تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

10 مرکز خرید در آنتالیا

در مراکز خرید آنتالیا می توانید علاوه بر خرید، به تفریخ و سرگرمی با همسفران‌تان بپردازید. به سینما بروید و فیلم‌های روز دنیا راببینید. در قسمت فود کورت مراکز خرید، رستوران‌های زنجیره‌ای دنیا غذا بخورید. فروشگاه‌های معتبر برندهای متنوع و معتبر دنیا را می‌توانید در مراکز خرید آنتالیا ببینید و از آن‌ها خرید خوبی داشته باشید.  

 

تورهای خارجی

1. مرکز خرید آنتالیا: فروشگاه میگروس 

فروشگاه‌های میگروس در ترکیه به صورت زنجیره‌ای هستند. مرکز خرید میگروس آنتالیا کمتر از 20 سال پیش در سال 2001 افتتاح شد. مراکز خرید میگروس از نظر تنوع محصولات عرضه شده بسیار کامل هستند. از اقلام خوراکی تا پوشاک و وسایل برقی و حتی کتاب و لوازم تحریر را می توانید در این فروشگاه‌ها پیدا کنید. در فروشگاه میگروس برندهای معتبر بین‌المللی پوشاک و اکسسوری‌ها فروشگاه دارند. این فروشگاه در سه طبقه 113 مغازه یا غرفه دارد. در مرکز خرید میگروس می‌توانید از فروشگاه‌های وایز، منگو، زارا، لاگوست، سواچ و پاندورا خرید‌های خوبی داشته باشید. مرکز خرید میگروس بخش‌های مختلفی دارد مثل: رستوران، فودکورت، هایپرمارکت، سینما ماکسیموم، زمین بازی و شهربازی. این فروشگاه را در ترکیه به نام 5 ام یا میگروس 5 نیز می‌شناسند.

مراکز خرید میگروس در ترکیه به صورت زنجیره‌ای هستند.

2. مرکز خرید تراسیتی آنتالیا

مرکز خرید تراسیتی در سال 2011 افتتاح شد. این مرکز خرید در منطقه لارا آنتالیاست. فروشگاه‌های تراسیتی در 4 طبقه در خدمت مشتریان خود هستند. فودکورت مرکز خرید تراسیتی در طبقه آخر است. اگر با قصد خرید پوشاک به تراسیتی رفته‌اید با دو طبقه مخصوص فروش پوشاک روبرو می‌شوید. طبقه دیگر مرکز خرید تراسیتی مختص فروش لوازم خانگی است.

مرکز خرید تراسیتی در سال 2011 افتتاح شد.

3. مرکز خرید مارک آنتالیا

سال 2013 در محله Şarampol مرکز خرید مارک آنتالیا افتتاح شد. معماری این مرکز خرید مدرن است. در مرکز خرید آنتالیا تقریبا 150 برند معتبر فروشگاه دارند. این مرکز خرید قسمت‌های مختلفی دارد: پوشاک، سرگرمی،فودکورت،مرکز فروش محصولات الکترونیک و سینما. اگر علاقه‌مند به دیدن فیلم‌های روز دنیا هستید حتما سری به سینما مرکز خرید آنتالیا بزنید.  

معماری مرکز خرید مارک آنتالیا مدرن است.

4. مرکز خرید اوزدیلک پارک آنتالیا

مرکز خرید اوزدیلک پارک در منطقه کِپِز واقع است. این مرکز خرید را مهمترین مرکز فرهنگی –گردشگری آنتالیا می‌دانند. اوزدیلک پارک در سال 2009 افتتاح شده است. این مرکز خرید بخاطر قرار گرفتن در مرک شهر آنتالیا دسترسی آسانی دارد.

در مرکز خرید اوزدیلک پارک می‌توانید از فروشگاه‌های برند دنیا خرید کنید. یکی از پرطرفدارترین بخش‌های این مرکز خرید بخش تفریح و بازی آن است. بخش‌های دیگر مرکز خرید اوزدیلک پارک: رستوران، کافه، زمین بازی کودکان، بخش سرگرمی خانوادگی و اجتماعی. مرکز خرید اودیلک پارک گواهینامه iso 9000 دریافت کرده است. عرضه خدمات به مشتریان از نظر قیمت و کیفیت کنترل می‌شود.

 مرکز خرید اوزدیلک را مهمترین مرکز فرهنگی –گردشگری آنتالیا می‌دانند.

5. مرکز خرید دیپو آنتالیا

مرکز خرید دیپو آنتالیا در قسمت شرقی آنتالیاست. این مرکز خرید در سال 2004 افتتاح شده است. مرکز خرید دیپو 90 فروشگاه دارد که بیشتر آن‌ها به برندهای خاص دنیا و ترکیه اختصاص دارد. بخش‌های دیگر مرک خرید دیپو آنتالیا: رستوران، کافه، 5 سالن سینما، پارک بازی، کارتینگ است. اگر می‌خواهید در رستوران‌های مک دونالد و کینگ برگر غذا بخورید می توانید به مرکز خرید دیپو آنتالیا بروید.

مرکز خرید دیپو آنتالیا در قسمت شرقی آنتالیاست.

6. مرکز خرید شی‌مال آنتالیا

در منطقه لارا مرکز خرید معروفی وجود دارد که نام آن شی‌مال آنتالیاست. این مرکز خرید در سال 2008 افتتاح شد. در مرکز خرید شی‌مال برندهای پوشاک و اکسسوری معتبر دنیا و ترکیه حضور دارند. اگر کودکان همراه شما هستند، در این مرکز خرید، مرکز تفریحی ژوکرلند از بخش‌های مهم آن است. در مرکز خرید شی‌مال نمایشگاه‌های هنری نیز برگزار می‌شود. رفتن به کتابفروشی D&R پیشنهاد خوب دیگر در این مرکز خرید است.

در مرکز خرید شی‌مال برندهای پوشاک و اکسسوری معتبر دنیا و ترکیه حضور دارند.

7. مرکز خرید مال آف آنتالیا

نام دیگر مرکز خرید مال آف آنتالیا، آنتالیا مال است. این مرکز خرید به فرودگاه نزدیک است. مال آف آنتالیا با 130 فرشگاه بزرگترین مرکز خرید در حوزه مدیترانه است. سال 2016 این مرکز خرید افتتاح شده است. رستوران، تئاتر و سینما از بخش‌های مهم مال آف آنتالیاست. این مرکز خرید برای تفریحات خانوادگی پیشنهاد مناسبی است.  

نام دیگر مرکز خرید مال آف آنتالیا، آنتالیا مال است. این مرکز خرید به فرودگاه نزدیک است.

8. مرکز خرید آنتالیوم پرمیوم

در سال 2008 مرکز خرید آنتالیوم پرمیوم در منطقه آسکالارا آنتالیا افتتاح شد. خوب است بدانید ساعات شلوغی این مرکز خرید از بعدازظهر تا ساعت 11 شب است. اگر می‌خواهید از برندهای معتبر خرید داشته باشید مرکز خرید آنتالیوم پرمیوم  شما را به هدف‌تان خواهد رساند.

9. مرکز خرید آکاپارک آنتالیا

مرکز خرید آکاپارک از شلوغ‌ترین مرکز خریدهای آنتالیاست. این مرکز خرید در سال 2006 و در منطقه مرادپاشا افتتاح شده است. تنوع برندهای پوشاک و اکسسوری در مرکز خرید آکاپارک زیاد است.

10. مرکز خرید تانساش آنتالیا

در ساحل کینالی آنتالیا مرکز خریدی در محله تانساش قرار دارد. نام این مرکز خرید تانساش است. علت شهرت تانساش برای خرید مواد غذایی و اقلام خوراکی است. این مرکز خرید دوطبقه است. در طبقه اول مواد غذایی، شیرینی های محلی و خارجی است. در طبقه دوم پوشاک، لوازم الکتریکی و صنایع دستی به فروش می‌رسد.1398/07/24 | کد مطلب: 4640
مریم نیساری

کارشناس ارشد برنامه ریزی شهری علاقمند به پژوهش در حوزه مباحث شهر، میراث فرهنگی و گردشگری


گردآوری و تنظیم: تحریریه دالاهو
لطفا در نشر دانسته‌های خود کوشا باشید.
برداشت و استفاده غیرتجاری از مطالب این وب‌سایت، حتی بدون ذکر منبع آزاد است.


  • به اشتراک بگذارید:بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل
بیژنت
1402/04/03 16:47
درود من قصد سفر به انتالیا را هفته دیگه دارم . میخواستم بدونم مراکز خرید تعطیلند یا نیمه تعطیل یه علت عید ؟؟
پاسخ دهید...
تولید محتوای دالاهو
1402/04/10 10:21
دوست عزیز
سلام

معمولا در عید قربان خیلی از کسبه فعالیتی ندارند و تعطیل می کنند و بازار تعطیل است.

با تشکر از پیام شما

برای اینکه مطالب بعدی وبلاگ دالاهو را از دست ندهید در خبرنامه ثبت‌نام کنید.
ثبت‌نام
با وارد کردن ایمیل خود مطالبی خواندنی و جذاب دریافت کنید.