تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

مرکز خرید فروم استانبول کجاست؟

خرید کردن را دوست دارید؟ دلتان می‌خواهد تمام برندهای محبوب‌تان را یک‌جا ببینید؟ فقط که خرید نیست تازه می‌توانید در یک رستوران یا کافه استراحت کنید و با کسانی که دوستشان دارید یک قهوه ترک نوش جان کنید. تا به حال در زیر اقیانوس قدم زده‌اید؟ امکان تماشای بزرگترین تونل آبی در اروپا را دارید. اما کجا می‌توان همه اینها را یک جا داشت؟ ما به شما خواهیم گفت. 

تورگشت خرید استانبول

درباره مرکز خرید فروم استانبول:

یکی از محبوب‌ترین مراکز خرید در استانبول، فُروم استانبول است. این مرکز خرید موفق به کسب نشان استاندارد ایزو 14001 در میان مراکز معتبر خرید ترک شده و مغازه‌های بسیار شیک و نوع معماری استانبول فروم بر جذابیت آن اضافه کرده است.

فُرومِ استانبول یکی از محبوب‌ترین مراکز خرید در استانبول است.

آکواریوم و تونل دریایی سی‌لایف:

مرکز خرید فروم استانبول فقط یک مرکز خرید ساده نیست. تفاوت فروم استانبول این است که تفریحات بسیاری را در خود جای داده و شما می‌توانید علاوه بر خرید کردن کلی تفریح کنید. آکواریوم زنجیره‌ای سی‌لایف در استانبول، مکانی بسیار دیدنی است که جانوران دریایی بسیاری را از 4 قاره در خود جای داده است. طول تونل دریایی 83 متر است؛ طولانی‌ترین تونل دریایی در اروپا و ترکیه. 51 تانک آب همراه با ماهی‌های بسیار جذاب از کوسه گرفته تا سفره‌ماهی در این مرکز دریایی وجود دارد.

آکواریوم و تونل دریایی سی‌لایف، طولانی‌ترین تونل دریایی در اروپا و ترکیه است.

سرزمین لِگو در استانبول فروم:

در یک فضای 3 هزار متر مربعی در استانبول فروم مرکز تفریحی برای کودکان 3 تا 10 سال طراحی شده است. برای سرگرمی بچه‌ها حدود 2 میلیون قطعه لگو در این مرکز وجود دارد.

سرزمین لِگو در استانبول فروم.

صرافی به نام عزیز برای تبدیل ارز:

بارها پیش می‌آید که هنگام خرید، لیرهای‌تان تمام می‌شود. در استانبول فروم جای هیچ نگرانی نیست. صرافی عزیز آماده است تا هر زمان که شما بخواهید پول های شما را تبدیل کند. این صرافی در طبقه همکف است و پلاکش 193. فقط یک نکته را هنگام تبدیل ارز در نظر داشته باشید، نرخ تبدیل این صرافی در مقایسه با صرافی‌های میدان تکسیم یا بازار بسیار پایین‌تر است. بنابراین تمام پول‌تان را در اینجا تبدیل نکنید. بلکه تا حدی که نیاز دارید تبدیل ارز انجام دهید. 

رستوران‌های استانبول فروم:

سالن غذاخوری فروم استانبول برای هر نوع سلیقه‌ای غذا سرو می‌کند. برگرکینگ و کی اف سی را حتما می‌شناسید. اما پیشنهاد ما به شما بای‌دونر است. از این مغازه می‌توانید دونر و اسکندر کباب‌های خوشمزه‌ای را بخرید. کافی‌شاپ‌های این مرکز خرید را نیز امتحان کنید و خودتان را بعد از یک خرید مفصل به صرف قهوه ترک میهمان کنید.

برندهای موجود در این فروشگاه کدامند؟

آدیداس، اِی دی ال، کولزیون، آیاک‌کابی دنیاسی، فلو، فلورمار، سوبه (مغازه‌های زنجیره‌ای پوشاک کودکان تا 12 سال)، آرچلیک (مبلمان)، آتاسای، باتیک، بنتون، برشکا، بوش (لوازم خانگی)، آرچلیک، چیکو(پوشاک و لوازم کودکان)، کولینز، داچمن، دری مد، دفاکتو، انزا موبیلیا و...

دراین مرکز خرید علاوه بر وجود برندهای معروف آرایشی و پوشاک شما می‌توانید از کارفورسا دیدن کنید. کارفورسا یک فروشگاه بزرگ است چیزی شبیه به فروشگاه‌های هایپراستار در ایران.

اگر قصد خرید از لوازم خانگی را داشتید هم می‌توانید به سراغ برند معروف اِنزا یا ایکیا بروید. همه چیز در این مرکز خرید هست، هرچه که فکرش را بکنید.

مرکز خرید فروم استانبول کجاست؟

مرکز خرید فروم استانبول در محله کوجا‌تپه قرار دارد. در این محله ایستگاه مترو هست. اگر در میدان تکسیم باشید به طرف ینی‌کاپی سوار بر مترو شوید، در این ایستگاه خط خود را عوض کنید و به طرف ایستگاه فرودگاه آتاتورک سوار بر مترو شوید. بین راه در کوجاتپه پیاده شوید. نزدیک مرکز خرید فروم خواهید بود. در مطلب راهنمای حمل و نقل عمومی در استانبول شما را راهنمایی خواهیم کرد که چطور از وسایل نقلیه عمومی برای  بازدید از جاذبه‌های استانبول استفاده کنید.

ساعت کاری فروم استانبول چطور است؟

این مرکز خرید همه روزه از ساعت 10 صبح تا 10شب باز است.1397/08/15 | کد مطلب: 3371
هانیه کاظمی

مهندس برق، ارشد مدیریت، عاشق ورزش، موسیقی، مطالعه و تماشای فیلم


گردآوری و تنظیم: تحریریه دالاهو
لطفا در نشر دانسته‌های خود کوشا باشید.
برداشت و استفاده غیرتجاری از مطالب این وب‌سایت، حتی بدون ذکر منبع آزاد است.


  • به اشتراک بگذارید:

بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل
نازنین پروازی
1395/01/18 15:32
اگه با شما اینجا بیایم اقامتمون کجا میشه؟
پاسخ دهید...
محمود کریمی
1395/01/18 15:31
از این پل محافظتی میشه؟؟
پاسخ دهید...