تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

خرید عمده در مرتر استانبول

لباس‌ها و اجناس ترک بسیار مشهورند؛ چنانچه بسیاری از افراد فقط با قصد خرید و تجارت به استانبول سفر می‌کنند. اگر شما هم جزو کسانی هستید که برای تجارت یا خرید عمده به استانبول سفر می‌کنید، این مطلب را حتما بخوانید.  

تور دور ترکیه

درباره خیابان مرتر

خیابان مرتر در استانبول بهترین جا برای خرید عمده اجناس ترک است. جالب است بدانید بخش عمده‌ اجناس ترک در بازارهای ایران از همین خیابان تهیه می‌شوند. تنوع پوشاک در این خیابان بسیار زیاد است و با سلیقه ایرانی‌ها جور در می‌آید. البته اگر می‌خواهید تکی خرید کنید، این خیابان را توصیه نمی‌کنیم؛ چراکه اکثر مغازه‌ها عمده‌فروش هستند و قیمت اجناس برای کسانی که می‌‌خواهند عمده خرید کنند، مناسب است.

خیابان مرتر در استانبول بهترین جا برای خرید عمده اجناس ترک است.

توصیه‌های مهم برای خرید از خیابان مرتر

  1.  برای خرید از این خیابان وقت کافی بگذارید. در خیابان مرتر، همه ساختمان‌ها مغازه‌های عمده فروشی هستند. همه مغازه‌ها را بگردید تا برای خرید تصمیم بهتری بگیرید.
  2. در این خیابان به راحتی می‌توانید با فروشنده‌ها ارتباط برقرار کنید؛ چراکه اکثر فروشندگان فارسی متوجه می‌شوند و به مشکلات شما رسیدگی می‌کنند.
  3. کسانی که فقط به قصد خرید عمده به استانبول می‌روند کافیست یکراست به خیابان مرتر بروند و همه کارهای خود از جمله خرید، ارسال و تبدیل پول را در این خیابان انجام دهند. صرافی‌هایی در این خیابان هستند که می‌توانید پول خود را تبدیل کنید؛ اما توصیه می‌کنیم این کار را در صرافی‌های معتبر انجام دهید. صرافی‌های میدان تکسیم که تقریبا به مرتر نزدیک هستند، برای این کار مناسب‌ترند.
  4. در خیابان مرتر برندهای خیلی معروف دیده نمی‌شوند. 
  5. توجه داشته باشید روزهای یکشنبه بازار مرتر نیمه تعطیل است؛ بهتر است این روز را برای خرید از این خیابان انتخاب نکنید.
  6. در نهایت، یادتان باشد به هرکسی اعتماد نکنید. برای اطلاع از مراکز معتبر حمل و نقل و صرافی تحقیق کنید.

خیابان مرتر در منطقه زیبا و دیدنی زیتون واقع شده است.

مسیر دسترسی به خیابان مرتر

خیابان مرتر در منطقه زیبا و دیدنی زیتون واقع شده است. اگر برای خرید عمده به استانبول می‌روید، بهتر است هتل محل اقامت خود را در همین خیابان انتخاب کنید. در غیر این صورت، شما به راحتی می توانید با مترو خود را به این خیابان برسانید. از میدان تکسیم سوار مترو شوید و به سمت ینی‌کاپی حرکت کنید، سپس سوار مترو هاوالیمانی بشوید و تا ایستگاه زیتونبرنو بروید. از این مترو که خارج شوید باید از یک پل هوایی بگذرید تا به خیابان مرتر برسید. در مطلب راهنمای حمل و نقل در استانبول در این‌باره بیشتر بخوانید.

تور قونیه1397/09/14 | کد مطلب: 4277
سیما رفیعی

کارشناس ارشد فلسفه غرب، علاقه‌مند به سینما، مطالعه و ورزش


تهیه و تدوین: تحریریه دالاهو
لطفا در نشر دانسته‌های خود کوشا باشید.
برداشت و استفاده غیرتجاری از مطالب این وب‌سایت، حتی بدون ذکر منبع آزاد است.


  • به اشتراک بگذارید:
بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل
برای اینکه مطالب بعدی وبلاگ دالاهو را از دست ندهید در خبرنامه ثبت‌نام کنید.
ثبت‌نام
با وارد کردن ایمیل خود مطالبی خواندنی و جذاب دریافت کنید.