تنها یک بار زندگی می‌کنیم...
021 4166 3000

برای اقامت در بیوک آدا هتل بهتر است یا ویلا؟

برای هر مسافری انتخاب محل اقامت در برنامه‌ریزی سفرش اهمیت زیادی دارد. تجربه اقامت در جزیره بیوک آدا استانبول حتما برای شما خاطره‌انگیز خواهد بود، وقتی صبح از پنجره اتاق محل اقامت‌تان ترکیبی از زیبایی‌های جزیره بیوک آدا را می‌بینید. در جزیره بیوک آدا می‌توانید در هتل، مراکز اقامتی مثل هتل آپارتمان‌ها و یا ویلاهای بیوک آدا اقامت داشته باشید. برای کامل شدن اطلاعات‌تان در خصوص اقامت در جزیره بیوک آدا با ما در ادامه مطلب همراه باشید.

گشت جزیره بیوک آدا

اقامت در بیوک آدا

وقتی بیوک آدا را به عنوان مقصد سفرتان در نظر می‌گیرید، باید تصمیم بگیرید آیا می‌خواهید از خدمات گشت‌های جزیره بیوک آدا استفاده کنید یا این‌که یک یا چند روز در این جزیره زیبا اقامت خواهید داشت؟ وقتی اختصاصی به بیوک آدا سفر می‌کنید ممکن است آن‌قدر سرگرم زیبایی‌ها و تفریحات جزیره شوید که فراموش کنید به اتوبوس دریایی استانبول برسید. در این صورت می‌توانید از خدمات اقامت در هتل، هتل آپارتمان و یا ویلاهای شخصی اجاره‌ای استفاده کنید. در بیشتر اماکن اقامتی صبحانه رایگان است. استفاده از اینترنت wifi نیز ویژگی دیگر اماکن اقامتی در ترکیه است. 

اقامت در هتل جزیره بیوک آدا  

در جزیره بیوک آدا چند هتل بزرگ وجود دارد. مشهورترین آن‌ها هتل (Splendid Palace) نام دارد که معنای قصر باشکوه است. این هتل بخاطر معماری خاصش تبدیل شده به یکی از نمادهای این جزیره. وجود دو گنبد بر پشت‌بام و پنجره‌هایی با کرکره‌‌های قرمز نشانه‌ای برای پیدا کردن این هتل در جزیره بیوک آداست. در این هتل 70 اتاق و 4 سوئیت برای 134 نفر مهمان وجود دارد. این هتل در فهرست هتل‌های مورد تایید وزارت گردشگری ترکیه است. اتاق‌های این هتل دل باز و با سقف‌های بلند است. پنجره‌ها نور آفتاب را به داخل اتاق منتقل می‌کنند. وقتی در اتاق‌های این هتل اقامت دارید چشم انداز زیبایی به دریا و مناظر زیبای جزیره پیش روی شماست. از دیگر امکانات این هتل: صندوق امانات، اینترنت رایگان با سرعت بالا (WiFi)، استخر، صبحانه رایگان، امکان اجاره دوچرخه، اتاق بازی برای بچه‌ها، اتاق کنفرانس و جلسات، سالن مهمانی و پذیرایی. 

وجود دو گنبد بر پشت‌بام و پنجره‌هایی با کرکره‌‌های قرمز نشانه‌ای برای پیدا کردن هتل Splendid Palace در جزیره بیوک آداست.

یکی از اتاق‎های هتل Splendid Palace در بیوک آدا.

 (Buyukada Princess Hotel) هتل پرنسس بیوک آدا، یکی دیگر از هتل‌های بزرگ جزیره بیوک آداست. ویژگی خاص این هتل نزدیک بودن آن به دریا و ساحل جزیره است. چشم‌انداز زیبای دریا از اتاق محل اقامت‌تان چشم‌نواز است. شما می‌توانید در بالکن کوچک اتاق این هتل وقت‌تان را به تماشای زیبایی‌های دریا بگذرانید. از اتاق‌هایی که رو به دریا نیستند شما می‌توانید میدان ساعت را از پنجره اتاق‌تان ببینید. اگر این هتل محل اقامت‌تان در بیوک آدا باشد، به کافه‌ها، رستوران‌ها، مغازه‌ها و ایستگاه دوچرخه خیلی نزدیک خواهید بود.

چشم‌انداز زیبای دریا از اتاق محل اقامت‌تان در جزیره پرنس چشم‌نواز است.

 

اقامت در هتل آپارتمان جزیره بیوک آدا

مراکز اقامتی دیگری در جزیره بیوک آدا هستند که امکانات و هزینه‌های کمتری برای شما خواهند داشت. هتل آپارتمان‌هایی که تعدادشان از هتل‌های بزرگ در بیوک آدا بیشتر است. دکوراسیون این هتل‌های کوچک را معمولا با وسایل قدیمی می‌بینید. بالکن‌های زیبا که با سلیقه خوبی گلکاری شده و میز و صندلی‌هایی در آن قرار دارد، از امکانات خوب این هتل‌هاست.   

اقامت در ویلاهای جزیره بیوک آدا

یکی از جاذبه‌های گردشگری جزیره بیوک آدا ویلاهای این جزیره است. ویلاهایی که قدمت‌شان تقریبا زیاد است. این ویلاها با فضای سرسبز و گلکاری شده به عنوان محل اقامت مسافران قرار گرفته‌اند. اگر دوست دارید در فضای نوستالژیک و قدیمی اقامت داشته باشید، این ویلاها گزینه مناسبی برای شما هستند. البته قبل از اقامت سعی کنید از امنیت خود و همسفران‌تان در آن محل مطمئن شوید.  

تور هوایی استانبول1398/05/08 | کد مطلب: 4562
برچسب‌ها: نکات سفراستانبول

گردآوری و تنظیم: تحریریه دالاهو
لطفا در نشر دانسته‌های خود کوشا باشید.
برداشت و استفاده غیرتجاری از مطالب این وب‌سایت، حتی بدون ذکر منبع آزاد است.


  • به اشتراک بگذارید:تور مرتبط با این موضوع کدام است؟
بحث و تبادل نظر
نظر دهید تعداد کاراکتر مانده: 300
انصراف
  • متن
  • نام
  • ایمیل
برای اینکه مطالب بعدی وبلاگ دالاهو را از دست ندهید در خبرنامه ثبت‌نام کنید.
ثبت‌نام
با وارد کردن ایمیل خود مطالبی خواندنی و جذاب دریافت کنید.