تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

لیست بازارهای هفتگی استانبول

هر یک از روزهای هفته که در استانبول باشید بازارهای محلی‌ای برپاست. در این بازار‌ها هرچه بخواهید پیدا می‌شود؛ از لباس‌های مارک‌دار بگیرید تا خشکبار و سبزیجات. کافیست اسم و محل دقیق این بازار‌ها را بدانید تا به راحتی آن را پیدا کنید. این مطلب راهنمای شما برای یافتن بازارهای هفتگی استانبول است. اگر به زبان ترکی استانبولی آشنایی دارید میتوانید با کلیک روی این لینک لیست بازارهای هفتگی استانبول را با بصورت روزانه و با آدرس و نقشه آنها مشاهده کنید.

تور ترکیه

آشنایی با بازارهای هفتگی استانبول

شنبه بازارهای استانبول:

 

1. شنبه بازار باکرکوی

شنبه بازار باکرکوی (Bakırköy) در محله باکرکوی، کنار دادگستری باکرکوی (Bakırköy Adliyesi)، واقع شده است. شنبه بازار باکرکوی یکی از بزرگ‌ترین و معروف‌ترین بازارهای محلی استانبول است. برای رفتن از آکسارای به این بازار، حدود 4 دقیق تا ایستگاه مترو Yenikapi پیاده‌روی دارید. در این ایستگاه سوار مترو خط مارمارای (Marmaray) به سمت هالکالی (Halkalı) شوید و بعد از 5 ایستگاه در آتاکوی (Ataköy) از قطار پیاده شوید. بعد 6 دقیقه پیاده‌روی به بازار باکرکوی می‌رسید.

شنبه بازار باکرکوی یکی از بزرگ‌ترین و معروف‌ترین بازارهای محلی استانبول است.

2. شنبه بازار بشیکتاش

بشیکتاش (Beşiktaş) بازار دیگری است که در روزهای شنبه، در استانبول، برپاست. اگر راهی عمارت باشکوه ایهلامور (Ihlamur Pavilio) شدید، جایی بین این عمارت و دفتر رسمی ازدواج بشیکتاش از این شنبه بازار بازدید کنید. محله بشیکتاش در نزدیکی بسفر ساخته شده و یکی از محله‌های مهم استانبول است؛ در این محله از جاذبه‌هایی مثل کاخ دولمه باغچه نیز می‌توانید بازدید کنید. برای رسیدن از آکسارای به این بازار کافیست در ایستگاه ینی کاپِه (Yenikapi) سوار مترو خط M2 به سمت حاجی عثمان (Hacıosman) شوید و در ایستگاه تکسیم از قطار پیاده شوید. از میدان تکسیم اتوبوس بوستانچی (Bostancı) را سوار شوید و در ایستگاه آکراترر (Akaretler) پیاده شده و پیاده‌روی کوتاهی تا بازار داشته باشید.

3. بازار ارگانیک فریکوی

بازار ارگانیک فریکوی (Feriköy Organic Market)  بازار دیگری است که در روز شنبه باید از آن بازید کنید. در این بازار محصولات ارگانیک، لبنیات، شوینده‌ها و محصولات آرایشی یافت می‌شود. برای رفتن به این بازار از آکسارای، سوار مترو خط M2 به سمت حاجی عثمان (Hacıosman) شوید و در ایستگاه عثمان‌بِی (Osmanbey) از قطار پیاده شوید. از ایستگاه مترو تا بازار حدود 10 دقیقه پیاده‌روی دارید. محل دقیق این بازار بین کوچه لاله شاهین (Lala Şahin Sokak) نزدیک کارخانه بومنتی بیرا (Bomonti Bira Fabrikası) است.  

بازارهای محلی استانبول.

4. شنبه بازار باغچه شهیر

باغچه شهیر یکی از محله‌های اروپایی استانبول است که شنبه بازاری به همین نام دارد. شنبه بازار باغچه شهیر به بازار ترک‌ها (Pazartürk) مشهور است. این بازار دقیقا بین باغچه شهیر و اسنکنت (Esenkent) قرار دارد. برای رفتن به آن، از آکسارای تا خیابان کوچوک لانگا (Küçük Langa) پیاده رفته و سوار اتوبس خط T10 به سمت تکسیم (Taksim) شوید و در ایستگاه پرتینیال والیدی سلطان (Pertevniyal Valide Sultan) پیاده شوید. در اینجا سوار اتوبوس خط 76E بغازیچی/ باغچه شهیر شوید و در ایستگاه دودَن 5-6-7 (Düden 5-6-7) از آن پیاده شوید و کمی تا بازار پیاد‌ه‌روی کنید.

5. شنبه بازار پندیک

شنبه بازار پندیک (Pendik) در کنار هتل گرین پارک (Green Park Hotel) واقع شده است. برای رفتن به این بازار در ایستگاه ینی کاپِه (Yenikapi) سوار مترو خط مارمارای (Marmaray) به سمت سوگتو چشمه (Söğütlüçeşme) شوید و در ایستگاه آیریلیک چشمه (Ayrılık Çeşmesi) از قطار پیاده شوید. به ایستگاه اتوبوس تاوشان تپه (Tavşantepe) رفته و سوار اتوبوس خط M4 شوید و در ایستگاه پندیک (Pendik) از آن پیاده شوید. روی پل پندیک (Pendik Köprüsü) سوار اتوبوس حرم-گِبزه (Harem - Gebze) به سمت گبزه شده و وقتی که روی پل تَیسانه (Tersane Köprüsü) پیاده شوید تا بازار راهی نیست.

6. شنبه بازار چکمه کوی

بازار چکمه کوی (Çekmeköy Sosyete Pazar) در محله حمیدیه استانبول نزدیک مدرسه اوزل سزین (Özel Sezin) برپا می‌شود. برای رفتن به این بازار از آکسارای در ایستگاه ینی کاپِه (Yenikapi) سوار مترو خط مارمارای (Marmaray) به سمت سوگتو چشمه (Söğütlüçeşme) شوید و در ایستگاه اُسکودار (Uskudar) از قطار پیاده شوید. سپس به ایستگاه اتوبوس مارمارای-اسکودار (Marmaray Üsküdar) رفته و سوار اتوبوس M5 به سمت چِکمِه کوی (Çekmeköy) شوید. بعدی از کمی پیاده‌روی به این بازار می‌رسید.

7. شنبه بازار شیشلی

همانطور که از نام این شنبه بازار معلوم است، در منطقه شیشلی استانبول قرار دارد. برای رسیدن به آن در روزهای شنبه باید به محله کوش تپه، خیابان یونجالی، هاندان ضیا اونیش ایلک اُرِتیم بروید. برای رفتن به این بازار از آکسارای، در ایستگاه ینی کاپِه (Yenikapi) سوار مترو خط M2 به سمت حاجی عثمان (Hacıosman) شوید و در ایستگاه عثمان‌بِی (Osmanbey) از قطار پیاده شوید. حدود 19 دقیقه تا بازار پیاده‌روی کنید.

 یکشنبه بازارهای استانبول:

 

1. یکشنبه بازار کوشویولو

بازار کوشویولو (Koşuyolu) یکشنبه بازاری است که در کوچه کاتب صالح (Katip Salih Sokak) واقع شده است. برای رفتن به این بازار در ایستگاه ینی کاپِه (Yenikapi) سوار مترو خط مارمارای (Marmaray) به سمت سوگتو چشمه (Söğütlüçeşme) شوید و در ایستگاه آیریلیک چشمه (Ayrılık Çeşmesi) از قطار پیاده شوید. از این ایستگاه با کمی پیاده‌روی به یکشنبه بازار کوشولویو می‌رسید.

در سفر به استانبول گشتی در بازارهای هفتگی استانبول بزنید. حال و هوای زنده‌ای دارد.

2. یکشنبه بازار  بیلیک دوزو

بازدید از بازار بیلیک دوزو (Beylikdüzü)  کنار مرکز فرهنگی آداکنت (Adakent Cultural Center) را از دست ندهید. برای اینکه از محله آکسارای به این بازار بروید باید سوار مترو خط M1A به سمت فرودگاه آتاتورک (Atatürk Havalimanı) شده و در ایستگاه آتاکوی (Ataköy) از قطار پیاده شوید. سپس به ایستگاه شیرینِولَر (Şirinevler) رفته و سوار اتوبوس خط 34BZ  به سمت بِیلیکوزو شوید. وقتی در ایستگاه گوزل یورت (Güzelyurt) پیاده شوید نزدیک بازار هستید.

3. یکشنبه بازار مجیدیه

یکشنبه بازار مجیدیه در محله‌ای به همین نام واقع شده که در منطقه شیشلی قرار دارد. برای رسیدن به آن باید به محله مجیدیه کوی، خیابان داملا، خیابان اووز، خیابان گول باهار بروید. اگر راهی این یکشنبه بازار شدید، از مرکز خرید پروفیلو (Profilo)، در نزدیکی آن، دیدن کنید. برای رفتن به این بازار از آکسارای، در ایستگاه مترو ینی کاپِه (Yenikapi) سوار مترو خط M2 به سمت حاجی عثمان (Hacıosman) شوید. وقتی در ایستگاه شیشلی (Şişli) از قطار پیاده شوید، تا بازار راهی نیست.

4.یکشنبه بازار فریکوی

بازار عتیقه‌فروشی فریکوی (Feriköy Antique Market)، در نزدیکی مسجد شیشلی (Şişli)، واقعا دیدنی است. همان‌طور که از اسم این بازار بر می‌آید، قدم زدن در آن بسیار هیجان‌انگیز خواهد بود. مسیر دسترسی به این بازار بسیار راحت است و از میدان تکسیم حدود 30 دقیقه پیاده‌روی لازم دارد. هم چنین اگر با مترو به این بازار می‌روید، ایستگاه عثمان نزدیک‌ترین ایستگاه به این بازار است. برای رسیدن به این بازار از آکسارای نیز کافیست در ایستگاه ینی کاپِه (Yenikapi) سوار مترو خط M2 به سمت حاجی عثمان (Hacıosman) شوید و در ایستگاه عثمان‌بِی (Osmanbey) از قطار پیاده شوید.

5. یکشنبه بازار قاسم پاشا

بازار قاسم پاشا (Kasımpaşa) یکشنبه بازاری است که در نزدیکی ایستگاه پیاله پاشا (Piyalepaşa stop) قرار دارد. اگر خیال رفتن از آکسارای به این بازار را دارید، در ایستگاه اتوبوس ینی تپه سوار اتوبوس خط  77 شیشلی شوید و پس از 6 ایستگاه، در ایستگاه دبستان احمد یالمان (Ahmet E.Yalman İlköğ Okulu) پیاده شوید.

6. یکشنبه بازار فاتح

یکشنبه بازار فاتیح هر یکشنبه در منطقه فاتیح، خیابان آغاچ کاکان و خیابان حاجی پیری برگزار می‌شود.  برای رفتن به این بازار از آکسارای، در ایستگاه ینی کاپِه (Yenikapi) سوار مترو خط مارمارای (Marmaray) به سمت سوگتو چشمه (Söğütlüçeşme) شوید. وقتی در ایستگاه مارمارای سیگتیچی (Marmaray Sirkeci) از قطار پیاده شوید تا بازار راهی نیست.

 دوشنبه بازارهای استانبول:

 

1. دوشنبه بازار باغچلی اولر

دوشنبه بازار باغچلی اولر (Bahçelievler) در کنار محل اهدا عضو  ترک (Türk Böbrek Vakfı) قرار دارد.  برای اینکه از محله آکسارای به این بازار بروید باید سوار مترو خط M1A به سمت فرودگاه آتاتورک (Atatürk Havalimanı) شده و در ایستگاه آتاکوی (Ataköy) از قطار پیاده شوید.

2. دوشنبه بازار گوزتپه

گوزتپه (Göztepe) نام دوشنبه بازار دیگری است که در استانبول می‌توان از آن نام برد. این بازار در کنار  پارک الامچشمه (elamiçeşme Özgürlük) واقع شده است. برای رفتن به این بازار  باید سوار مترو خط M1A به سمت فرودگاه آتاتورک (Atatürk Havalimanı) شده و در ایستگاه اولوباتلی (Ulubatlı) از قطار پیاده شوید. در آنجا سوار اتوبوس خط 97G گونشلی (Güneşli) شوید و پس از 10 ایستگاه به میدان گوزتپه می‌رسید.

3. دوشنبه بازار کاییت هانه

یکی دیگر از دوشنبه بازارهای پرطرفدار در منطقه کاییت هانه (KAĞITHANE) قرار دارد. برای رسیدن به این دوشنبه بازار باید راهی چِلیک تپه، خیابان کوبیلای، خیابان فاتیح سلطان احمد شوید و در خیابان چاقداش مشغول خرید شوید! برای رفتن به بازار در ایستگاه مترو ینی کاپِه (Yenikapi) سوار مترو خط M2 به سمت حاجی عثمان (Hacıosman) شوید. وقتی در ایستگاه لِوَنت (Levent) از قطار پیاده شوید تا بازار راهی نیست.

4. دوشنبه بازار شیشلی

محله‌های مختلف منطقه شیشلی، در روزهای مختلف هفته بازار مخصوی به خود را دارد. دوشنبه‌ها نیز در محله فری کوی، خیابان لالا شاهین همیشه بازاری برقرار است.

5. دوشنبه بازار زیتین بورنو 

خیابان 84 و ۸۴٫۱ محله تلسیز منطقه زیتین بورنو روزهای دوشنبه بازار هفتگی برپا است.

 سه شنبه بازارهای استانبول:

 

1.سه شنبه بازار کادیکوی

بازار کادیکوی (Kadıköy Salı Pazarı) از جمله بازارهایی است که در روز سه‌ شنبه و جمعه در استانبول بر پا می‌شود. این بازار در محله حسن پاشا واقع شده است؛ با اتوبوس شماره 110 از میدان تکسیم می‌توانید به این بازار برسید. برای رفتن به این بازار از آکسارای، در ایستگاه ینی کاپِه (Yenikapi) سوار مترو خط مارمارای (Marmaray) به سمت سوگتو چشمه (Söğütlüçeşme) شوید و در ایستگاه سوگتو چشمه (Söğütlüçeşme) از قطار پیاده شوید. تا رسیدن به بازار کمی پیاده‌روی دارید.

2. سه شنبه بازار باکرکوی

سه شنبه بازار باکرکوی (Bakırköy) در محله کارابال (Karabal) و زهورات بابا (Zuhurat Baba) واقع شده است. برای اینکه از محله آکسارای به این بازار بروید، باید سوار مترو خط M1A به سمت فرودگاه آتاتورک (Atatürk Havalimanı) شده و در ایستگاه باکِرکوی (Bakırköy) از قطار پیاده شوید. بعد از کمی پیاد‌روی می‌توانی از بازار دیدن کنید.

3. سه شنبه بازار لونت چهارم

سه شنبه بازار لونت چهارم (Levent) نزدیک ایستگاه اتوبوس لونت به ساریر Sarıyer قرار دارد.  برای رسیدن از آکسارای به این بازار کافیست در ایستگاه مترو ینی کاپِه (Yenikapi) سوار مترو خط M2 به سمت حاجی عثمان (Hacıosman) شوید. وقتی در ایستگاه لِوَنت (Levent) از قطار پیاده شوید، تا بازار راه زیادی نیست.

4. سه شنبه بازار آرناووتکُوی

بازار آرناووتکُوی (Arnavutköy)  سه شنبه بازار دیگر استانبول است. با اتوبوس به راحتی می‌توانید به این بازار بروید. نزدیک‌ترین ایستگاه به این بازار آرناووتکُوی  نام دارد. برای اینکه از آکسارای به این بازار بروید در ایستگاه مترو  ینی کاپِه (Yenikapi) سوار خط M1B شوید و در ایستگاه اولوباتلی (Ulubatlı) از قطار پیاده شوید. در آنجا سوار اتوبوس  336 آرناووتکُوی (Arnavutköy) شده و بعد از 25 ایستگاه درخیابان فاتح از آن پیاده شوید. تا بازار 5 دقیقه پیاده‌روی دارید.

بازار آرنابوت (Arnavutköy) سه شنبه بازار دیگر استانبول است.

5. سه شنبه بازار باغچه شهیر

سه شنبه بازار باغچه شهیر (Bahçeşehi) بین باغچه شهیر  و اسنکنت (Esenkent) واقع شده است. برای رفتن به این بازار از آکسارای، حدود 10 دقیقه تا ایستگاه یوسف پاشا (Yusufpaşa) پیاده‌روی دارید. از آناجا سوار اتوبوس خط 76D باغچه شهیر  و اسنکنت شوید. وقتی در ایستگاه کوزِی باتی کاپاسی (Kuzey Batı Kapısı) پیاده شوید تا بازار راهی نیست.

6.سه شنبه بازار بازار فیندیک زاده

بازار فیندیک زاده (Fındıkzade) بین مغازه تادیم (Tadım shop) و حمام علی پاشا (Hamam Alipaşa) واقع شده است. برای رفتن به این بازار از آکسارای، حدود 10 دقیقه تا ایستگاه یوسف پاشا پیاده‌روی دارید. در این ایستگاه سوار اتوبوس خط T1 چِویزلی باغ (Cevizlibağ) شوید. وقتی در ایستگاه فیندیک زاده (Fındıkzade) پیاده شوید تقریبا نزدیک بازار هستید.

سه شنبه بازار فیندیک زاده از بازارهای پرطرفدار در میان بازارهای هفتگی استانبول است.

7. سه شنبه بازار زیتین بورنو 

سه شنبه‌ها در محله گوکالپ منطقه زیتین بورنو (Zeytinburnu) بازاری برپا می‌شود. برای رسیدن به آن کافی است راهی خیابان ۴۴، خیابان ۴۹ این محله شوید. برای اینکه از آکسارای به این بازار بروید کافیست در ایستگاه مترو  ینی کاپِه (Yenikapi) سوار خط مارمارای شوید و در ایستگاه زیتین بورنو از قطار پیاده شوید.

چهارشنبه بازارهای استانبول: 

 

1. چهارشنبه بازار یشیلکوی

بازار یشیلکوی (Yeşilköy) یکی از بازارهای معروف استانبول است که در نزدیکی زمین فوتبال چیروز (Çiroz) قرار دارد. این بازار به فضای سبز و کیفیت اجناسش مشهور است. برای رفتن به این بازار از میدان تکسیم سوار اتوبوس های72T شوید و تا ایستگاه پارک بروید. اگر قصد دارید از آکسارای به این بازار بروید ابتدا باید در ایستگاه مترو Yenikapiسوار مترو خط مارمارای (Marmaray) به سمت هالکالی (Halkalı) شوی. بعد از 7 ایستگاه به ایستگاه یشیلکوی می‌رسید. از این ایستگاه تا بازار کمی پیاده‌روی دارید.

در میان بازارهای هفتگی استانبول، بازار یشیلکوی (Yeşilköy) یکی از بازارهای معروف استانبول است.

2. چهارشنبه بازار فاتح 

چهارشنبه بازار فاتح (Fatih) بزرگترین بازار هفتگی استانبول است که قیمت‌های ارزان آن شما را به وجد می‌آورد. این بازار نزدیک آتشنشان فاتح (Çarşamba-Fatih) قرار دارد. برای رفتن به آن، از آکسارای تا خیابان کوچوک لانگا (Küçük Langa) پیاده رفته و سوار اتوبس خط 80 به سمت امینونو (Eminönü) شوید و در ایستگاه بویوکشِهیر بِلِد (İst.Büyükşehir Beled) پیاده شوید. سپس به سمت ایستگاه فاتح ایتفایِ (Fatih İtfaiye - Şehit Taner Çebi) پیاده‌روی کنید و سوار اتوبوس خط 90 دِرامان (Draman) شوید و بعد از 4 ایستگاه، در ایستگاه چهارشنبه (Çarşamba) از اتوبوس پیاده شوید.

3. چهارشنبه بازار شیشلی

چهارشنبه‌ها در محله‌های آیاز آقا، جین دِرِسی یالا و محله فولیا این بازار هفتگی برگزار است. برای رفتن به این بازار از آکسارای باید به ایستگاه حمل‌ونقل یِنی کاپه (Yenikapı) رفته و سوار اتوبوس خط 77 شیشلی (Şişli) شوید. بعد از 19 ایستگاه که در ایستگاه چشمه کادینار (Kadınlar Çeşmesi) پیاده شوید، با حدود 10 دقیقه پیاده‌روی به بازار می‌رسید.

پنجشنبه بازارهای استانبول: 

 

1. پنجشنبه بازار سوسایتی

بازار اولوس (Ulus) در خیابان دروبویو (Dereboyu Caddesi) واقع شده. این بازار به بازار سوسایتی (جامعه) معروف است. از میدان تکسیم با اتوبوس های 40 , 40T  می‌توانید به سمت محله اورتاکای (Ortaköy) که خیابان دربویو در آن قرار دارد بروید. برای رسیدن از آکسارای به این بازار کافیست در ایستگاه ینی کاپِه (Yenikapi) سوار مترو خط M2 به سمت حاجی عثمان (Hacıosman) شوید و در ایستگاه گایرت تپه (Gayrettepe) از قطار پیاده شوید. از آنجا تا بازار حدود نیم ساعت پیاده‌روی دارید.

 2. پنجشنبه بازار ارنکوی

بازار ارنکوی (Erenköy) در محله فخرالدین کریم در نزدیکی ایستگاه ارنکوی واقع شده است. برای رفتن از آکسارای به این بازار کافیست در ایستگاه ینی کاپِه (Yenikapi) سوار مترو خط مارمارای (Marmaray) به سمت گِبزه (Gebze) شوید و در ایستگاه ارنکوی(Erenköy) از قطار پیاده شوید.

 3. پنجشنبه بازار بیکوز

پنجشنبه بازار دیگری که نباید از دست بدهید، بازار بیکوز (Beykoz) است این بازار در محله چبوکلو (Çubuklu) واقع شده است. برای رفتن به بازار در ایستگاه مترو ینی کاپِه (Yenikapi) سوار مترو خط M2 به سمت حاجی عثمان (Hacıosman) شوید. در ایستگاه لِوَنت (Levent) از قطار پیاده شوید. در آنجا سواراتوبوس خط 121A بیکوز شده و در ایستگاه کارخانه کفش (Kundura Fabrikası) پیاده شوید.

جمعه بازارهای استانبول:

 

1. جمعه بازار کادیکوی

 معروف‌ترین بازار هفتگی استانبول جمعه بازار کادیکوی (Kadıköy) است. محل دقیق این بازار در محله حسن پاشا و خیابان ماندیرا واقع شده. این بازار در قسمت آسیایی استانبول واقع شده و برای رسیدن به این بازار باید از میدان تکسیم سوار اتوبوس شماره 110 بشوید و تا کادیکوی بروید؛ سپس از آنجا خط 8a را سوار شوید و راهی محله حسن پاشا شوید. برای رفتن به این بازار از آکسارای، در ایستگاه ینی کاپِه (Yenikapi) سوار مترو خط مارمارای (Marmaray) به سمت سوگتو چشمه (Söğütlüçeşme) شوید و در ایستگاه سوگتو چشمه (Söğütlüçeşme) از قطار پیاده شوید. تا رسیدن به بازار کمی پیاده‌روی دارید.

معروف‌ترین بازار هفتگی استانبول جمعه بازار کادیکوی (Kadıköy) است.

2. جمعه بازار کوزیاتای

جمعه بازار کوزیاتای (Kozyatağı) در کنار مدرسه آتاجان (Atacan)، دیگر بازاری است که نباید از دست بدهید.  برای رفتن به این بازار از آکسارای، در ایستگاه ینی کاپِه (Yenikapi) سوار مترو خط مارمارای (Marmaray) به سمت سوگتو چشمه (Söğütlüçeşme) شوید و در ایستگاه آیریلیک چشمه (Ayrılık Çeşmesi) از قطار پیاده شوید. در آنجا سوار اتوبوس خط 130A آکادمی نیروی دریایی (Deniz Harp Okulu) شده و بعد از 13 ایستگاه، در ایستگاه بیمارستان FSM پیاده شوید. تا بازار کمی پیاده‌روی دارید.

3.جمعه بازار فیندیک زاده

علاوه بر سه شنبه بازار فیندیک زاده، در استانبول جمعه بازار فیندیک زاده نیز وجود دارد. همانطور که گفتیم این بازار بین مغازه تادیم و حمام علی پاشا واقع شده است. 

4. جمعه بازار زیتین بورنو 

جمعه بازار زیتین بورنو در منطقه زیتین بورنو، محله سیت نیظام واقع شده. برای رفتن به این بازار از آکسارای، حدود 10 دقیقه تا ایستگاه یوسف پاشا (Yusufpaşa) پیاده‌روی دارید. از آناجا سوار اتوبوس خط T1 باغجیلار (Bağcılar) شوید. وقتی در ایستگاه آکشام سِتین (Akşemsettin) پیاده شوید تا بازار راهی نیست.

برای بازارگردی در استانبول می‌توانید در تور بازار استانبول دالاهو ثبت‌نام کنید. 

برای اطلاع دقیق از آدرس و زمان بازارهای هفتگی استانبول روی وبسایت رسمی آن کلیک کنید: istanbulpazarcilarodasi.com

نقشه بازارهای هفتگی استانبول:

 

اگر اطلاعات بیشتری نیاز دارید، با کلیک روی یکی از آیکون‌های زیر مستقیما با همکاران ما در ترکیه تماس بگیرد.

 

 

 1399/01/23 | کد مطلب: 4373
برچسب‌ها: استانبول
سیما رفیعی

کارشناس ارشد فلسفه غرب، علاقه‌مند به سینما، مطالعه و ورزش


تهیه و تدوین: تحریریه دالاهو
لطفا در نشر دانسته‌های خود کوشا باشید.
برداشت و استفاده غیرتجاری از مطالب این وب‌سایت، حتی بدون ذکر منبع آزاد است.


  • به اشتراک بگذارید:بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل
الهام
1399/07/08 13:18
کاش کسی که میخواد با ماشین شخصی هم بره یه راهنمایی میکردید چه مسیری تو گوگل مپ بزنیم بریم
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1399/07/10 12:32
دوست عزیز
سلام

ما سعی کردیم در گوگل مپ انتهای متن مکان بعضی از این بازارها را مشخص کنیم. با توجه به اینکه مبدا حرکت مسافران متفاوت است هر شخص می‌تواند خودش نسبت به مشخص کردن مسیر حرکت خود اقدام کند.

با تشکر از پیام شما

ناشناس
1398/10/11 09:54
ادرسها رو دقیق از طرف اکسارای هم لطفا بدید
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1398/10/12 10:55
دوست عزیز
سلام

حتما مطلب را با توجه به این موضوع اصلاح خواهیم کرد. ممنون از پیشنهاد شما.

با تشکر تولید محتوای دالاهو

برای اینکه مطالب بعدی وبلاگ دالاهو را از دست ندهید در خبرنامه ثبت‌نام کنید.
ثبت‌نام
با وارد کردن ایمیل خود مطالبی خواندنی و جذاب دریافت کنید.