تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

تهران گردی ویژه مهمانان خارجی

شما هم امتیاز بدهید!

تجربه همسفران
شما می‌توانید 612 اُمین نفر باشید که با دالاهو به این سفر می‌رود. این تور 34 بار اجرا شده‌است. مشاهده سوابق
خبرم کن!
برای این مقصد در حال حاضر سفری وجود ندارد اما چنانچه علاقمند هستید می‌توانیم به محض اضافه شدن این سفر در بین سفرهای دالاهو به شما نیز خبر بدهیم!
نام
نام خانوادگی
تعداد
نفر
تلفن همراه
ایمیل

تورهای تهران گردی دالاهو

تورهای تهران گردی

 

Tehran best places tours

آشنایی با آشپزی ایرانی

 

Persian Cooking

 بازدید از زورخانه تهران

 

House of Strength

 موزه‌های تهران (هنر معاصر، نگارستان و هنر ایران)

 

The roots of traditional Persian painting and Contemporary Art of Tehran

باغ موزه هنر تهران و گالری‌های هنری

 

Contemporary Art of Tehran

 کنسرت موسیقی ایرانی

 

Music performance in Tehran

بازدید از کاخ‌های سلطنتی

 

The Palace of Imperial Family

  زیارت حرم و بازدید از شهر قم

 

The largest center for Shia scholarship

کاخ سعدآباد و عمارت‌های ایرانی

 

Most Stunning Historical Complex in Iran

 ری گردی

 

Ray: The Earliest Settlement of the Area

برج آزادی و برج میلاد

 

Tehran from a Height of 435 Meters

اماکن مقدس اقلیت‌های مذهبی

 

Religious Community of Tehran

 موزه‌های تهران (نگارستان و هنرهای معاصر)

 

The roots of traditional Persian painting and Contemporary Art of Tehran

موزه جواهرات، کاخ گلستان و بازار بزرگ تهران

 

The Precious Treasures of Iran

تهران گردی از میدان امام خمینی تا باغ ملی

 

3000 Years of Civilization

 مجموعه زیباترین کاخ‌های سلطنتی

 

The Most Stunning Historical Complex in Iran and The Palace of Imperial Family

 تورهای تهرانگردی چه تورهایی هستند؟

تهران یکی از مقاصد اصلی برای گردشگران خارجی‌ای است که به ایران سفر می‌کنند. این کلان‌شهر شلوغ در دل خود کاخ‌ها، موزه‌ها، گالری‌های هنری و ده‌ها جاذبه دلربا را جای داده است. در تورهای تهرانگردی که ویژه گردشگران خارجی است مسافران فرصت این را پیدا می‌کنند تا با لیدر انگلیسی زبان جاذبه‌های متنوعی از تهران را بازدید کنند. این تورها که به صورت یک روزه و گاهی نیم‌روزه برگزار می‌شوند فرصت خوبی برای گردشگران است تا در زمانی کوتاه بر اساس سلیقه خود از جاذبه‌های مختلفی بازدید کنند. یکی از دغدغه‌های مسافران خارجی خرید صنایع دستی از بازار بزرگ است. در این تورها راهنمای تور، گردشگران را به معتبرترین فروشگاه چرم، زیباترین عتیقه فروشی و مغازه‌هایی که بتوانند با خیال راحت و بدون تردید خرید کنند، می‌برد و به آن‌ها در چانه زدن کمک خواهد کرد.

تهران گردی کجا بریم؟

نه تنها گردشگران خارجی، بلکه بسیاری از ایرانیان هم به گردش در تهران و بازدید از قسمت‌های مختلف شهر علاقه‌مندند. اما سوال اصلی آن‌ها این این است که تهران گردی کجا بریم؟ د پپاسخ به این سوال، به معرفی برخی جاذبه‌های تهران پرداخته‌ایم.

ری: اولین زیستگاه‌های انسان

با بررسی آثار به‌جامانده از زندگی انسانی در دوره‌ نوسنگی متوجه شدیم که ری از اولین زیستگاه‌های انسان و از ابتدایی‌ترین اشکال تمدن در منطقه بوده است. این شهر که به‌عنوان رگس شناخته می‌شد برای مدتی در دوران پارتیان پایتخت کشور ایران بوده و در قرن 11 به‌عنوان پایتخت سلجوقیان انتخاب شد. ری از نظر تعداد بناهای تاریخی از غنی‌ترین شهرهای باستانی ایران محسوب می‌شود.

 آرامگاه طغرل در ری.

کاخ‌های سلطنتی تهران

مجموعه کاخ نیاوران و سعدآباد دو مجموعه دیدنی از کاخ و عمارت‌های زیبای ایرانی‌اند که هر ساله گردشگران زیادی را از سراسر دنیا به سوی خود می‌کشد.

شکوه کاخ‌های سلطنتی.

برج آزادی

برج آزادی که یکی از قدیمی‌ترین نمادهای تهران است در مرکز میدان آزادی قرار دارد. این برج در سال 1971 میلادی به مناسبت بزرگداشت دو هزار و پانصدمین سال امپراطوری ایران در این میدان ساخته شده است.

برج میلاد

برج میلاد با ارتفاع 435 متری‌ ششمین برج مخابراتی بلند دنیا است و هنگام بالا رفتن با آسانسور سریع این برج، منظره‌ای نفس‌گیر از تهران را پیش چشم خود خواهید داشت. در تالار مشاهیر این برج نیز مجسمه‌های مومی از شخصیت‌های برجسته ایران وجود دارد.

برج میلاد، ششمین برج مخابراتی بلند دنیا.

موزه های تهران

موزه های تهران، یکی از متنوع‌ترین جاذبه‌های گردشگری این شهرند. از موزه جواهرات، پول، فرش، سفال و آبگینه گرفته تا موزه تاریخ، ایران باستان و هنرهای معاصر در تهران وجود دارند. پس با هر سلیقه و در هر سنی که باشید، حداقل یکی از موزه های تهران  برای‌تان جذاب است.

موزه ملی

یکی از موزه های خوب تهران که همواره گردشگران خارجی را به خود جذب می‎کند، موزه ملی است. این موزه به دو بخش مجزا تقسیم می‌شود: موزه ایران باستان و موزه دوران اسلامی. بخش اول دارای آثار بسیار مهمی از سایت‌‌های باستانی ایران مثل تخت جمشید، چغازنبیل و... است. موزه دوران اسلامی حاوی کلکسیونی با ارزش از آثار مهم دوران عباسی، سلجوقی، ایلخانی، صفویه و قاجار است که بر اساس ترتیب تاریخی به نمایش گذاشته شده‌اند. می‌توانید از رازهای این تمدن 3000 ساله و تاثیرات آن بر تمدن غرب با توضیحات راهنمای خود هنگام بازدید از این موزه مطلع شوید.

موزه ملی ایران شامل دو قسمت ایران باستان و موزه دوران اسلامی است.

موزه جواهرات ایران

موزه جواهرات ایران در ساختمان بانک مرکزی واقع شده و جواهرات با ارزشی نظیر: دریای نور (بزرگترین الماس جهان)، تخت طاووس، لعل سامری، تاج پهلوی و هزاران گنج ملی دیگر که توسط شاهان متعدد ایران جمع‌آوری شده را در کنار هم در دل خود جای داده است.

کاخ گلستان

کاخ گلستان مجموعه‌ ملوکانه‌ قجری بسیار زیبایی است. این مجموعه یکی از قدیمی‌ترین آثار تاریخی شهر تهران و جزو میراث جهانی یونسکو محسوب می‌شود.

مجموعه کاخ گلستان یکی از زیباترین جاذبه‌های تهران است.

باغ موزه و گالری‌های تهران

همانطور که مراکز اقتصادی و سیاسی دنیا به سرعت در حال پیشرفت و تغییر مکان به سمت شرق هستند، تولیدات هنری و بازارهای خلاق نیز به دنبال آن‌ها در حال تغییر و توسعه است. در حال حاضر تهران و گالری‌های این شهر نمایش دهنده جذاب‌ترین آثار برخی هنرمندان ایرانی و خارجی و از مراکز فرهنگی و هنری مهم آسیا و خاورمیانه محسوب می‌شود.

زورخانه

همانطور که از نامش پیداست «زورخانه»، مکانی است که برای قرن‌ها مرکز ورزش‌های سنتی و در اصل محل تمرین و پرورش مردان جنگجو  و پهلوانان در ایران و کشورهای مجاور بوده ‌است. کشتی سنتی ایرانیان که گفته می‌شود توسط رستم قهرمان اسطوره‌ای حماسه‌ شاهنامه نیز تمرین می‌شده، در این مکان شکل گرفته. پهلوانان ایران در زمان هجوم اعراب به ایران ملاقات‌های سری خود را در زورخانه ترتیب می‌دادند، و زورخانه علاوه بر مکان انجام تمرینات ورزشی، محل زنده نگاه داشتن روحیه اتحاد و میهن‌پرستی جوانان ایرانی بود.

زورخانه، رای قرن‌ها مرکز ورزش‌های سنتی و در اصل محل تمرین و پرورش مردان جنگجو و پهلوانان در ایران و کشورهای مجاور بوده ‌است.

موزه هنرهای معاصر تهران

موزه هنرهای معاصر تهران، با تاثیر از سبک معماری بادگیرهای ایرانی و طراحی زیبای کامران دیبا ساخته شده. این موزه دارای 9 گالری است که کلکسیون هنری فرح پهلوی در آنها به نمایش گذاشته می‌شود. می‌توان آن را جزء موزه های خوب تهران دانست زیرا این موزه کلکسیون شاهکارهایی از هنرمندان برجسته دنیا مانند: جکسون پالاک، آندره دورن، فرانسیس بیکن، الکساند کالدر، هنری مور و مکس ارنست است.

موزه هنرهای معاصر تهران، با تاثیر از سبک معماری بادگیرهای ایرانی ساخته شده است.

محله عودلاجان

یکی از محله‌های قدیم تهران که در زمان قاجاریه محل زندگی اعیان و اشراف بوده محله عودلاجان است. سه محله‌ معروف پامنار، ناصر خسرو و امام زاده یحیی در این منطقه قرار دارند. از مهم‌ترین جاذبه‌های این محله، عمارت مسعودیه، باغ نگارستان، امام زاده یحیی، چنار کهن 900 ساله، حمام قدیمی نواب، خانه دبیرالملک، سرای کاظمی و خانه مهرانگیز کامبیز (لوکیشن فیلم پدرسالار) را می‌توان نام برد. برای قدم زدن در تاریخ این شهر، تور محله عودلاجان بهترین گزینه است. اگر راجع‌به تهران قدیم کنجکاو هستید، عودلاجان گردی یکی از جذاب‌ترین کارهاییست که می‌توانید انجام دهید.

باغ موزه نگارستان

باغ موزه نگارستان یکی از بناهای قدیمی باقی‌مانده از زمان فتحعلی‌شاه قاجار است که باید آن را در برنامه عودلاجان گردی خود قرار دهید. علاوه‌بر محوطه زیبای باغ، موزه نگارستان از موزه های خوب تهران در زمینه نقاشی است. این موزه جایی است که شما را با ریشه‌های نقاشی سنتی ایران که در سبک نقاشی‌هایی پیش از دوره صفویه بوجود آمده، آشنا خواهد کرد. بهترین کلکسیون‌های نقاشی ایرانی قرن‌های 19 و 20 و برخی از آثار کمال‌الملک، هنرمندی که سبک اروپایی را بیش از پیش به نقاشی ایران وارد کرد را در این موزه از نزدیک مشاهده خواهید کرد.

عمارت مسعودیه

یکی از بناهایی که در تور محله عودلاجان از آن بازدید می‌کنند، عمارت مسعودیه است. این عمارت به دستور مسعود میرزا، پسر ناصرالدین شاه ساخته شده. علاوه‌بر خصوصیات باغ‌های ایرانی، در آن آثاری از تزئینات به شیوه معماری غربی را هم می‌توان دید.

اماکن مقدس اقلیت‌های مذهبی در تهران

تهران بیش از 200 سال میزبان اجتماع کثیری از پیروان ادیان آسمانی مثل زرتشتیان، یهودیان و ارامنه بوده است. کلیسای سرکیس مقدس، کلیسای سورپ گئورگ، کنیسه یهودیان، آتشکده آدریان، کلیسای مریم مقدس و موزه ارمنیان تعدادی از این جاذبه‌های اقلیت‌های مذهبی است.

کلیساهای تهران

مسیحیان ساکن تهران کلیساهای بساری در این شهر ساخته‌اند. چند کلیسای مهم این شهر عبارتند از:

کلیسای سرکیس مقدس

کلیسای سرکیس مقدس، بزرگ‌ترین کلیسای تهران است. معماری آن ترکیبی از معماری قرون وسطی و عصر جدید ارمنستان است. بنابراین زمان بازدید از کلیسای سرکیس تهران به نحوه ساخت آن توجه ویژ‌ه‌ای داشته باشید. پیش از آنکه این کلیسا ساخته شود، کلیسای مریم مقدس مقر خلیفه‌گری ارامنه تهران بود؛ اما پس از ساخت این کلیسا، مقر خلیفه به این مکان منتقل شد. زمان بازدید از کلیسای سرکیس تهران همه روزه از ساعت 13 تا 17 است. ساعت بازدید از کلیساهای تهران متغیر است. مثلا در صورت برگزاری مراسم عروسی در کلیسا، بازدید فقط از ساعت 16:00 امکان دارد. پس بهتر است قبل از رفتن به کلیسا، با آن تماس بگیرید. شماره تلفن کلیسای سرکیس مقدس 02188901634 است.

کلیسای مریم مقدس

این کلیسا یکی از مهم ترین عبادتگاه‌های ارمنیان است. علاوع‌بر عبادتگاه، موزه اسقف اعظم آرداک مانوکیان هم در این کلیسا وجود دارد. روزهای شنبه و یکشنبه ارامنه و سایر مسیحیان در کلیسای مریم مقدس به دعا و نیایش می‌‌پردازند. روزهای دوشنبه تا پنجشنبه از ساعت 9 تا 13 امکان بازدید از موزه وجود دارد. فقط مسیحیان اجازه ورود به بخشعبادت‌گاه کلیسا را دارند. به دلیل متفاوت بودن ساعت بازدید از کلیساهای تهران، قبل از رفتن با آن تماس بگیرید. شماره تلفن کلیسای مریم مقدس تهران 02166735739 و 02166706151 است.

کلیسای تادئوس و بارتوقیمئوس مقدس

در برنامه عودلاجان گردی خود، به قدیمی ترین کلیسای تهران هم سر بزنید. این کلیسا در سال 1147خورشیدی در زمان حکومت زندیه در خیابان مولوی تهران بنا شده. اما به دلیل سنگ یادبود روی دیوار کنار آن، سال ساختش را 1187 خورشیدی می‌دانند. در زمان ساخت آن به دلیل نبودن قبرستان برای ارامنه، اجساد مسیحیان در حیاط آن دفن شده‌اند. بنابراین می‌توانید قبر افراد معروف اروپایی را در قدیمی ترین کلیسای تهران ببینید. 

 

تهرانگردی نوروز 99

یکی از زمان‌های مناسب برای گشت در محله‌های قدیمی مانند سنگلج، بازار، چاله میدان، عودلاجان تهرانگردی به‌طور کلی، تعطیلات نوروز است. زیرا از زمان‌هاییست که بسیاری از مردم از شهر خارج شده‌اند. شرکت در برنامه‌های تهرانگردی نوروز 99 می‌تواند بهترین گزینه برای کسانی باشد که ترجیح می‌دهند تعطیلات نوروز را در تهران سپری کنند.


سوالات متداول "تهران گردی ویژه مهمانان خارجی"
آیا شما تور کیش یا مشهد دارید؟

خیر.

آیا تورهای شما به صورت چارتر است و شامل شرایط تخفیف می شود؟

خیر، تورها به صورت انفرادی بوده و تاریخ و نحوه سفر با توجه به درخواست شما اجرا خواهد شد.

مسیرهای هوایی تورهای انفرادی با چه پروازهایی( ایرلاین) انجام می‌شود؟

همه ایرلاین‌ها از طرف دالاهو  بررسی و کلیه پروازهای موجود در مسیر انتخابی سفر به شما  اعلام می‌شود. شما می‌توانید با توجه به ظرفیت، ساعت پرواز، قیمت بلیط و شرایط خاص خود، پرواز مورد نظر خود را انتخاب کنید.

تورهای همه روزه شما در تمامی ایام اجرا می شود؟

تورهای انفرادی دالاهو با توجه به درخواست شما در هر تاریخی قابل اجراست. بدیهی‌ست اجرای تور به امکان‌پذیر بودن رزرو "اقامتگاه" و "وسیله نقلیه" مورد نظر شما دارد.

هزینه سفر را به چه روشی می توانم پرداخت نمایم؟

شما می‌توانید هزینه سفر خود را به صورت حضوری در دفتر دالاهو، واریز به حساب، انتقال وجه از طریق کارت به کارت و یا ثبت‌نام آنلاین پرداخت کنید.

اگر به اشتباه پول زیادتری به حساب دالاهو واریز نمودم، چگونه می‌توانم آن را پس بگیرم؟

با دالاهو تماس بگیرید و مشخصات فیش واریزی خود را اعلام کنید. همکاران ما در بخش حسابداری، مازاد واریزی شما را در اولین فرصت به حساب شما عودت خواهند داد.

اگر سفری را کنسل کنم، مبلغ پرداختی چگونه و در چه مدتی عودت داده می شود؟

مبلغ پرداختی شما پس از کسر هزینه‌های کنسلی، حداکثر ظرف 1 هفته به حساب شما عودت داده خواهد شد.

آیا دالاهو مسافران خود را بیمه می کند؟

بله. کلیه مسافران دالاهو بیمه مسئولیت مدنی با شرایط اعلام شده در قسمت سایر خدمات می‌گردند.

اقامت در تورهای دالاهو چگونه است؟(هتل، خانه محلی، چادر)
 • اقامت در هتل: در سفرهای گروهی، اقامت در هتل‌ها تا آنجا که امکانات هتل و شرایط سفر اجازه دهد، در اتاق‌های 2 یا 3 نفره صورت می‌گیرد. اولویت تخصیص اتاق‌های 2 نفره در سفرهای دالاهو با زوجین است.
  اگر تنها سفر می‌کنید، شما با همسفران دیگر هم ‌اتاق خواهید شد. اقامت به صورت انفرادی با توجه به شرایط هتل مقصد و با هماهنگی قبلی و پرداخت هزینه‌های مربوطه امکان‌پذیر است.
 • اقامت در خانه محلی: به علت محدودیت اتاق‌ها در خانه‌های روستایی،  استقرار و استراحت خانم ها و آقایان در اتاق های جداگانه و به صورت گروهی است. بدیهی‌ست تعداد همسفرانی که در یک اتاق مستقر شده و از فضای مشترک استفاده می‌کنند به مراتب بیشتر از هتل خواهد بود. در این نوع اقامت، معمولا امکان اختصاص اتاق خصوصی به همسفران وجود ندارد.
 • اقامت در چادر: چادر‌های دالاهو، به صورت دوپوش با ظرفیت 3 الی 4 نفر است که بر روی زیرانداز ضدآب برپا می‌گردد. کلیه امور مربوط به کمپ، از جمله تامین "چادر دوپوش"، "مکان‌یابی محل مناسب کمپینگ"، "حمل و برپایی چادرها"، "تهیه امکانات اولیه کمپ"  و ... بر عهده دالاهو می‌باشد. اختصاص چادرها حتی‌المقدور با توجه به روابط همسفران صورت می‌گیرد.
  در ضمن شما می‌توانید با هماهنگی قبلی با دالاهو، چادر شخصی به همراه بیاورید.
حمل بار شخصی مسافران در برنامه های چند روزه چگونه است؟

تقریبا در تمام سفرهای چندروزه دالاهو که پیاده‌روی و کوهپیمایی دارند، همسفران فقط "کوله یک روزه" خود را که نیازهای یک روزشان را برطرف می‌کند حمل خواهند کرد. حمل مابقی لوازم به وسیله اتوبوس، وانت، چهارپا و ... به محل اقامت شبانه، توسط دالاهو انجام می‌گیرد.

آیا دالاهو کیسه خواب به مسافرین می‌دهد؟ من کیسه خواب ندارم. چه کار کنم؟

خیر. کیسه خواب وسیله شخصی‌ست و دالاهو امکان ارائه آن به مسافرین را ندارد. در صورتی که "کیسه خواب"‌ از وسایل ضروری یک سفر باشد، شما باید شخصا نسبت به خرید یا قرض از دوستان و آشنایانتان اقدام فرمایید. لازم به ذکر است قیمت یک کیسه خواب معمولی، از 80هزار تومان شروع می‌شود.

چرا با دالاهو سفر کنیم؟ برتری دالاهو نسبت به دیگر شرکت‌ها چیست؟

نمی‌توانیم بگوییم ما از دیگران برتریم اما ویژگی‌هایی که به آنها مفتخریم عبارتند از:

 • شیوه متفاوت: ما به شیوه‌ای متفاوت سفر می‌کنیم.
 • قیمت‌های متناسب با خدمات: معتقدیم قیمت‌های متناسبی با توجه به خدمات ارائه شده داریم.
 • تنوع سفر: سفرهای بسیار متنوعی داریم و گمان می‌کنیم سلایق همه سفردوستان را برآورده کرده‌ایم.
 • بهترین مسیرها: ما تمام تلاشمان را می‌کنیم تا کلیه مسیرهای انتخابی برای سفر، بهترین و جذاب‌ترین مسیرهای ممکن باشند.
 • تورلیدرهای مجرب: همه تورلیدرهای دالاهو، آموزش‌دیده و دارای کارت "راهنمای تور" از "سازمان میراث فرهنگی و گردشگری" هستند. همچنین دالاهو برنامه‌های منظم و مدون آموزشی درون سازمانی برای تورلیدرهای خود دارد.
 • تجربه بالا: دالاهو تا به امروز(مردادماه 1396) قریب به 16هزار روز در سفر بوده‌ایم و در این سفرها افتخار همراهی بیش از 110هزار نفر را در این سفرها داشته است.
در صورت نارضایتی از هر یک از واحدهای فروش و اجرایی تور، شکایت یا انتقاد خود را به چه صورت به اطلاع مدیرعامل دالاهو برسانم؟

شما می‌توانید با مراجعه به وبسایت دالاهو، روی لینک "شکایت" در بالای صفحه کلیک کنید و شکایت خود را مطرح نمایید. کلیه پیام‌ها مستقیما توسط مدیریت بررسی می‌شوند. همچنین میتوانید با شماره‌های دالاهو تماس گرفته و با واحد امور مشتریان مشکل خود را مطرح نمایید.

در صورتیکه پیشنهاد و یا ایده ای داشته باشم و بخواهم آن را به اطلاع مدیریت دالاهو برسانم چه باید کنم؟

شما می‌توانید از طریق فرم "تماس با ما" در وبسایت دالاهو، اقدام به ارسال پیشنهادات خود نمایید و یا با واحد امور مشتریان دالاهو تماس گرفته و پیشنهاد خود را اعلام کنید.

وسایل سفرم را از کجا می‌توانم تهیه کنم؟

مراکز متعددی در سطح شهر برای عرضه لوازم سفر وجود دارند اما بورس اصلی فروش لوازم سفر و طبیعت‌گردی خیابان ولیعصر، حد فاصل میدان منیریه تا خیابان امام خمینی(چهارراه سپه) است.
در ضمن، پیشنهاد می‌کنیم قبل از خرید لوازم سفر، مطالب منتشر شده در پرتال خبری دالاهو را مطالعه بفرمایید.

اگر سوالی دارم که در لیست فوق وجود ندارد چگونه می‌توانم سوالم را مطرح نمایم؟

شما می‌توانید با دفتر دالاهو تماس بگیرید و سوالات خود را مطرح کنید. همکاران دالاهو با کمال میل منتظر شنیدن صدای گرم شما هستند: 41663000

آیا می‌توان همراه با تور با وسلیۀ نقلیۀ شخصی و یا به تنهایی سفر کرد؟

خیر،ما خواهان حضور شما در وسیلۀ نقلیه خودمان هستیم تا بتوانیم خدمات بهتری ارائه دهیم؛ اما اگر تمایل دارید این سفر را شخصی انجام دهید برای داشتن اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

لباس مناسب طبیعت گردی چه لباسی است؟

لباس مناسب طبیعت‌گردی لباسی است که برای پیاده‌روی و کوه‌پیمایی ایجاد مزاحمت نکند و طبیعت‌گرد در آن احساس راحتی داشته باشد، مقاومت خوبی نسبت به آّب، باد، خاک و ساییدگی داشته باشد؛ رنگی متناسب با طبیعتی که در آن قرار می‌گیریم داشته باشد.

آیا می‌توانیم محل نشستن خود در وسیلۀ نقلیه را از قبل مشخص کنیم؟

خیر، با توجه به گروهی بودن سفر و مقتضیات اینگونه سفرها، این امکان وجود ندارد.

آیا لزوما برای سفر باید کولۀ حرفه ای داشت؟

برای سفرهای یک روزه لزوما نیاز به کولۀ حرفه‌ای نیست، اما کوله‌ای که موجب سخت شدن پیاده‌روی شود پیشنهاد نمی‌شود.

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
 • متن
 • نام
 • ایمیل

در حال حاضر تور تهران گردی ویژه مهمانان خارجی نداریم اما اگر مشخصات تماست رو ثبت کنی، قول می‌دیم وقتی سفر جدید برنامه‌ریزی کردیم، قبل از همه بهت خبر بدیم.

نفر