری هم به بازارها و مراکز خرید قشم بزنید. فقط هواستان باشد که این مراکز تمام وقت شما را نگیرد و سعی کنید از دیدنی‌های اصلی جزیره غافل نشوید... 

بازار قدیم قشم

بازار سنتی قشم از قدیم فعال بوده و امروز همچنان نقش عمده ای در عرضه انواع محصولات دارد. این بازار در مرکز شهر و در نزدیکی اسکله سنگی (شهید ذاکری) قرار دارد.

بازار مرجان

بازار مرجان قشم دارای 2 فاز است.فاز اول این بازار در طبقه همکف و اول دارای ۶۰ فروشگاه و در طبقه دوم (مسکونی) دارای ۸ واحد آپارتمان است. فاز دوم در  طبقه همکف دارای ۵۰ فروشگاه است و روی آن هتل‌آپارتمانی 18 طبقه قرار دارد.

بازار ستاره

بازار ستاره قشم در سال 1376 به بهره‌برداری رسید. این بازار دارای ۶۴۱ فروشگاه در سه طبقه تجاری است، بانک‌های ملی، سپه و صادرات در این بازار شعبه دارند. وجود واحد فروش برگ سبز، موزه تاکسی درمی، بازی‌های کامپیوتری، سالن بیلیارد، رستوران سنتی، کافه تریا، پیتزا فروشی، آرایشگاه زنانه و مردانه و... بازار ستاره را به بازاری شلوغ و جذاب تبدیل کرده است. بسیاری از برندهای معروف نظیر شوارتسکلف آلمان، آیوا، فیلیپس و... در این بازار نمایندگی دارند.

مراکز خرید قشم

بازار بزرگ فردوسی

بازار فردوسی قشم دارای سه طبقه  است که دو طبقه‌ی آن تجاری است و مجموعا ۴۵۰ فروشگاه در آن قرار گرفته است. طبقه سوم این بازار دارای ۱۸۰ واحد اداری-مسکونی است. آسانسور، پله برقی، رستوران، سیستم تهویه مرکزی، سیستم صوتی مرکزی، نماز خانه، سرویسهای بهداشتی و... از امکانات واحدهای اداری این بازار است.

بازار پردیس

بازار چهار طبقه پردیس قشم دارای 2 طبقه تجاری است که شامل ۱۴۸ فروشگاه، کافی شاپ، کافی نت و خدمات کامپیوتری، کلاس‌های آموزش زبان و کامپیوتر، نمایندگی انحصاری ایران خودرو و... است. این بازار دارای آسانسور شیشه‌ای، سیستم تهویه مرکزی، بانک تجارت، موسسه مالی بنیاد و نمایندگی محصولات متنوع است.
طبقات سوم و چهارم این مجتمع، شامل 90 واحد مسکونی است.

بازار خلیج فارس

بازار خلیج فارس قشم نیز بازاری چهارطبقه است که طبقات اول و دوم آن تجاری بوده و شامل ۸۰ فروشگاه است. طبقه سوم دارای ۳۰واحد اداری-مسکونی و در طبقه چهارم رستوران خلیج فارس واقع شده است. این مجتمع دارای چهار آسانسور، سیستم تهویه مرکزی، نمایندگی محصولات و برندهای متنوع است.

بازار قشم

مجتمع اداری و تجاری نخل زرین

نخل زرین قشم نیز در دو فاز به بهره‌برداری رسیده است. فاز اول آن مشتمل بر ۷۲ واحد تجاری-اداری و زیربنای حدود ۶۰۰۰ متر مربع است. فاز دوم این مجتمع، دارای زیربنای ۶۸۰۰۰ متر مربع مشتمل بر فضای تفریحی، خدماتی، اقامتی، تجاری است. بخشی از این مجتمع نقش یک مجتمع دانشگاهی را بر عهده دارد.

بازار سیمرغ

بازار سیمرغ قشم دارای چهار طبقه است که در طبقات همکف و اول؛ ۷۱ فروشگاه و در طبقه دوم رستوران، کافی شاپ، سالن بیلیارد، سیستم تهویه مرکزی، سیستم پیجینگ و آنتن مرکزی وچود دارد.

بازار راه ابریشم

بازار راه ابریشم قشم نیز دارای دو فاز و شامل 90 فروشگاه در دو طبقه است. اتصال ساختمان فاز اول و دوم به وسیله پل هوایی شیشه‌ای میسر شده است. آسانسور، پله برقی، آنتن مرکزی، سیستم تهویه مطبوع، سیستم سانترال مرکزی درب‌های برقی، پارکینگ، فضای سبز اطراف و... از دیگر خدمات این بازار است.

از دیگر مجتمع‌ها و بازارهای قشم می‌توان به مجتمع اداری مسکونی خورشید، مجتمع تجاری پاسارگاد، بازارچه امام قلی خان، سیتی‌سنتر قشم و... نام برد.

مراکز خرید و بازارهای درگهان

درگهان، بندری در نزدیکی قشم است. در این بازارها می‌توانید پوشاک با قیمت ارزان بخرید. همچنین در این بندر می‌توانید عمده خرید کنید. نقطه مثبت مراکز خرید درگهان این است که همه آنها در یک ناحیه و نزدیک به هم ساخته شده‌اند و لازم نیست برای جابه‌جایی تاکسی بگیرید. بازارهای  دودلفین، مروارید، صدف، نگین، زمرد و اطلس هم در کنار بازار بزرگ قدیم این بندر قرار گرفته‌اند. 

خرید در قشم1394/11/07 | کد مطلب: 3311
برچسب‌ها: دیدنی و خواندنی

گردآوری و تنظیم: تحریریه دالاهو
لطفا در نشر دانسته‌های خود کوشا باشید.
برداشت و استفاده غیرتجاری از مطالب این وب‌سایت، حتی بدون ذکر منبع آزاد است.


  • به اشتراک بگذارید:بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل
برای اینکه مطالب بعدی وبلاگ دالاهو را از دست ندهید در خبرنامه ثبت‌نام کنید.
ثبت‌نام
با وارد کردن ایمیل خود مطالبی خواندنی و جذاب دریافت کنید.