تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

آیا آب و هوا در سفر به بیوک آدا مهم است؟

بررسی تغییر شرایط آب و هوایی یکی نکات مهم سفر هر گردشگری است. این‌که در هوای گرم سال برای فرار از روزهای تابستانی دوست دارید به جایی سفر کنید که خوش آب و هواست، اهمیت این نکته را تایید می‌کند. حتما برای شما این سوال پیش می‌آید، جزیره بیوک آدا در زمستان چطور است؟ در تابستان چطور؟ چرا جزیره بیوک آدا مقصد سفر گردشگران زیادی در فصل‌های مختلف سال است؟ تنوع آب و هوایی که در طول سال در بیوک آدا استانبول وجود دارد، این جزیره را به محلی مطلوب برای تفریح و گردش تبدیل کرده است.

گشت جزیره بیوک آدا

سفر به بیوک آدا در روزهای بهاری

اگر دوست دارید در فصل بهار با مناظر زیبا و با طراوت بهاری در یک جزیره رویایی روبرو شوید؛ جزیره بیوک آدا را به عنوان مقصد سفرتان در نظر بگیرید. شکوفه‌های زیبا و آب و هوای دل‌انگیز این جزیره روزهای بهاری را برای‌تان دلچسب‌تر می‌کند. اگر حساسیت فصلی دارید، باید بدانید در این فصل از سال ممکن است گرده گل‌ها محرکی برای تشدید حساسیت‌تان باشد! جزیره بیوک آدا در فصل بهار آرام و خلوت است. پیاده روی و دوچرخه‌سواری در گذرها، ساحل و جنگل‌های زیبای بیوک آدا را در این فصل از سال از دست ندهید. پس بهتر است لباس و کفش ورزشی به تن داشته باشید.

رفتن به (پارک طبیعت دیلبورنو) بیوک آدا در فصل بهار خالی از لطف نیست! درشکه‌سواری و دوچرخه‌سواری در این پارک حال و هوای‌تان را بهاری‌تر می‌کند. اگر دوست دارید در این پارک پیاده‌روی کنید، خوب است بدانید این پارک یک کیلومتر مسیر پیاده‌روی دارد. پارک طبیعت در اولین روزهای بهار کمی سرد است، پس قبل از رفتن به این پارک لباس گرم فراموش‌تان نشود.       

شکوفه‌های زیبا و آب و هوای دل‌انگیز جزیره بیوک آدا روزهای بهاری را برای‌تان دلچسب‌تر می‌کند.

سفر به بیوک آدا در روزهای گرم و آفتابی

روزهای گرم تابستان معمولا انگیزه سفر به مناطق خوش آب و هوا را برای گردشگران ایجاد می‌کند. سفر به جزیره‌ای با آب و هوای مطبوع در تابستان بسیار لذت‌بخش خواهد بود. جزیره بیوک آدا به دلیل موقعیت مطلوب طبیعی‌اش در فصل تابستان طرفداران زیادی دارد. وقتی در اتوبوس‌های دریایی به سمت جزیره بیوک آدا در حرکت هستید از نسیمی که در فضای باز می‌وزد، حسابی خنک ‌می‌شوید. ورزش‌ها و تفریحات آبی در کنار ساحل زیبای بیوک آدا، روزهای گرم تابستانی‌تان را لذت‌بخش خواهد کرد. درشکه سواری در هوای دلپذیر جنگل، زیر سایه درختان کاج یوجه تپه و چشم انداز عالی دریا، فکر گرمای تابستان را از ذهن شما دور می‌کند. خوردن بستنی‌ در بیوک آدا در فصل تابستان بعد از گشت زدن در جزیره حسابی می‌چسبد. خوب است بدانید که در روزهای سرد سال بیوک‌ آدا نمی‌توانید از فروشندگان کافه‌ها بستنی بخواهید! حتی ممکن است موقع سفارش دادن بستنی محلی بیوک آدا با تعجب آن‌ها نیز مواجه شوید.

وقتی در اتوبوس‌های دریایی به سمت جزیره بیوک آدا در حرکت هستید از نسیمی که در فضای باز می‌وزد، حسابی خنک ‌می‌شوید.

پارک طبیعت دیلبورنو در فصل تابستان هوای مطبوعی دارد. در روزهای آفتابی جزیره بیوک آدا رفتن به پارک جنگلی بیوک آدا انتخاب عالی است. تصور کنید در روزی تابستانی بر روی نیمکت‌های پارک در جزیره بیوک‌آدا و در سایه درختان کاج نشسته‌اید و نسیمی خنک از روی دریا صورت‌تان را خنک می‌کند. شاید در این فضای دل‌چسب غذا یا نوشیدنی دلخواه‌تان را هوس کرده باشد، نگران نباشید می‌توانید به کافه و رستوران پارک بروید و سفارش‌تان را تهیه کنید. 

پارک طبیعت دیلبورنو در فصل تابستان هوای مطبوعی دارد.

سفر به بیوک آدا در روزهای سرد

روزهای سرد پاییزی و زمستانی در جزیره بیوک آدا حال و هوای خاص خودش را دارد. اگر در فصل‌های سرد سال علاقمند به سفر هستید، بدانید جزیره بیوک آدا در این فصل بسیار زیبا و دیدنی خواهد بود. فضای جزیره بیوک آدا در فصل سرد سال با آرامش بیشتری همراه است. شما می‌توانید در روزهای سرد زمستان روزهای بارانی و برفی را در یک جزیره زیبا تجربه کنید. گذرها و عمارت‌های برف گرفته در فصل زمستان بسیار زیباست. برف درختان جنگل کاج را سفید می‌کند و سبب می‌شود وقتی به سمت بیوک آدا در حرکت هستید از دور یک جزیره زیبای برفی را ببینید.

 در روزهای زمستانی می‌توانید به اماکن تاریخی بیوک آدا بروید. کلیسای قدیمی ایایورگی بیوک‌آدا، کلیسای قدیمی آییوس نیکولاس والدگریک، مسجد قدیمی حمیدیه، یتیم‌خانه یونانی یا یتیم‌خانه پرنیکیپو، خانه معروف رِشات‌نوری گول‌تَکین و برج ساعت بیوک آدا از بهترین جاذبه‌های جزیره بیوک آدا هستند. شما می‌توانید در سفر زمستانی‌تان به جزیره بیوک آدا از آن‌ها دیدن کنید.

درشکه‌سواری در روزهای سرد بارانی و برفی در جزیره بیوک آدا لذت‌بخش است. در زمستان می‌توانید برای گشت در جزیره از دوچرخه‌های موتوری استفاده کنید. رفتن به پارک طبیعت دیلبورنو را در فصل زمستان خالی از لطف نیست. شما می‌توانید با رفتن به این پارک از مسیر پیاده‌روی و یا رفتن به رستوران و کافه‌های آن لذت ببرید.

درشکه‌سواری در روزهای سرد بارانی و برفی در جزیره بیوک آدا لذت‌بخش است.

تور هوایی استانبول1398/05/07 | کد مطلب: 4560
برچسب‌ها: نکات سفراستانبول

گردآوری و تنظیم: تحریریه دالاهو
لطفا در نشر دانسته‌های خود کوشا باشید.
برداشت و استفاده غیرتجاری از مطالب این وب‌سایت، حتی بدون ذکر منبع آزاد است.


  • به اشتراک بگذارید:تور مرتبط با این موضوع کدام است؟
بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل
برای اینکه مطالب بعدی وبلاگ دالاهو را از دست ندهید در خبرنامه ثبت‌نام کنید.
ثبت‌نام
با وارد کردن ایمیل خود مطالبی خواندنی و جذاب دریافت کنید.