تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

اوروست تا چناربن

27 رای شما هم امتیاز بدهید!
خبرم کن!
برای این مقصد در حال حاضر سفری وجود ندارد اما چنانچه علاقمند هستید می‌توانیم به محض اضافه شدن این سفر در بین سفرهای دالاهو به شما نیز خبر بدهیم!
نام
نام خانوادگی
تعداد
نفر
تلفن همراه
ایمیل

در خطه سرسبز مازندران، دو روستا قرار گرفته که در کم‌تر جایی از جهان مانند آن را می‌توانید ببینید. اگر به یکی از این روستاها رفتید حتما تا روستای دیگر پیاده‌روی کنید و مطمئن باشید که گذشتن از میان جنگل‌های بی‌نظیر هزار جریب، خاطره ماندگاری در خاطرتان ثبت می‌کند. بعد از پیاده‌روی به روستایی می‌رسید که در دل دره خانه دارد و هوای ییلاقی آن بی‌نظیر است.  اما این روستاها کدامند؟


تورهای داخلی

اوروست تا چناربن کجاست؟

برای رفتن به اوروست از توابع استان مازندران، دو مسیر پیش رو دارید جاده سمنان کوتاه‌تر و امن‌تر است اما جاده فیروزکوه مسلما زیباتر است. با رسیدن به این روستا، یک جنگل‌پیمایی مهیج در انتظار شماست، حالا که تا اینجا آمدید روستای چناربن را هم در برنامه خود قرار دهید. برای دیدن چناربن یک پیاده‌روی بکر و بی‌نظیر در دل جنگل‌های هزار جریب خواهید داشت تا به روستا برسید.

در خطه سرسبز مازندران، دو روستا قرار گرفته که در کم‌تر جایی از جهان مانند آن را می‌توانید ببینید. اگر به یکی از این روستاها رفتید حتما تا روستای دیگر پیاده‌روی کنید و مطمئن باشید که گذشتن از میان جنگل‌های بی‌نظیر هزار جریب، خاطره ماندگاری در خاطرتان ثبت می‌کند. بعد از پیاده‌روی به روستایی می‌رسید که در دل دره خانه دارد و هوای ییلاقی آن بی‌نظیر است.  اما این روستاها کدامند؟

مسیر زیبای اوروست تا چناربن.

اوروست و چناربن چرا خاص است؟

 روستای اوروست به خاطر موقیعت ویژه‌اش اهمیت خاصی پیدا کرده است. این روستا از شمال به رشته کوه‌های البرز و از جنوب به روستای قلعه‌سر منتهی می‌شود. جالب است بدانید مجموعه دیدنی باداب سورت در یک کیلومتری این روستا واقع شده است. روستای چناربن که مقصد بعدی ما در این سفر است، در دل دره‌ای خانه کرده است که از آن یک منطقه کاملا جلگه‌ای و کوهستانی ساخته است. چنین روستایی با این ویژگی‌ها در کم‌تر جایی دیده می‌شود. چناربُن به خاطر هوای بی‌نظیر و مناظر زیبایش یک منطقه ییلاقی بی‌نظیر محسوب می شود.

روستا یچناربن و طبیت زیبایش.

تجربه هیجان انگیز کمپ زدن در جنگل به یادماندنی خواهد بود.

اینجا چه می‌بینیم؟

حین پیادروی در دل جنگل‌های هزار جریب شما درختان نایاب و کم‌یاب جهان را خواهید دید. درختان ممرز، ال، شمشاد، انجیلی. این منطقه حیات وحش خاصی دارد و آبشار و چشمه‌ها بر جذابیت آن می‌افزاید.

جنگل پیمایی مهیج در دل جنگل‎‌های هزارجریب.

کی به اینجا برویم؟

آب و هوای خنک و کوهستانی این منطقه باعث شده بهترین مقصد برای سفرهای بهاری باشد. در این فصل شکوفه درختان را ببینید و از سرسبزی چمنزارها لذت ببرید.  اگر خوش شانس باشید می‌توانید گل شقایق و بنفشه رز را ببینید.

 در سفر به اوروست تا چناربن با خود چه ببریم؟

برای یک جنگل‌پیمایی مهیج داشتن کفش مناسب از ضروری‌ترین وسایل است. کوله‌ سبکی بپیچید. لباس گرم، کیسه خوابی برای کمپ در جنگل بردارید و با خیال راحت راهی سفر شوید. برای ثبت خاطرات‌تان در این طبیعت بی‌نظیر، دوربین عکاسی را فراموش نکنید.

اگر علاقه‌مند شدید  که از این دو روستا بازدید کنید و در جنگل‌های هزار جریب پیاده‌روی کنید، ما برای شما خبر خوشی داریم، دالاهو این سفر متفاوت و مهیج را اجرا می‌کند. با ما هم‌سفر باشید تا سفری به یادماندنی را تجربه کنید.

 تجربه همسفران
شما می‌توانید 3,836 اُمین نفر باشید که با دالاهو به این سفر می‌رود. این تور 163 بار اجرا شده‌است. مشاهده سوابق
سوالات متداول "اوروست تا چناربن"
جهت مشاهده سوالات متداول همسفران و پاسخ‌های مربوط به تور «اوروست تا چناربن» اینجا را کلیک نمایید.بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل