تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

بهترین شهربازی‌ های استانبول

اگر با کودکان‌تان به استانبول می‌روید، بازدید از شهربازی‌های این شهر یکی از برنامه‌های شما خواهد بود؛ اما بهترین شهربازی‌های استانبول کجا واقع شده‌اند؟ هزینه ورودی هریک چقدر است؟ چطور به این شهربازی‌ها برویم؟ و...

تور شهر بازی ویالند

 ژوراسیک لند (Jurassic land)

دنیای دایناسورها برای بچه‌ها رازآلود و مهیج است. بیشتر بچه‌ها حداقل یکی از آن‌ها را در اتاق‌شان دارند. حالا تصورش را بکنید، موزه‌ای در استانبول است که بیش از 70 نوع دایناسور شبیه سازی شده دارد. موزه پارک ژوراسیک استانبول استخوان، تخم‌ها و کلیه اطلاعات مربوط به دایناسورها را در معرض دید قرار می‌دهد.

 • امکانات ژوراسیک لند: این موزه پارک با داشتن سینمای 4 و 6 بعدی، آزمایشگاه، سالن نمایش انیمیشن، سرزمین بازی لیزر، کافه و غیره برای بزرگسالان نیز می‌تواند جذاب باشد.
 • آدرس ژوراسیک لند: این پارک در نزدیکی مرکز خرید فروم واقع شده است. در مطلب راهنمای حمل ونقل عمومی استانبول می‌توانید برای رسیدن به این شهربازی کمک بگیرید.
 • زمان بازدید از ژوراسیک لند: هر روز از ساعت 10 تا 21 می‌توانید از دایناسورهای این پارک بازدید کنید.
 • هزینه ورودی پارک ژوراسیک لند: بلیت ورودی این موزه پارک بین 29 تا 39 لیر متغیر است.

ویالند

قبلا در مطلب جاذبه‌های مخصوص کودکان در مورد این شهر بازی صحبت کردیم. ویالند در واقع پارکی بسیار وسیع متشکل از بخش‌های مختلف است. امکان انجام بازی‌های متنوع از ویژگی‌های این شهربازی است. جشن‌ها و فستیوال‌های متعددی در اینجا برگزار می‌شود که اگر دوست داشته باشید می‌توانید در آن شرکت کنید. هم‌چنین خرید از بوتیک‌ و فروشگاه‌ها از گزینه‌های دیگر این شهربازی است.

 • زمان بازدید از ویالند: روزهای جمعه تا یکشنبه می‌توانید ازساعت 10 تا 21 به این‌جا بروید. فراموش نکنید این شهربازی در روزهای دوشنبه تا پنج‌شنبه از ساعت 10 تا 19 باز است.
 • هزینه‌های ورودی: بزرگسالان 99 لیر، کهنسالان و کودکان 89 لیر باید بپردازند. هزینه ورود کودکان زیر 3 سال رایگان است.
 • آدرس ویالند: این شهربازی در منطقه ایوب در نزدیکی پل گلدن هورن است. بعد از آن باید سراغ از خیابان گیرنه، منطقه یشیلپینار بگیرید.

ویالند بهشتی برای کودکان و بزرگسالان است.

ویا سی تما پارک viasea tema pak

این شهربازی بسیار پیشرفته است و با آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا ساخته شده. ترن هوایی آن بسیار سریع و بزرگ است و در قاره اروپا مقام پنجم را به خود اختصاص داده. شاید باور نکنید اما این ترن هوایی 110 کیلومتر را فقط در دو ثانیه طی می‌کند. از دیگر امکانات این شهربازی، می‌توان به آکواریوم، برگزای کنسرت‌های رایگان و غیره اشاره کرد.

 • زمان بازدید از ویا سی تما: به غیر از روزهای یکشنبه می‌توانید از ساعت 12 تا 24 به این شهربازی سر بزنید. روزهای یکشنبه این مکان از ساعت 14 شروع به کار می‌کند.
 • هزینه‌های ورودی ویا سی تما: بزرگسالان 94 لیر و کودکان تا 14 سال 84 لیر باید بپردازند. هزینه ورودی کودکان زیر سه سال رایگان است.
 • آدرس پارک ویا سی تما: آدرس را یادداشت کنید: تورزلا، خیابان بالیکچیلار 20، کامی

 ترن هوایی ویا سی تما پارک 110 کیلومتر را فقط در دو ثانیه طی می‌کند.

پارک کودک فشانه

پارک فشانه، پارکی رنگارنگ برای کودکان است.

آدرس پارک فشانه: این پارک در محله ایوب، در کنار گلدن هورن و نیسانسی واقع شده است.

زمان بازدید از پارک کودک فشانه: هر روز از ساعت 9 تا 18 می توانید کودکان‌تان را به این شهر بازی رنگارنگ ببرید.

هزینه‌های ورودی فشانه: بزرگسالان 60 لیر، کودکان (از 3 تا 14) و افراد بالای 65 سال، 45 لیر باید بپردازند. کودکان زیر سه سال هزینه ورودی ندارند.

بایرام پاشا bayrampase city park

از امتیازات ویژه این پارک می‌توان به ترن هوایی، زمین‌های ورزش بسکتبال، تنیس، فوتبال، دوچرخه و موتورسواری و غیره اشاره کرد. آمفی تئاتر، سینما، مرکز سلامت، رستوران و کافه از دیگر امکانات این پارک است.

 • زمان بازدید از بایرام پاشا: از ساعت 7 تا 24 می‌توانید به این شهربازی سر بزنید.
 • آدرس پارک بایرام پاشا: بایرام پاشا ۳۴۰۴۵، هودوت یولو شماره ۱، کوکاتپ

پارک بایرام پاشا از ساعت 7 تا 12 شب باز است.

پارک لونا بوستانسی

این پارک دسترسی آسانی به مرکز شهر دارد. اگر نمی‌خواهید فاصله چندانی از مرکز شهر بگیرید لونا بوستانسی گزینه مناسبی برای شماست. این پارک در سال 2004 افتتاح شد. ترن هوایی و بازی راک ان رول هیجان وصف ناپذیری به آن می‌بخشد.

 • ساعت بازدید از پارک لونا بوستانسی: هر روز از ساعت 9 تا 21 می‌توانید از این پارک بازدید کنید.
 • آدرس پارک لونا بوستانسی: کادیکوی، بوستانسی

ترن هوایی و بازی راک ان رول هیجان وصف ناپذیری به این پارک می‌بخشد.

 پارک فلوریا لونا

این شهر بازی در کنار ساحل واقع شده. علاوه بر بازی‌های متعدد در این شهربازی، می‌توانید از تفریحات ساحلی لذت ببرید. یک روز عالی را کنار خانواده‌تان در این ساحل تجربه کنید.

فان لب fun lab

اگر هم می‌خواهید خرید کنید و هم کودکان‌تان را شهربازی ببرید، شهربازی فان لب را انتخاب کنید. این شهربازی در مراکز خرید فروم و جواهیر شعبه دارد. امکان بازی‌های متنوع با کیفیت بالا در فان لب امکان دارد.

 • آدرس فان لب جواهیر: شیشلی، خیابان بیوکدره، شماره 22، مرکز جواهیر، محله ماییس، شهربازی جواهیر
 • فان لب فروم: بایرامپاشا، خیابان پاشا، محله کوکاتیپ، شهربازی فروم

اگر هم می‌خواهید خرید کنید و هم کودکان‌تان را شهربازی ببرید، شهربازی فان لب را انتخاب کنید.

موی پارک moipark

یکی دیگر از مراکز خریدی که شهربازی معروفی دارد، مرکز خرید مال استانبول است. فضای شهربازی موی پارک حدود 12 هزار متر مربع است و کودکان چهار سال به بالا انواع مختلفی از بازی‌ها را می‌توانند در آن تجربه کنند.

 • آدرس موی پارک: بلوار محموتبی باساکسهیر، سلیمان دمیرال

فضای شهربازی موی پارک حدود 12 هزار متر مربع است و کودکان چهار سال به بالا انواع مختلفی از بازی‌ها را می‌توانند در آن تجربه کنند.

پارک ویا کریزی via/crazy park

پیش از این اوت لت ویاپورت را معرفی کردیم. این مرکز خرید امکانات متنوعی دارد که مجموعه تفریحی یکی از آن‌هاست. این مجموعه شامل سینما 8 بعدی، بولینگ، باشگاه اسب کودکان و... است. هرکدام از آن‌ها را که انتخاب کنید تجربه بی‌نظیری برای‌تان خواهد بود.

 • آدرس پارک به ویا کریزی: همه روزه از ساعت 10 تا 22 می‌توانید به این شهربازی بروید.
 • آدرس ویا کریزی: پندیک، خیابان دداپاشا 19، محله ینی شهیر

ایکستریم اونچر

هیجان و ماجراجویی واقعی را در اطراف شهر استانبول در ایکستریم اونچر تجربه کنید. این شهربازی بازی‌های متنوع برای گروه سنی کودکان تا بزرگ‌سالان دارد. از بازی زیپلاین بگیرید تا بازی‌های آسان‌تر برای کودکان. یک روز به‌یادماندنی و پرهیجان را با خانواده‌تان تجربه کنید. اگر از صبح به اینجا می‌روید، می‌توانید بقیه روزتان را در مرکز خریدی در نزدیکی آن بگذرانید که اکثر برندهای روز دنیا را دارد.

 • آدرس ایکستریم اونچر: مسلک در اطراف استانبول
 • زمان بازدید از ایکستریم اونچر: از روزهای سه‌شنبه تا جمعه از ساعت 10 تا 18 و در روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت 10 تا 20 به این شهربازی بروید.
 • هزینه‌های ورودی ایکستریم اونچر: هزینه بازی‌ها بسته به انتخاب شما بین 23 تا 56 لیر متغیر است. هم‌چنین بسته به اینکه گروه‌های چندنفره باشید این قیمت تغییر می‌کند. گروه‌های 3 نفره: 133 لیر و گروه‌های 4 نفره 178 لیر است. برای خرید بسته اکتریم نیز باید 67 لیر بپردازید.

هیجان و ماجراجویی واقعی را در اطراف شهر استانبول در ایکستریم اونچر تجربه کنید.

 

تور لگولند1397/11/14 | کد مطلب: 4424
برچسب‌ها: استانبول
سیما رفیعی

کارشناس ارشد فلسفه غرب، علاقه‌مند به سینما، مطالعه و ورزش


تهیه و تدوین: تحریریه دالاهو
لطفا در نشر دانسته‌های خود کوشا باشید.
برداشت و استفاده غیرتجاری از مطالب این وب‌سایت، حتی بدون ذکر منبع آزاد است.


 • به اشتراک بگذارید:بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
 • متن
 • نام
 • ایمیل
برای اینکه مطالب بعدی وبلاگ دالاهو را از دست ندهید در خبرنامه ثبت‌نام کنید.
ثبت‌نام
با وارد کردن ایمیل خود مطالبی خواندنی و جذاب دریافت کنید.