تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

زیمباوه

ملاقات با ویکتوریا
24 رای شما هم امتیاز بدهید!
خبرم کن!
برای این مقصد در حال حاضر سفری وجود ندارد اما چنانچه علاقمند هستید می‌توانیم به محض اضافه شدن این سفر در بین سفرهای دالاهو به شما نیز خبر بدهیم!
نام
نام خانوادگی
تعداد
نفر
تلفن همراه
ایمیل

قبل از سفر به زیمباوه بخوانید

زیمباوه نام کشوری در جنوب آفریقا است. پایتخت زیمباوه هراره نام دارد. این کشور با موزامبیک، زامبیا، بتسوانا و آفریقای جنوبی هم مرز است. زیمباوه زبان‌های متعددی دارد که زبان انگلیسی، شونا و سیندبله از زبان‌های رسمی آن به شمار می‌روند. در سال 2009 واحد پول این کشور حذف و دلار آمریکا به عنوان ارز رایج شناخته شد. آب و هوای زیمباوه استوایی و نیمه استوایی است.

آیا زیمباوه را برای سفر می‌پسندم؟

در زیمباوه هیجان را بیشتر از هر چیزی تجربه می‌کنید. محال است هیجان‌هایی مانند رفتینگ و بانجی جامپینگ در یکی از مرتفع‌ترین آبشارهای جهان از خاطرتان برود. دیدار از نادرترین و بزرگترین حیات‌وحش دنیا، کروزسواری در یکی از زیباترین رودخان‌های آفریقا از دلایل دیگری است که باید این مقصد را برای سفر انتخاب کنید. تا دیر نشده این هیجان‌ها را تجربه کنید.

جاذبه‌های زیمباوه که حتما باید ببینید

در زیمباوه یکی از عجایب هفت‌گانه دنیا را می‌بینید: آبشار ویکتوریا. نام آبشار نیاگارا را حتما شنیده‌اید؛ ویکتوریا ارتفاع و عرضی دو برابر نیاگارا دارد. چه با هلیکوپتر برفراز آبشار بروید، چه در آب‌های خروشانش رفتینگ کنید و چه از ارتفاع بلند آبشار بانجی جامپینگ را تجربه کنید، با هیجانی غیرقابل‌وصف روبه‌رو خواهید بود. غروب تماشایی رودخانه زامبزی و تجربه کروزسواری در آن از خاطرتان نمی‌رود. شاید باورتان نشود، اما بیش از هزارگونه پستاندار و پرنده را یکجا در هوانگه می‌توانید ببینید. پیاده‌روی در کنار شیرها و کروکدیل‌های این منطقه و عکاسی از آن‌ها را از یاد نبرید. در سفر 8 روزه به زیمباوه از این جاذبه‌ها بازدید کنید.  

شکم‌گردی و غذاهای زیمباوه چطورند؟

آشپزان زیمباوه به آرد ذرت علاقه دارند و در بیشتر غذاهای خود از آن استفاده می‌کنند. این کشور شادترین رستوران دنیا را دارد؛ رستورانی که تمام سقفش از تمبک پوشیده شده و مردمی با لباس محلی از شما پذیرایی می‌کنند. لذت خوردن وعده‌ای خوشمزه در این رستوران را از دست ندهید.

 
بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل