تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

راهنمای خرید وسایل ورزشی و سفر از دکتلون در استانبول

فروشگاه دکتلون Decathlon برای خرید وسایل ورزشی و سفر را به شما معرفی خواهیم کرد. اگر سفرهای کوهنوردی، کمپینگ یا طبیعتگردی را دوست دارید و سالی چند بار به سفر می‌روید، از دکتلون دست خالی برنمی‌گردید. اینجا برای کسانی که دنبال تجهیزات ورزشی و لوازم سفر هستند مانند بهشت است. 

تور ترکیه

 

خرید از دکتلون در استانبول

فروشگاه دکتلون کجاست؟ 

اگر از برندهایی مانند آدیداس، دیوتر، نایک و حتی ریباک بگذریم، دکتلون یکی از مطرح‌ترین برندهای ورزشی است که می‌توایند با قیمت مناسب، لوازم مورد نیاز خود را با قیمت خوبی خریداری کنید. یکی از شعب دکتلون در محله شیشلی استانبول قرار دارد. شیشلی یکی از محله‌های اعیان نشین استانبول است. شعبه مجهز دیگر در کنار مرکز خرید فروم استانبول قرار دارد. شعبه دکتلون در فروشگاه فروم بسیار مجهز است. به خصوص اگر ابتدای روز خرید مراجعه کنیدبهتر است. در پیان روز به دلیل فروش بالای فروشگاه دکتلونن گاهی برخی سایزها تمام می‌شود و ممکن است ناقص باشند. این فروشگاه هم مانند اکثر فروشگاه‌های ترک، ساعت 10:00 صبح تا 10:00 شب فعالیت دارد. 

فروشگاه دکاتلون یکی از از مطرح‌ترین برندهای ورزشی است.

در دکتلون چه چیزهایی خواهیم دید؟

 در دکتلون می‌توانید وسایل شنا، تنیس، کمپینگ، کوهنوردی، لوازم بدنسازی، نوشیدنی‌های انرژی‌زا، اسکیت، اسکی و.... را تهیه کنید. با توجه به اینکه شعب مختلف دکتلون متراژ متفاوتی دارند، تنوع محصولاتی که عرضه می‌کنند، در آنها متفاوت است. یکی از بزرگترین و مجهزترین شعب دکتلون که می‌توانید به راحتی تمام تجهیزات سفر و ورزشی را یک جا بینید، در کنار مرکز خرید فروم استانبول است. درست مثل یک فروشگاه در هنگام ورود می‌توانید یک سکه 1 لیری در چرخ دستی بیندازید تا چرخ آزاد شود. خرید خود را داخل آن قرار دهید و در پایان هم بعد از اینکه حساب و کتاب‌تان در صندوق تمام شد با برگرداندن چرخ دستی، سکه 1 لیری به شما برگردانده می شود.

چند توصیه برای خرید از فروشگاه دکتلون

پیشنهاد می‌کنیم حتما لباس یا کفش‌هایی که می‌پسندید را قبل از خرید امتحان کنید. سایز لباس‌ها یا کفش‌ها ممکن است کمی متفاوت باشند به خصوص در مورد لباس‌های طبیعتگردی حتما قبل از خرید آنها را بپوشید. هر ردیف از محصولات با تابولهای بزرگی که در ابتدای آنها وصل شده، مشخص شده‌اند درست مانند فروشگاه‌های هایپر در ایران. 

برای خرید از این فروشگاه بیش از یک ساعت به زمان نیاز دارید. شعبه دکتلون در فروشگاه فروم بسیار بزرگ و مجهزی است بنابراین اگر مشتاق خرید تجهیزات ورزشی و طبیعتگردی هستید اینجا بهترین مکان است. برای خرید موارد زیادی وجود دارد و مطمئن باشید وقتی پا در این فروشگاه مجهز بگذارید به سادگی نمی‌توانید از آن خارج شوید. پیشنهاد ما این است که برای تماشای همه تجهیزات و وسایل در فروشگاه و برای اینکه با دقت خرید خود را انجام دهید، بیش از یک ساعت وقت بگذارید و فراموش نکنید که در ساعات اولیه به آنجا مراجعه کنید.

دکاتلون فروشگاهی کامل برای خرید تجهیزات سفر و کمپینگ است.

در دکاتلون می‌توانید به راحتی وسایل ورزشی رشته خود را تهیه کنید.

حدود قیمت ها در دکتلون چقدر است؟

قیمت لوازم ورزشی به خصوص برای شنا از حدود 30 لیر برای لوازم آن شروع می‌شود. البته لوازم گران قیمت‌تری هم وجود دارد. چادرهای طبیعتگردی از 80 لیر قیمت‌های‌شان شروع می‌شود تا 800 لیر. می‌توانید چادرهای متنوع طبیعتگردی را با کاربردها و کیفیت متفاوت در دکتلون بیابید. شلوارهای طبیعتگردی گاهس تخفیف‌های خوبی دارند و قیمت‌شان از حدود 70 یا 80 لیر شروع می‌شود. اگر از طرفداران ورزش اسکی هستید هم این مژده را به شما بدهیم که در دکتلون هر چه که بخواهید را می‌توانید پیدا کنید. ست‌های ورزشی زنانه و مردانه در رنگبندی‌های جذاب در کنار وسایل مورد نیاز شما. 

قیمت‌ها در دکاتلون متناسب با نیازتان متفاوت است.

برای اطلاع از محصولات دکتلون به وب سایت رسمی دکتلون ترکیه مراجعه کنید: decathlon.com.tr

آدرس فروشگاه‌های دکتلون در استانبول

در نقشه زیر می‌توانید آدرس بیش از ده فروشگاه دکتلون استانبول را ببینید:

 

 1397/06/10 | کد مطلب: 1534
هانیه کاظمی

مهندس برق، ارشد مدیریت، عاشق ورزش، موسیقی، مطالعه و تماشای فیلم


تهیه و تدوین: تحریریه دالاهو
لطفا در نشر دانسته‌های خود کوشا باشید.
برداشت و استفاده غیرتجاری از مطالب این وب‌سایت، حتی بدون ذکر منبع آزاد است.


  • به اشتراک بگذارید:بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل
برای اینکه مطالب بعدی وبلاگ دالاهو را از دست ندهید در خبرنامه ثبت‌نام کنید.
ثبت‌نام
با وارد کردن ایمیل خود مطالبی خواندنی و جذاب دریافت کنید.