تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

بورنئو

امپراطوری اورانگوتان‌ها
25 رای شما هم امتیاز بدهید!
خبرم کن!
برای این مقصد در حال حاضر سفری وجود ندارد اما چنانچه علاقمند هستید می‌توانیم به محض اضافه شدن این سفر در بین سفرهای دالاهو به شما نیز خبر بدهیم!
نام
نام خانوادگی
تعداد
نفر
تلفن همراه
ایمیل
بورنئو
امپراطوری اورانگوتان‌ها

قبل از سفر به جزیره بورنئو بخوانید

بورنئو نام جزیره‌ای در آسیای شرقی است. این جزیره در مرکز شبه جزیره مالایا و اندونزی واقع شده است. خط استوا درست از وسط این جزیره می‌گذرد و مناظر بی‎‌نظیری می‌آفریند. در جزیره بورنئو شاهد قدیمی‌ترین جنگل‌های استوایی و گونه‌های نادر گیاهی و جانوری هستیم. در ادامه با سومین جزیره بزرگ دنیا بیشتر آشنا شوید.

آیا جزیره بورنئو را برای سفر می‌پسندم؟

جزیره بورنئو بهترین مقصد برای ماجراجویی، تجربه‌های متفاوت و در عین حال کسب آرامش است. هیجان بازدید از گونه‌های نادر حیوانات و درختان استوایی که عمر برخی از آن‌ها به میلیون‌ها سال پیش برمی‌گردد حتما برای‌تان جذاب خواهد بود. برای آشنایی بیشتر با جاذبه‌های جزیره بورنئو اینجا کلیک کنید.

جاذبه‌های جزیره بورنئو که حتما باید ببینید

جزیره بورنئو مملو از گیاهان نادری است که از دیدنش به وجد می‌آیید؛ گاهی عظیم‌الجثه بودن این گیاهان و گاهی شکل عجیب‌ و غریب آن‌ها شما را متحیر می‌کند. علاوه بر پوشش گیاهی، گونه‌های نادر جانوری این منطقه توصیف‌ناپذیراند؛ دیدن رفتارهای جالب اورانگوتان، قورباغه‌های شاخ‌دار و فیل‌های کوچک دوست‌داشتنی از خاطرتان نمی‌رود. حالا تصور کنید میان این‌ همه شگفتی پل‌های معلقی وجود دارد که عبور از آن هیجان سفرتان را چندبرابر می‌کند. گذشته از ماجراجویی در طبیعت این جزیره، بورنئو بهترین جا برای کسب آرامش است؛ در سواحل سفیدرنگش می‌توانید آفتاب بگیرید یا در آب زلال دریا غواصی کنید. هم‌چنین محال است بخواهید معاشرت با مردم بومی و خرید از بازارهای معلق روی آب را از دست بدهید.

شکم‌گردی و غذاهای جزیره بورنئو چطورند؟

جزیره بورنئو پر از غذاهای دریایی تازه و خوشمزه است. خوردن غذا در این جزیره مانند طبیعت‌گردی در آن بسیار هیجان‌انگیز است.

 
بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل