تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

فیلیپین

کشور جزیره‌ها
25 رای شما هم امتیاز بدهید!
 • 15 شهریور 1402
  • 10 روزه
  • 32,000,000 تومان + 1,750 دلار
  • موجود
  جزئیات سفر
فیلیپین
کشور جزیره‌ها

ویزای فیلیپین

قبل از سفر به فیلیپین بخوانید

کشور فیلیپین در جنوب شرقی آسیا واقع شده است و مرز زمینی مشترکی با دیگر کشورها ندارد. این کشور در غرب اقیانوس آرام، بین دریای جنوبی چین و دریای فیلیپین قرار گرفته است. فیلیپین به دلیل نزدیکی به خط استوا، اقلیمی گرمسیر و مرطوب دارد. این کشور سال‌ها در استعمار اسپانیا بود و نامش برگرفته از فیلیپ دوم پادشاه اسپانیایی است.

آیا فیلیپین را برای سفر می‌پسندم؟

می‌گویند فیلیپین بیش از هفت هزار جزیره دارد؛ باید حدس بزنید که با چه طبیعت زیبایی روبرو خواهید شد. فیلیپین به کشور جزیره‌ها معروف است و خطوط ساحلی بسیاری دارد. در سفر به فیلیپین، جذابیت‌های مدرنیته و سنت را در کنار هم می‌بینید. تماشای جنگل‌های حیرت‌انگیز استوایی و آشنایی با آداب و رسوم و زندگی بومی مردم فیلیپین از دلایل دیگری است که باید فیلیپین را برای سفر انتخاب کنید.  

جاذبه‌های فیلیپین که حتما باید ببینید

مانیل، پایتخت فیلیپین، یکی از بزرگ‌ترین و مدرن‌ترین شهرهایی است که حتما عاشقش می‌شوید. این پایتخت اقوام و نژادهای مختلفی دارد. در پایتخت فیلیپین، کلیسای سنت آگوستین (یادگار دولت اسپانیا)، دژ و قلعه سانتیاگو انتظار گردشگران را می‌کشند. شهر سبو (cebu)، تاریخی‌ترین شهر فیلیپین، کلیسای مینوره دل سانتو، صومعه کارملیت، موزه‌های کاساگوروردو و سوگ‌بو از آثار تاریخی و بی‌نظیر فیلیپین هستند. بعد از آن گردشگران می‌توانند دل به دریا بزنند و تا جزیره بوهول بروند. گشت ساحل آنانیانا، استفاده از آبگرم‌های منطقه، بازدید از تپه‌های شکلاتی و پناهگاه میمون‌های شب‌گرد، اقامت در جزیره شن‌های سفید سیکوئیجور، غواصی و ورزش‌های آبی از جذابیت‌های دیگر سفر به فیلیپین هستند. در مطلب فیلیپین،کشور جزیره‌ها با جاذبه‌های این کشور بیشتر آشنا شوید. 

شکم‌گردی و غذاهای فیلیپینی چطورند؟

غذاهای این کشور، مانند فرهنگش، برگرفته از کشورهای دیگری مثل چین، مالزی و اسپانیا است. استفاده از مواد اولیه تازه، ادویه و سبزیجات منحصر به فرد از دلایلی است که غذاهای فیلیپینی مورد توجه قرار گرفته‌اند. فیلیپینی‌ها بین مزه‌های ترش، شور و شیرین توازن ایجاد می‌کنند و طعمی خوشمزه خلق می‌کنند. چامپورادو، چیچارون، لومپیا، آمپانادا، سیناگانگ و غیره از جمله خوشمزه‌ترین و معروف‌ترین غذاهای فیلیپینی هستند. در محله چینی‌های فیلیپین می‌توانید غذاهای خوشمزه چینی بخورید.

فستیوال‌ها و رویدادهای مهم فیلیپین کدامند؟

سالانه، مراسم و جشن‌های مختلفی در فیلیپین اجرا می‌شود. جشنواره‌های فیلیپین را شاید بتوان رنگی‌ترین جشنواره‌ها نامید. یکی از مهم‌ترین این جشنواره‌ها که سالانه گردشگران زیادی را به سمت خود می کشاند، کادایاوان نام دارد. عوامل اجرایی این جشنواره لباس پادشاهان را می‎‌پوشند و همراه با موسیقی و رقص محلی در خیابان‌ها شادی می‌کنند. جشن‌ها و فستیوال‌های فیلیپین بیشتر حول موضوعاتی مثل مذهب، فرهنگ، سنت و هنر می‌چرخد.

 
بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
 • متن
 • نام
 • ایمیل