تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

10 هتل برتر در کاپادوکیا

بعضی از گردشگران، پیش از سفر فکر می‌کنند که نباید بودجه زیادی را برای اقامتگاه و هتل اختصاص دهند. چرا که قرار است فقط در هتل بخوابند و بیشتر زمان سفر را بیرون باشند. اما اگر خوب نخوابید، صبحانه خوبی نخورید، یا نتوانید از یک حمام تمیز و استاندارد استفاده کنید، بی شک، از سفرتان هم آنقدرها لذت نخواهید برد. از سوی دیگر، برخی هتل‌ها خودشان جاذبه‌هایی چشم نواز هستند و تجربه دلپذیری را برایتان به ارمغان خواهند آورد. پس باید انتخاب اقامتگاه‌ها را جدی بگیرید و با درایت، آنها را بررسی کنید.

اینجا برایتان از 10 هتل برتری گفته‌ایم که به نظر گردشگران کاپادوکیا، در زمره بهترین‌ها هستند. جایی که می‌توانید در زمان سفر کنید و به قلب فرهنگ و تمدن کاپادوکیا، سری بزنید.

تور کاپادوکیا

هتل در کاپادوکیا

کاپادوکیا، مقصدی ماورایی برای بسیاری از گردشگران است. شهری که ابتدا توسط مسیحیان ساخته شده و در دل سنگ، صخره و دره‌هایش، می‌توان اقامتگاه‌ها، بازارها و حتی کلیساهایی عجیب و متفاوت را پیدا کرد. اگر قصد دارید در تور کاپادوکیا شرکت کنید، می‌توانید با انتخاب یک هتل خوب، به قلب تاریخ این شهر بروید و گذر زمان را در این منطقه درک کنید. اینجا فهرستی از 10 هتل کاپادوکیا برایتان آورده‌ایم. هتل‌هایی که اقامتی رویایی و به یادماندنی را رقم می‌زنند و بیشترشان دروازه‌ای به سمت تاریخ و هویت این شهر هستند.

 

1- سوئیت‌های غار فوکاس (Phocas Cave Suites)

دوست دارید در یک فضای راحت و زیبا، تجربه غارنشینی داشته باشید؟ غار فوکاس که حدود دو مایل از موزه فضای باز گورمه در کاپادوکیا فاصله دارد، سوئیت‌هایی را برای این تجربه، تدارک دیده است. وقتی در ایوان این هتل می‌ایستید، می‌توانید مناظر جذابی از جمله دودکش‌های جن کاپادوکیا و پرواز بالن‌ها را ببینید. صبحانه این هتل واقعا عالی است و برخی از خوراکی‌های آن، طی ماه‌ها در انبارهایی در همین غار آماده و بعد سرو می‌شوند.

هتل فوکاس با اماکانات و چشم اندازهای خیره کننده، از بهترین هتل‌های کاپادوکیا است

 

2- هتل موزه کاپادوکیا (Museum Hotel Cappadocia)

شبی در موزه، آن هم در تور کاپادوکیا، بی شک یک اقامت و سفر رویایی را می‌سازد. به خصوص اگر اقامتگاه‌تان هتل موزه کاپادوکیا که یک بوتیک هتل مجلل و رویایی است، باشد. برای ساخت این هتل از سنگ‌ها و غارهای تاریخی استفاده کرده‌اند و برخی از اشیای اتاق و هتل، عتیقه‌های گرانبها و کم یاب هستند. این هتل یک استخر روباز با آب گرم دارد و تراس سنگی آن با چشم اندازی رویایی، برای غذاهای ترکی یا شب نشینی، عالی است. جالب است بدانید در هتل موزه کاپادوکیا برنامه‌های متنوعی از جمله آموزش آشپزی ترکی هم برگزار می‌شود. در نتیجه با اقامت در اینجا، شاید فرصت نکنید به فضاهای دیگر کاپادوکیا حتی سر بزنید.

دوست دارید شبی را وسط یک موزه پر از عتیقه سپری کنید؟ در تور کاپادوکیا منتظرتان هستیم

 

3- هتل غار ویژه کلبک (Kelebek Special Cave Hotel)

دوست دارید در تور کاپادوکیا و در کنار دیدن جاذبه‌های کاپادوکیا بتوانید زندگی سنتی این شهر را هم تجربه کنید؟ هتل غار کلبک، برای شما عالی است. این هتل حمام ترکی، استخر و سونای روباز دارد و واقعا لوکس و جذاب است. در دکوراسیون این هتل از دستبافته‌ها و تولیدات محلی کاپادوکیا استفاده شده است. بیشتر اتاق‌ها شومینه هیزمی دارند و اکثرشان هم با بالکن‌های اختصاصی کاری کرده‌اند که زیبایی کاپادوکیا را مستقیما به اتاق‌تان بیاورید.

هتل غار کلبک، با تراس‌های اختصاصی، پیشنهادی عالی برای سفرهای عاشقانه است

 

4- هتل ترا کاپادوکیا (Terra Cave Hotel)

هتل ترا در منطقه گورمه قرار دارد و قدمت آن به قرن نوزدهم میلادی می‌رسد. با اقامت در این هتل کاپادوکیا می‌توانید خودتان را جای کسانی بگذارید و روزی در غارهای کاپادوکیا زندگی کرده‌اند. اگر چه این هتل در منطقه‌ای روستایی قرار دارد اما امکانات آن کامل است و در طول اقامت‌تان به مشکلی برنخواهید خورد. هر روز صبح می‌توانید از بوفه صبحانه جذاب هتل لذت ببرید، با اینترنت پرسرعت، کنار آتش بنشینید و به کارهایتان برسید یا در تورهای اسب سواری هتل شرکت کنید.

اگر دوست دارید در نزدیکی موزه فضای باز گورمه اقامت کنید، هتل ترا مخصوص شماست

 

5- هتل غار یوناک (Yunak Evleri Cave Hotel)

بسیاری از هتل‌های کاپادوکیا، به خصوص آنهایی که در فضای غارها ایجاد شده‌اند، تاریخی غنی دارند. اما تعداد کمی از آنها می‌توانند با هتل یوناک، رقابت کنند. قدمت این هتل به قرن پنجم می‌رسد. از سوی دیگر یک بنای رومی هم در کنار مجموعه غارها وجود دارد که شما می‌توانید اتاق‌تان را از بین هر دو ساختمان انتخاب کنید. بسیاری از وسایل این هتل دست ساز هستند و حمام‌های مرمرین آن هم برای گردشگران، تجربه‌ای لوکس و به یادماندنی را رقم می‌زنند. این هتل فقط 5 دقیقه با پارک ملی گورمه فاصله دارد. می‌توانید از هتل‌تان تا فضای اطراف پیاده‌روی کنید، به اسب سواری بروید یا مناظر زیبای کاپادوکیا را ببینید.

حمام‌های مرمرین و برنامه‌های جذاب می‌خواهید، هتا غار یوناک مخصوص شماست

 

6- هتل سلطان کاپادوکیا (Sultan Cave Suites)

یک منظره 360 درجه از گورمه و مناظر کاپادوکیا می‌خواهید؟ هتل سلطان در انتظار شماست. در اتاق‌ها از سنگ‌های حکاکی شده، دوش‌های مجلل و لوازم بسیار شیکی استفاده شده است. از اینجا می‌توانید بالن‌ها را ببینید، در بالکن‌های اختصاصی شاهد صحنه طلوع و غروب خورشید باشید و عکس‌هایی زیبا و به یادماندنی بگیرید.

هتل سلطان نمایی 360 درجه را در برابر چشمانتان می‌گستراند

 

7- هتل لاوندر کاپادوکیا (Lavender Cave Hotel)

یک هتل 5 ستاره شیک، با رستوران و دسترسی آسان به جاذبه‌های گردشگری مانند موزه اورگوپ، هتل لاوندر است. این اقامتگاه، دور از شلوغی‌های گورمه و کاپادوکیا، در نوشهیر قرار دارد و یک جای دنج برای کسانی است که می‌خواهند در خلوت و آرامش، تعطیلات خود را بگذرانند. با اقامت در این هتل می‌توانید تخفیف‌های خوبی در بالن سواری بگیرید و با کمک تاکسی‌های هتل، خود را به هر جاذبه‌ای که دوست دارید برسانید.

هتل لاوندر مخصوص کسانی است که می‌خواهند در یک فضای راحت، زندگی اصیل کاپادوکیا را تجربه کنند

 

8- هتل پریمیوم کایاکاپی (Kayakapi Premium Caves)

کمی آنطرف‌تر از کلیسای انظر و غارهای zelve می‌توانید هتل جذاب دیگری را پیدا کنید. اینجا اتاق‌هایی با دیوارهای حکاکی شده و زیبا خواهید داشت و مناظر شگفت انگیزی را در روبروی خود خواهید دید. دکورهای مجلل، اتاق‌های بزرگ و حمام‌های اختصاصی زیبا، از دیگر ویژگی‌های این هتل است. یک استخر فضای باز و دو رسوران زیبا نیز از دیگر ویژگی‌های هتل کایاکاپی است.

سوییت‌های هتل کایاپی با دیوارهای حکاکی شده و حمام‌های زیبا، اقامتی عالی را برایتان رقم خواهند زد

 

9- هتل مسافران غار (Travellers Cave Pension)

اگر می‌خواهید در قلب شهر گورمه باشید، این اقامتگاه برایتان عالی خواهد بود. اتاق‌های سنگی با دیوارهای قوسی، به شما حس‌هایی عالی را منتقل خواهد کرد. در کنار وسایل سنتی، می‌توانید از ابزارها و وسایل مدرنی مانند تلویزیون و اینترنت رایگان هم بهره ببرید. تراس رستوران با نمایی از دودکش‌های جن و پرواز بالن‌ها، همیشه جذاب و رنگارنگ است و میز خدمت تور هتل هم هر روز می‌تواند برایتان تورهایی ارزان و مقرون به صرفه پیدا کند تا بتوانید با کاهش هزینه تور کاپادوکیا از سفرتان بیشتر لذت ببرید.

هتل غار مسافران برای کسانی که به دنبال تورهایی ارزان هستند، عالی است

 

10- هتل آرتمیس (Artemis Cave Suites)

هتل آرتمیس، مجموعه‌ای مجلل برای اقامتی به یادماندنی در کاپادوکیا است. در کنار اتاق‌های عالی، باغ خصوصی و تراس‌های بزرگ این هتل، بسیار مورد توجه مسافران قرار می‌گیرند. شب‌های این هتل نیز واقعا زیباست. جایی که می‌توانید تلالو نور چراغ‌های رنگارنگ را بر روی دودکش‌های جن کاپادوکیا و مسافرانی که در حال بالن سواری در کاپادوکیا هستند، ببینید. اگر به دنبال برنامه‌های جذاب مثل دوچرخه سواری از بین صخره‌های کاپادوکیا هستید، می‌توانید از کارکنان این هتل، کمک بگیرید.

دوست دارید در طول اقامت‌تان در کاپادوکیا نمایی زیبا از دودکش‌های جن را ببینید؟ هتل آرتمیس یک پیشنهاد عالی است

 

در این مطلب به بررسی 10 هتل جذابی پرداختیم که می‌توانید در سفر به کاپادوکیا و تور دور ترکیه آنها را ببینید و یا در آنجا اقامت کنید. دوست دارید در سفر بعدی، مقصدتان کاپادوکیا باشد؟ می‌توانید اکنون برای اطلاع از قیمت تور کاپادوکیا و یا جزییات دیگر، با همکاران ما در بخش فروش صحبت کنید و تور خود را با بهترین امکانات و قیمت رزرو نمایید.1401/10/04 | کد مطلب: 4796
نیوشا امینیان


  • به اشتراک بگذارید:بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل
برای اینکه مطالب بعدی وبلاگ دالاهو را از دست ندهید در خبرنامه ثبت‌نام کنید.
ثبت‌نام
با وارد کردن ایمیل خود مطالبی خواندنی و جذاب دریافت کنید.