تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

بهترین زمان خرید در استانبول

همان‌طور که می‌دانید استانبول یکی از مقاصد پرطرفدار برای خرید، به خصوص خرید پوشاک است. بسیاری از افراد برای برنامه‌ریزی سفر به استانبول، زمان حراجی‌ها را در نظر می‌گیرند. اما بهترین زمان برای حضور در حراجی‌های استانبول کدام است؟

زمانی که من در استانبول هستم حراجی‌ها ادامه دارند؟

هر زمان که به استانبول سفر کنید حراجی‌هایی در مراکز خرید این شهر می‌بینید؛ این حراجی‌ها پیروی قانون یا دوره خاصی نیستند. اما اغلب آن‌ها، آخر هر فصل برپا می‌شوند. برخی برندها نیز کلکسیون حراجی خود را به دو دسته بهاره/تابستانه و پاییزه/زمستانه تقسیم می‌کنند. هم‌چنین به مناسبت برخی روزهای سال مثل روز ولنتاین، روز مادر، سال نو، مناسبت‌های مذهبی و غیره برخی فروشگاه‌ها تخفیفات فوق‌العاده‌ی دارند.

اغلب حراجی‌های استانبول در آخر هر فصل برپا می‌شوند.

حراجی‌های قطعی در استانبول کدامند؟

همان‌طور که گفتیم حراجی‌های استانبول از قانون خاصی پیروی نمی‌کنند و پیشبینی قطعی برای زمان دقیق این حراجی‌ها وجود ندارد. اما در مورد این حراجی‌ها اطمینان وجود دارد: حراجی‌های زمستانه و حراجی‌های تابستانه.

حراجی‌های زمستانه

حراج‌های زمستانه در استانبول اغلب در چند موج اتفاق می‌افتند. موج اول آن از اواخر آذر یا اوایل دی آغاز می‌شود. این موج تخفیفات 30 تا 50 درصدی را شامل می‌شود. موج دوم این تخفیفات از اوایل بهار آغاز می‌شود. تخفیفات این موج بین 45 تا 50 درصد است و این تخفیفات در موج سوم، اوایل اردیبهشت، به 70 درصد می‌رسد. پیشنهاد ما همان موج اول حراجی‌ها است چرا که اجناس متنوع با سایزهای مورد نظر یافت می‌شود.

حراج‌های زمستانی استانبول را از دست ندهید.

حراجی‌های تابستانه

با گرم شدن هوا حراج‌های تابستانه آغاز می‌شود. موج اول این حراجی نیمه خرداد تا نیمه تیرماه است. با رسیدن ماه مرداد اجناس تخفیف بیشتری می‌خورند اما شاید نتوان جنس مورد نظر را پیدا کرد. بهترین زمان حضور در این حراجی‌ها نیمه تیرماه است.

  1397/10/06 | کد مطلب: 4361
برچسب‌ها: استانبول
سیما رفیعی

کارشناس ارشد فلسفه غرب، علاقه‌مند به سینما، مطالعه و ورزش


تهیه و تدوین: تحریریه دالاهو
لطفا در نشر دانسته‌های خود کوشا باشید.
برداشت و استفاده غیرتجاری از مطالب این وب‌سایت، حتی بدون ذکر منبع آزاد است.


  • به اشتراک بگذارید:بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل
برای اینکه مطالب بعدی وبلاگ دالاهو را از دست ندهید در خبرنامه ثبت‌نام کنید.
ثبت‌نام
با وارد کردن ایمیل خود مطالبی خواندنی و جذاب دریافت کنید.