تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

دالاهو 13 ساله شد...

25 اردیبهشت 1385 بود که شرکت آریاناسیر دالاهو در دنیای گردشگری متولد شد. از آن روز تاکنون حدود 20 هزار تور به مقاصد مختلف ایران و جهان اجرا شد. امسال با توجه به مصادف شدن این روز با ماه رمضان جشن تولد آن را در 15 اردیبهشت برگزار کردیم. در ادامه مطلب می‌توانید با ما همراه مجازی این جشن باشید.

در جشن تولد 13 سالی دالاهو چه گذشت؟

بعد از ساعت کاری همه در سالن دور هم جمع شدیم. مدیریت مجموعه، آقای شادفر، مانند یک پدر برای‌مان از روزهای نخست تولد دالاهو، از قدم‌های اولیه این کودک نوپا تا دویدن‌های امروزش گفتند. پایان سال 1385 تعداد تورهای اجرایی این شرکت 45 سفر بود و تا امروز بعد از 13 سال این تعداد به مرز 20 هزار سفر رسید. در کنار این تعداد سفر، صدها نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم مشغول به کار شدند؛ هزاران همسفر با دالاهو همراه شدند و هزارن خاطره ساخته شد.

در جشن تولد 13 سالگی دالاهو آقای شادفر دقایقی از خاطرات این سال‌ها گفتند و از افرادی نام بردند که در این سال‌ها به بزرگ شدن دالاهو کمک کردند.

در جشن تولد 13 سالگی دالاهو آقای شادفر دقایقی از خاطرات این سال‌ها گفتند و از افرادی نام بردند که در این سال‌ها به بزرگ شدن دالاهو کمک کردند. در این میان آقای شادفر نام 4 نفر از پرسنل قدیمی دالاهو را آوردند و تکه‌ای از خاطرات و زحمات آن‌ها را برای‌مان تعریف کردند. آن افراد خانم سمانه کیانی، آقایان علی‌رضا گنجی، وحید محمدی و حامد احمدی بودند. بعد از جلسه نیز با آن 4 نفر تماس گرفته و به رسم یادبود و تقدیر، مجموعه سفرنامه‌های قاجار علی اکبر شیروانی را برای‌شان ارسال کردند. در آخر کنار کیک، عکسی به یادگار گرفتیم و پس از صرف آن با لبخندی به لب شرکت را ترک کردیم. البته تعدادی از همکاران متاسفانه در این عکس حضور نداشتند و جای‌شان در تولد 13 سالگی دالاهو خالی ماند.

گرفتن عکس یادگاری در کنار کیک تولد 13 سالگی دالاهو.

گرفتن عکس یادگاری تعدادی از همکاران در تولد 13 سالگی دالاهو.

برای 4 نفر از پرسنل قدیمی دالاهوبه رسم تقدیر کتابهایی هدیه داده شد.

 

 

 1398/03/04 | کد مطلب: 4520
برچسب‌ها: مجله دالاهو
پرستو صاحبی

طراح، کوهنورد، علاقمند به نویسندگی، عاشق طبیعت و حیوانات...


تهیه و تدوین: تحریریه دالاهو
لطفا در نشر دانسته‌های خود کوشا باشید.
برداشت و استفاده غیرتجاری از مطالب این وب‌سایت، حتی بدون ذکر منبع آزاد است.


  • به اشتراک بگذارید:بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل
علیرضا اردونژاد
1398/03/11 09:29
اولین تجربه سفر من با تور طبیعت گردی همراه با اقای گنجی بود چیز زیادی از سفر با تور نمیدونستم و بسیار بی تجربه بودم و باید از اقای گنجی به عنوان بهترین یاد کنم هیچ وقت ایشون و فراموش نمیکنم
پاسخ دهید...
برای اینکه مطالب بعدی وبلاگ دالاهو را از دست ندهید در خبرنامه ثبت‌نام کنید.
ثبت‌نام
با وارد کردن ایمیل خود مطالبی خواندنی و جذاب دریافت کنید.