تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

جاذبه‌های مخصوص کودکان در استانبول

استانبول پر از جاذبه‌هایی است که کودکان‌تان عاشقش می‌شوند. یکی از بزرگ‌ترین آکواریوم‌های دنیا، موزه اسباب‌بازی، ماکت‌ جاذبه‌های استانبول، شهربازی و پارک‌های تفریحی این شهر بهشت کودکان است. 

تور پارک آبی 

 آکواریوم استانبول

قدم زدن در میان یکی از بزرگ‌ترین آکواریوم‌های دنیا بیش از هر چیزی برای بچه‌ها می‌تواند جذاب باشد. آکواریوم استانبول مانند تونلی طولانی است که از دل اقیانوسی می‌گذرد. قورباغه‌های رنگارنگ، کروکودیل‌های کوچک و دیگر گونه‌های شناور در این آکواریوم تماشایی هستند. البته هیجان‌های این آکواریوم به دیدن آبزیان ختم نمی‌شود. در این آکواریوم می‌توانید به تماشای فیلم یا تصاویر گرافیکی بنشینید یا به بازی و غواصی مشغول شوید. یک روز به یادماندنی را برای خود و کودکان‌تان بسازید.

آکواریوم استانبول مانند تونلی طولانی است که از دل اقیانوسی می‌گذرد.

موزه رحمی کوچ Rahmi Koç Museum

قایق، اتومبیل، موتورهای بخار، هواپیما، زیردریایی و لوکوموتیو؛ بچه‌ها عاشق این قبیل چیزها هستند. در موزه رحمی کوچ می‌توانید روز بی‌نظیری را برای کودکان‌تان رقم بزنید. دسترسی به این موزه بسیار آسان است. این موزه در منطقه گولدن هورن در بندر قدیمی ترکیه واقع شده است.

در موزه رحمی کوچ می‌توانید روز بی‌نظیری را برای کودکان‌تان رقم بزنید.

ویالند (vialand)

ویالند نام قدیمی تم پارک اسفانبول است. چرخ و فلک، سالن‌های نمایش، تونل‌های ماجراجویانه این شهربازی آن را به یکی از مهیج ترین شهربازی‌ها تبدیل کرده. هم‌چنین اگر به ویالند رفتید، وعده‌ای غذای خوشمزه در رستوران‌های آن بخورید و از فروشگاه‌هایش سوغاتی بخرید.

چرخ و فلک، سالن‌های نمایش، تونل‌های ماجراجویانه این شهربازی آن را به یکی از مهیج ترین شهربازی‌ها تبدیل کرده.

موزه اسباب‌بازی استانبول (Istanbul Toy Museum)

بیش از 4 هزار نوع اسباب‌بازی در این موزه جمع شده است. به عبارتی می‌توان گفت اینجا، بهشت کودکان است. این موزه فضایی کلاسیک دارد و اسباب‌بازی‌های آن از سراسر دنیا جمع شده‌اند. موزه اسباب‌بازی استانبول در سطح جهان طرفداران زیادی دارد.  این موزه دارای بخش های فضای، قطاری و.. است که انقلاب صنعتی را هم به نمایش می‌گذارد. بزرگسالان نیز از دیدن این موزه لذت می‌برند.

بیش از 4 هزار نوع اسباب‌بازی در این موزه جمع شده است. به عبارتی می‌توان گفت اینجا، بهشت کودکان است.

مینیاتورک

کل جاذبه‌های ترکیه را در ابعادی کوچک به فرزندان‌تان نشان دهید. در مینیاتورک حدود 120 ماکت از برترین جاذبه‌های ترکیه دیده می‌شود. مینیاتورک از امکانات دیگری مثل رستوران، کافه، زمین بازی، زمین شطرنج و... برخوردار است.  

کل جاذبه‌های ترکیه را در ابعادی کوچک به فرزندان‌تان نشان دهید.

موزه دریایی

سال 1897 بود که موزه دریایی استانبول افتتاح شد. تجهیزات و کشتی‌های جنگی، قایق‌های ماهیگیری، کشتی‌های تاریخی و غیره در این موزه جمع شدند. این تجهیزات سبرای جلوگیری از ورود کشتی‌های دشمن(Golden Horn) ساخته شدند. موزه دریایی استانبول هم برای شما و هم برای کودکان‌تان جذاب خواهد بود.

موزه دریایی استانبول هم برای شما و هم برای کودکانتان جذاب خواهد بود.

هتل Momcierge

اگر با کودکان‌تان به استانبول سفر می‌کنید، یکی از دغدغه‌های شما نگهداری از آن‌ها خواهد بود. ما خبر خوبی برای‌تان داریم. هتل Momcierge با شعار «استراحت دادن به والدین» ساخته شده و از مسئولیت شما کم خواهد کرد. این هتل دارای امکاناتی مثل پرستار کودک و نوجوان چند زبانه است. هم‌چنین می‌توانید هر وسیله‌ای که برای کودکان‌تان بخواهید اجاره کنید. عکاسی، ترانسفر فرودگاه، راهنماهای تورهای خانوادگی از دیگر امکانات این هتل است. 

هتل Momcierge از کودکان شما نگهداری خواهد کرد.

پارک گولهان (Gulhane Park)

پارک‌ها همیشه مکان‌های جذابی برای کودکان هستند. بچه‌ها همیشه برای رفتن به پارک بهانه می‌گیرند. اگر در استانبول کودکان‌تان بهانه پارک را گرفتند، پیشنهاد می‌کنیم سری به پارک گولهان بزنید. این پارک قدمت طولانی دارد و درختان آن کهنسال هستند. آرامش از ویژگی‌های منحصر به فرد این پارک است. 

دلفیناریوم استانبول

دلفین‌ها موجودات دوس داشتنی‌ای هستند. آن‌ها برخلاف ظاهر آرامشان بسیار بازیگوش‌اند. حتما حرکات جذاب آن‌ها را در برنامه‌های تلویزیونی دیده‌اید. در منطقه ایوپ استانبول، پارکی ساخته‌اند که دلفیناریوم نام دارد. استخر بزرگ این پارک جایی است که می‌توانید به همراه کودکان‌تان به تماشای بازیگوشی دلفین‌ها بنشینید. 

در منطقه ایوپ استانبول، پارکی ساخته‌اند که دلفیناریوم نام دارد.

تور شهربازی ویالند1397/11/14 | کد مطلب: 4423
برچسب‌ها: استانبول
سیما رفیعی

کارشناس ارشد فلسفه غرب، علاقه‌مند به سینما، مطالعه و ورزش


تهیه و تدوین: تحریریه دالاهو
لطفا در نشر دانسته‌های خود کوشا باشید.
برداشت و استفاده غیرتجاری از مطالب این وب‌سایت، حتی بدون ذکر منبع آزاد است.


  • به اشتراک بگذارید:
بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل
برای اینکه مطالب بعدی وبلاگ دالاهو را از دست ندهید در خبرنامه ثبت‌نام کنید.
ثبت‌نام
با وارد کردن ایمیل خود مطالبی خواندنی و جذاب دریافت کنید.