تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

بهترین خدمات گشت‌های بیوک آدا چیست؟

گشت‌های جزیره بیوک آدا در استانبول از طرف دفاتر گردشگری معتبر، برای سفری بهتر و  آسانتر مسافران به این جزیره زیبا تعریف شده‌اند. معمولا در سفرهای یکروزه به جزیره بیوک آدا به دلیل مدیریت زمان بهتر و بالا بردن کیفیت سفر خوب است از گشت‌های جزیره استفاده کنید. با استفاده از گشت‌های جزیره بیوک آدا نگرانی‌ شما برای بازگشت از جزیره بیوک آدا و همینطور زمانبندی برای رفتن به جزیره و... برطرف خواهد شد. اما چطور خدمات مناسبی را انتخاب کنیم و بهترین خدمات گردشگری برای گشت جزیره بیوک آدا چه ویژگی دارد؟

گشت جزیره بیوک آدا

جزیره بیوک آدا کجاست؟

استانبول دارای مجموعه جزایری است که به جزایر پرنس معروف هستند. در دوره بیزانس وقتی می‌خواستند شاهزادگانی از قدرت دور باشند، آن‌ها را به این جزایر می‌فرستادند. به همین دلیل به آن‌ها جزایر پرنس (شاهزاده) می‌گویند. مجموعه جزایر پرنس شامل 9 جزیره هستند که جزیره بیوک آدا بزرگترین و محبوب‌ترین آن‌هاست. جزیره بیوک آدا بخاطر وسعت بیشتر، طبیعت زیبا و آرامش محیطش در بیشتر فصول سال با استقبال گردشگران زیادی مواجه است. برای این‌که از استانبول به جزیره بیوک آدا بروید باید از اسکله‌های کاباتاش، کادیکوی، بستانچی، سیرکجی سوار کشتی شوید. می‌توانید از راهنمای حمل و نقل عمومی در استانبول استفاده کنید. به این نکته توجه داشته باشید که مسیر سفر به جزیره بیوک آدا یکی از بخش‌های مهم سفرتان محسوب می‌شود، پس تا می‌توانید از دیدن مناظر زیبا و غذا دادن به مرغان دریایی لذت ببرید. در ورود به جزیره بیوک آدا درشکه‌های رنگارنگی منتظر شما هستند، پس خودتان را برای جزیره‌گردی با درشکه آماده کنید.

جزیره بیوک آدا بخاطر وسعت بیشتر، طبیعت زیبا و آرامش محیطش در بیشتر فصول سال با استقبال گردشگران زیادی مواجه است.

مدیریت زمان در سفر به جزیره بیوک آدا

اگر برنامه سفرتان به جزیره بیوک آدا یک روزه است باید به زمان توجه بیشتری داشته باشید. یکی از گزینه‌ها برای شما که اولین بار است به بیوک آدا سفر می‌کنید، استفاده از گشت‌های یکروزه جزیره بیوک آداست. این گشت‌‎ها از طرف دفاتر معتبر خدمات گردشگری انجام می‌شوند. شما با خرید این گشت‌ها، همراه با یک لیدر، سفر خوبی را از استانبول تا جزیره بیوک آدا تجربه می‌کنید. زمان سفر از استانبول به بیوک آدا بین 45 دقیقه تا یک ساعت است.

ترانسفر تا جزیره بیوک آدا

یکی از خدمات مفید گشت‌های جزیره بیوک آدا ترانسفر گشت است. این خدمات سفر به شما کمک می‌کند که از محل اقامت‌تان در استانبول به طور مستقیم به اسکله منتخب گشت، برسید. اگر بخواهید خودتان اختصاصی به جزیره بیوک آدا بروید ممکن است چندین  مرحله سفر درون شهری در استانبول داشته باشید تا بتوانید خودتان را به نزدیکترین اسکله برای سوار شدن به کشتی برسانید. از آنجایی که زمان برای گردشگرانی که روزهای محدودی برای تماشای همه جاذبه‌های استانبول وقت دارند، بسیار مهم است؛ استفاده از گشت‌های جزیره و خدمات گردشگری می‌تواند این مشکل را کاملا حل کند. وقت‌تان در جابه‌جایی از محل اقامت‌تان تا جزیره تلف نمی‌شود و نیازی نیست نگران تهیه بلیط از اسکله‌ها باشید. 

راهنمای فارسی زبان در سفر به جزیره بیوک آدا

در سفرهای یک روزه به جزیره بیوک آدا بخاطر این‌که زمان شما در پیدا کردن جاذبه‌های بیوک آدا تلف نشود، راهنمای سفر در گشت‌های یکروزه بیوک آدا همراه شماست. لیدر به شما کمک خواهد کرد تا از مدت زمانی که معمولا مختصر هست کمال استفاده را از سفرتان ببرید.  همینطور لیدر زمان‌بندی این را دارد که از کشتی که به سمت استانبول می‌رود، جا نمانید. 

رفت و برگشت از استانبول تا بیوک آدا با کشتی

مزیت شرکت در گشت جزیره بیوک آدا این است که شما خریداری بلیط کشتی از استانبول به بیوک آدا را به خدمات گشت واگذار می‌کنید و دیگر نگرانی تهیه بلیط رفت و یا بلیط برگشت از جزیره را نخواهید داشت.  

شما میتوانید خریداری بلیط کشتی از استانبول به بیوک آدا را به خدمات گشت واگذار کنید.

پذیرایی در مسیر استانبول به بیوک آدا

اگر سفرتان از استانبول به جزیره بیوک آدا از طریق گشت‌های یکروزه باشد، نهار شما در کشتی خواهد بود. شما می‌توانید لذت خوردن غذای ایرانی همراه با صدای دلنشین موج‌های دریای مرمره را در کشتی مسافری تجربه کنید. 

تور هوایی استانبول1398/04/25 | کد مطلب: 4548
برچسب‌ها: نکات سفراستانبول

گردآوری و تنظیم: تحریریه دالاهو
لطفا در نشر دانسته‌های خود کوشا باشید.
برداشت و استفاده غیرتجاری از مطالب این وب‌سایت، حتی بدون ذکر منبع آزاد است.


  • به اشتراک بگذارید:تور مرتبط با این موضوع کدام است؟
بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل
برای اینکه مطالب بعدی وبلاگ دالاهو را از دست ندهید در خبرنامه ثبت‌نام کنید.
ثبت‌نام
با وارد کردن ایمیل خود مطالبی خواندنی و جذاب دریافت کنید.