تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

چطور بهترین تور جزیره بیوک آدا را انتخاب کنیم؟

گشت‌های جزیره بیوک آدا در استانبول از طرف دفاتر گردشگری معتبر، برای سفری بهتر و آسان‌تر مسافران به این جزیره زیبا تعریف شده‌اند. معمولا در سفرهای یکروزه به جزیره بیوک آدا به دلیل مدیریت زمان بیشتر و بالا بردن کیفیت سفر بهتر است از گشت‌های جزیره استفاده شود. با استفاده از گشت‌های جزیره بیوک آدا نگرانی‌ شما برای بازگشت از جزیره بیوک آدا برطرف خواهد شد. برای اطلاع بیشتر می‌توانید با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

گشت جزیره بیوک آدا

جزیره بیوک آدا کجاست؟

استانبول دارای مجموعه جزایری است که به جزایر پرنس معروف هستند. در دوره بیزانس وقتی می‌خواستند شاهزادگانی از قدرت دور باشند آن‌ها را به این جزایر می‌فرستادند. به همین دلیل به آن‌ها جزایر پرنس (شاهزاده) می‌گویند. مجموعه جزایر پرنس شامل 9 جزیره هستند که جزیره بیوک آدا بزرگترین و محبوب‌ترین آن‌هاست. جزیره بیوک آدا بخاطر وسعت بیشتر، طبیعت زیبا و آرامش محیطش در بیشتر فصول سال با استقبال گردشگران زیادی مواجه است. برای این‌که از استانبول به جزیره بیوک آدا بروید باید از اسکله‌های کاباتاش، کادیکوی، بستانچی، سیرکجی سوار کشتی شوید. به این نکته توجه داشته باشید که مسیر سفر به جزیره بیوک آدا یکی از بخش‌های مهم سفرتان محسوب می‌شود، پس از دیدن مناظر زیبا و غذا دادن به مرغان دریایی لذت ببرید. در ورود به جزیره بیوک آدا درشکه‌های رنگارنگ منتظر شما هستند، پس خودتان را باید برای جزیره گردی با درشکه آماده کنید.

در ورود به جزیره بیوک آدا درشکه‌های رنگارنگ منتظر شما هستند.

مدیریت زمان در سفر به جزیره بیوک آدا

اگر برنامه سفرتان به جزیره بیوک آدا یک روزه است باید به زمان توجه بیشتری داشته باشید. بهترین گزینه برای شما استفاده از گشت‌های یکروزه جزیره بیوک آداست. گشت‌های یکروزه جزیره از طرف دفاتر معتبر خدمات گردشگری انجام می‌شوند. زمان سفر از استانبول به بیوک آدا بین 45 دقیقه تا یک ساعت است.

ترانسفر در جزیره بیوک آدا

یکی از خدمات مفید گشت‌های جزیره بیوک آدا ترانسفر گشت است. این خدمات سفر به شما کمک می‌کند که از محل اقامت‌تان در استانبول به طور مستقیم به اسکله مورد نظر برای شروع گشت، برسید. اگر بخواهید خودتان اختصاصی به جزیره بیوک آدا بروید ممکن است چندین مرحله سفر درون شهری در استانبول داشته باشید تا بتوانید خودتان را به نزدیکترین اسکله برای سوار شدن به کشتی برسانید.

خدمات ترانسفر به شما کمک می‌کند که از محل اقامت‌تان در استانبول به طور مستقیم به اسکله مورد نظر برای شروع گشت، برسید.

راهنما سفر به جزیره بیوک آدا

 در سفرهای یک روزه به جزیره بیوک آدا بخاطر اینکه زمان شما در پیدا کردن جاذبه‌ها تلف نشود، راهنمای سفر در گشت‌های یکروزه بیوک آدا همراه شماست. راهنما به شما کمک خواهد کرد تا از مدت زمان گشت که معمولا مختصر هم هست کمال استفاده را از سفرتان ببرید. همچنین شما را راهنمایی می‌کند از کشتی بیوک آدا  به استانبول، جا نمانید. 

رفت و برگشت از استانبول تا بیوک آدا با کشتی

مزیت شرکت در گشت جزیره بیوک آدا این است که شما خرید بلیط کشتی از استانبول به بیوک آدا را به خدمات گشت واگذار می‌کنید و دیگر نگرانی بلیط رفت و یا بلیط برگشت از جزیره را نخواهید داشت.  

خرید بلیط کشتی از استانبول به بیوک آدا را به خدمات گشت واگذار کنید.

پذیرایی در مسیر استانبول به بیوک آدا

اگر سفرتان از استانبول به جزیره بیوک آدا از طریق گشت‌های یکروزه باشد، نهار شما در کشتی خواهد بود. شما می‌توانید لذت خوردن غذای ایرانی همراه با صدای دلنشین موج‌های دریای مرمره را در کشتی مسافری امتحان کنید. 

تور هوایی استانبول1398/04/30 | کد مطلب: 4554
برچسب‌ها: نکات سفراستانبول

گردآوری و تنظیم: تحریریه دالاهو
لطفا در نشر دانسته‌های خود کوشا باشید.
برداشت و استفاده غیرتجاری از مطالب این وب‌سایت، حتی بدون ذکر منبع آزاد است.


  • به اشتراک بگذارید:تور مرتبط با این موضوع کدام است؟
بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل
برای اینکه مطالب بعدی وبلاگ دالاهو را از دست ندهید در خبرنامه ثبت‌نام کنید.
ثبت‌نام
با وارد کردن ایمیل خود مطالبی خواندنی و جذاب دریافت کنید.