تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

راهنمای خرید لوازم آرایشی از استانبول

از کجا می‌توانیم لوازم آرایشی و بهداشتی در استانبول تهیه کنیم؟ سئوال بسیاری از مسافران استانبول این است که لوازم آرایشی و بهداشتی خوب را چطور می‌توان از استانبول خرید یا مراکز اصلی خرید لوازم آرایش در استانبول کجاست؟ در این مطلب فروشگاه‌هایی در استانبول به شما معرفی می‌کنیم که اکثر برندهای لوازم آرایشی را عرضه می‌کنند. شما به راحتی می‌توانید با رفتن به این فروشگاه‌ها مانند گراتیس یا فروشگاه‌های زنجیره‌ای واتسون همه این برندها را یک جا ببینید. 

 

تور دور ترکیه

فروشگاه گراتیس:

این فروشگاه برای خرید عطر و لوازم آرایشی و بهداشتی بین مردم استانبول بسیار معروف است. اگر نزدیک سال نوی میلادی به آنجا سر بزنید تخفیف‌های خیلی خوبی در انتظار شماست. مردم استانبول هم در این زمان به این فروشگاه می‌آیند و اگر آنجا باشید خواهید دید که در زمانی بسیار کوتاه، قفسه‌ها خالی می‌شوند. در فروشگاه گراتیس برندهایی چون نیوآ، اورآل و گاش را می‌توانید بیابید. یکی شعبه پرطرفدار فروشگاه گراتیس در جاده استقلال یا خیابان استقلال است. اگر از سمت میدان تکسیم وارد خیابان اسقلال شوید با کمی پیاده‌روی به فروشگاه گراتیس می‌رسید. این فروشگاه اقریبا تکمیل است و بریا خرید بسیار مناسب. فروشگاه گراتیس شعبه خیابان اسقلال، پرسنل خونگرمی دارد که حتی وقتی فروشگاه شلوغ است برای مشتری وقت می‌گذارند تا کالای کورد نظرشان را پیدا کنند و آنها را راهنمایی می‌کنند. حتی اگر مسافر باشید و چندان به زبان ترکی آشنا نباشد به راحتی می‌توانید از این فروشگاه خرید کنید. 

فروشگاه گراتیس در استانبول بسیار پرطرفدار است.

استانبول مال:

استانبول مال یکی از مراکز خرید بسیار شیک و شناخته شده در استانبول است. بیش از 10 مغازه مربوط به عطر و لوازم آرایشی در استانبول مال فعالیت دارند. از جمله این برندها می‌توان به فلورمار، دِ بادی شاپ و و اینگلات در طبقه اول و  واتسونز در طبقه دوم  اشاره کرد. علاوه بر خرید لوازم آرایشی از بزرگترین شهربازی سرپوشیده اروپا در این مال حتما دیدن کنید.

برندهای معروفی در استانبول مال شعبه دارند.

سالانه اواخر بهار تا اوایل تابستان، جشنواره تخفیف‌های استانبول مال برگزار می‌شود. ددر این مدت که حدودا 15 روز تا یک ماه طول می‌کشد، برندهای معروف و خوش نام استانبول مال، حراج‌های قابل توجهی دارند. بسیاری از گردشگران در این زمان به استانبول مال می آیند تا با دستی پر از محصولات با کیفیت و درجه یک به خانه برگردند. 

فروشگاه‌های زنجیره‌ای لوازم آرایشی واتسون:

 واتسون فروشگاه زنجیره‎ای دیگری است که در زمینه لوازم آرایش فعالیت می‌کند. از نظر محصولاتی که برای فروش دارد و همینطور قیمت‌های آنها  بسیار به فروشگاه گراتیس نزدیک است. بنابراین اگر محصولی در گراتیس تمام شده بود می‌توانید به واتسون برای خرید مراجعه کنید. به دلیل رقابت شدید بین این دو فروشگاه، محصولات با پایین‌ترین قیمت در آنها به فروش می‌رسد. در ضمن این فروشگاه وبسایت هم دارد. می‌توانید برای اطلاع از حدود قیمت‌ها سری به وبسایت آنها بزنید.

 رقابت شدید بین فروشگاه گراتیس و واتسون وجود دارد.

فروشگاه روسمن:

این فروشگاه هم دقیقا محصولات و برندهایی که عرضه می‌کند مانند دو فروشگاه گراتیس و واتسون است. از نظر تفاوت قیمت هم خیالتان راحت باشد؛ به دلیل رقابت شدید بین فروشگاه‌ها معمولا محصولات در همه آنها با قیمت‌های مشابه به فروش می‌رسد مگر با یک یا دو لیر تفاوت. 

یکی دیگر از فروشگاه‌های پرطرفدار لوازم آرایشی، روسمن است.

موضوع پایانی این که اگر علاقه‌مند به خرید محصولات لوازم آرایشی ترک مثل فلورمار و... هستید، باید به شعب این فروشگاه‌ها در سطح شهر استانبول مراجعه کنید یا به استانبول مال سر بزنید اما این را بدانید که قیمت در فروشگاه‌های برند ترک لوازم آرایشی بالاتر از دیگر فروشگاه‌هاست. 

 

تور قونیه1397/06/14 | کد مطلب: 591
هانیه کاظمی

مهندس برق، ارشد مدیریت، عاشق ورزش، موسیقی، مطالعه و تماشای فیلم


تهیه و تدوین: تحریریه دالاهو
لطفا در نشر دانسته‌های خود کوشا باشید.
برداشت و استفاده غیرتجاری از مطالب این وب‌سایت، حتی بدون ذکر منبع آزاد است.


  • به اشتراک بگذارید:بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل
برای اینکه مطالب بعدی وبلاگ دالاهو را از دست ندهید در خبرنامه ثبت‌نام کنید.
ثبت‌نام
با وارد کردن ایمیل خود مطالبی خواندنی و جذاب دریافت کنید.