تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

مرکز خرید اوت‌لت ایرپورت کجاست؟

اگر از آن دسته افرادی هستید که در سفر، حوصله پاساژگردی و خریدهای مختلف ندارید و عازم استانبول هستید پیشنهاد ما به شما مرکز خرید ارزون و نسبتا کوچکی در نزدیکی فرودگاه آتاتورک استانبول است. در ادامه مطلب می‌توانید اطلاعات بیشتری از این مرکز خرید به دست بیاورید.

تورگشت خرید استانبول

چطور به مرکز خرید اوت‌لت ایرپورت برویم؟

این اوت‌لت در منطقه‌ی اتاکوی استانبول واقع شده است و برای رفتن به تمام محوطه‌های اطرف آن سرویس رفت و برگشت وجود دارد. اگر درمناطق باکیرکوی، یشیلکوی، فلوریا و آتاکوی اقامت دارید این مرکز خرید بسیار به شما نزدیک است.

اوت لت ایرپورت، نسبتا کوچکی در نزدیکی فرودگاه آتاتورک استانبول است.

 چرا مرکز خرید اوت‌لت ایرپورت خاص است؟

یکی از جذابیت‌های این مرکز خرید سقف آن است که متحرک بوده و گاهی اوقات باز و گاهی اوقات بسته است. آنچه باعث محبوبیت این مرکز خرید شده، تخفیف زیاد محصولات فروشگاه‌های آن است که با هر بودجه‌ای شما را برای خرید سوغاتی کوچکی یاری می‌کند.

سقف متحرک مرکز خرید اوت لت ایرپورت یکی از جذابیت‌های این مرکز است.

در مرکزخرید اوت‌لت ایرپورت چه می‌بینیم؟

اوت‌لت‌ها مکانی برای فروش اجناسی با قیمت مناسب و در حراج هستند. در این اوت لت حدود 116 فروشگاه برای تهیه سوغاتی و کالاهای مورد نیازتان وجود دارد. در اوت لت ایرپورت می‌توانید تمامی برندهای معتبر جهانی مانند سارار و ورساچه را ببینید. در این اوت‌لت هم‌چنین علاوه بر فروشگاه‌های مختلف  فودکورت، رستوران، مرکز سرگرمی برای کودکان، سینما، آمفی تئاتر و شهر بازی یخی نیز وجود دراد1397/10/06 | کد مطلب: 4375
برچسب‌ها: استانبول
پرستو صاحبی

طراح، کوهنورد، علاقمند به نویسندگی، عاشق طبیعت و حیوانات...  • به اشتراک بگذارید:بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل
برای اینکه مطالب بعدی وبلاگ دالاهو را از دست ندهید در خبرنامه ثبت‌نام کنید.
ثبت‌نام
با وارد کردن ایمیل خود مطالبی خواندنی و جذاب دریافت کنید.